Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Masz- teraz rozumiesz, że najlepsze są słomiane inwestycje?

Prezes spółki ElectroMobility Poland Piotr Zaremba poinformował, że budowa fabryki polskich samochodów elektrycznych ma kosztować 2 mld zł. Budowa zakładu potrwa 2-3 lata, pod uwagę branych jest 17 lokalizacji. W nowy zakład ma powstać ok. 3 tys. miejsc pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Ksiądz-debil z paleniem książek przebił wszystko i wszystkich. Ładny musi być syf w tej czarnej instytucji skoro takie happeningi robią.

Dlaczego od razu debil? Przecież równie dobrze mógł spalić jakąś czarownicę, a on tylko na paleniu książek poprzestał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, balans napisał:

Dlaczego od razu debil? Przecież równie dobrze mógł spalić jakąś czarownicę, a on tylko na paleniu książek poprzestał...

Od czegoś trzeba zacząć. Swoją drogą mam w robocie pięć kartonów starych wniosków użytkowników na dostęp do sieci internetowej - teraz wiem do kogo zgłosić się w sprawie zniszczenia tej makulatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Idel- nie wyrzucaj. Może się okazać, że w państwie realnego socjalizmu będą jak znalazł...

Yeti - pomyślałem, że panowie w sukienkach będą chcieli sobie jakiś heizung uskutecznić, skoro w nich takie piromańskie dusze mieszkają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie