Skocz do zawartości

Smoleńsk - rosyjskie kłamstwa


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle to wiemy od dawna, nawet znamy przyczyny tej katastrofy.Ale różne Wacki,Biniendy, pacjenci ,pomocnicy aptekarscy i wielu innych tylko trzepią kasę i śmieją się z głupców, a jak smród koło czterech liter to myk za ocean.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny bocian (2123 / 151) 2018-05-17 16:18:31

Uciekł mi Bjar...

Choć mnie od dobrych kilku lat zastanawia sprawa wypłaconych, przez TU, odszkodowań.
W polisach, które mam, obojętnie czy majątkowych czy życiowych, są wyłączenia i obejmują m.in. działania terrorystyczne.
Więc jak to?
Albo zwykła" katastrofa w ruchu lotniczym, albo zamach, co jakoś słabo przy polisie wygląda.
Choć mam świadomość, że żadne TU nie miało pola manewru i musiało parę złotych z portfela wyciągnąć.

A a propos i exilibris wpisu Bjara- uważasz, że wnuk Walentynowicz porządnie i etycznie? Zwłaszcza, gdy jednym z uzasadnień odszkodowania, jest trauma związana z ekshumacją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski prezydent mówił w ONZ:

Prawo nie może być narzędziem przeciwko sprawiedliwości. Musi służyć sprawiedliwości, tylko i wyłącznie sprawiedliwości. Dla szukających sprawiedliwości, prawo musi być siłą wspierającą. Dotyczy to w szczególności takich kwestii, jak rekompensaty za straty historyczne, czy też współczesnych śledztw, na przykład dotyczących katastrof lotniczych, takich jak pełne wyjaśnienie przyczyn katastrofy polskiego samolotu w Smoleńsku, gdzie zginęli prezydent Polski Lech Kaczyński, jego żona i wszyscy członkowie polskiej delegacji
- powiedział kończąc swoje wystąpienie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Po trzech latach badań mogę powiedzieć, że są dowody
świadczące, że trzy osoby przeżyły katastrofę. Nie wiemy, dlaczego rząd nie spytał, co się z nimi stało i kiedy umarły. Potwierdzają to trzy niezależne źródła. Dwa z nich to relacje świadków, którzy na co dzień zajmują się weryfikacją informacji - przekonywał we wtorek w kieleckim seminarium poseł PiS i przewodniczący parlamentarnego zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti.
Po burzy u mnie ale nie na forum.
Mam swoje zdanie na temat katastrofy smoleńskiej,za dużo różnych sprzeczności po stronie rosyjskiej i polskiej.Powołując się na załącznik nr13 do konwencji chicagowskiej zwrot wraku powinien nastąpić po jego badaniu a nie po zakończeniu śledztwa.
Kwadratura koła typowa zagrywka Rosjan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05
No widzisz nawet twoja duda gada o katastrofie a nie zamachu, i to na forum ONZ.
A jak tam panie unieważnienie raportu PKBWL w sprawie tej tragedii ?, prezes zatwierdził czy dopiero jak pacjenta wyciągną z szafy po wyborach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu, a to znasz?

1. Jak nie wyląduję (my), to mnie zabije (ją)
2. Patrzcie, jak lądują debeściaki
3. Tu-154 cztery razy podchodził do lądowania, mimo że kontrolerzy nalegali, by odleciał na zapasowe lotnisko
4. Prezydent Lech Kaczyński miał naciskać na załogę, by lądowała niezależnie od warunków. Pilot nie mógł podjąć sam decyzji o czterokrotnym podchodzeniu do lądowania
5. Śmiertelnym lądowaniem dowodził dowódca Sił Powietrznych Polski
6. Przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny
7. Załoga nie znała rosyjskiego i nie rozumiała komend wieży
8. Pijany generał Błasik zmusił pilotów do lądowania
9. Przed startem Tu-154 miało dojść do kłótni między gen. Błasikiem a kpt. Protasiukiem

chcesz więcej, to poszukaj w GW, TVN, Newsweeku i podobnych fake mediach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt poza technikiem nie miał uprawnień do wykonywania tego lotu, Protasiuk mógł zajść tylko na 120 metrów w tych warunkach i posiadanymi uprawnieniami.Rosyjski jako tako znał tylko kapitan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/zagraniczne-podroze-macierewicza-placi-za-nie-sejm-6252873871861889a

agraniczne podróże Macierewicza. Płaci za nie Sejm

Antoni Macierewicz promuje "Raport techniczny za oceanem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że za zagraniczne wycieczki byłego ministra płaci Kancelaria Sejmu.

Jak wynika z informacji gazeta.pl, to Kancelaria Sejmu zapłaciła za podróż Macierewicza do USA. Udał się do Stanów Zjednoczonych jako szef Podkomisji Smoleńskiej, która odpowiada za stworzenie "Raportu technicznego. Autorzy dokumentu zakładają, że na prezydenckim tupolewie doszło do dwóch eksplozji.

Warto przypomnieć, że były szef MON odwiedził Stany Zjednoczone dwukrotnie. Pierwsza podróż odbyła się w dniach 24-28 lutego na zaproszenie Catholic University of America. Macierewicz uczestniczył w wykładzie na temat stosunków transatlantyckich i wyzwań dla Europy. Polityk miał okazję również odwiedzić Nowy Jork i Waszyngton. Koszt tej wyprawy opiewał na ponad 14 tys. zł.

Druga wizyta trwała tydzień. Od 14 do 21 kwietnia w ramach objazdowej promocji "Raportu technicznego Macierewicz odwiedził m.in sanktuarium w Doylestown, które jest uznawane za "amerykańską Częstochowę. Macierewicz zaprezentował także dokument w Millennium Knickerbocker Hotel w Chicago. To tam wręczono amerykańskim politykom, dziennikarzom oraz przedstawicielom środowisk akademickich kopię "Raportu technicznego w języku angielskim.

Na razie nie wiadomo, ile Sejm zapłacił za tą podróż. - Koszty tego wyjazdu nie zostały jeszcze rozliczone - podaje Kancelaria Sejmu w odpowiedzi dla Gazeta.pl."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortel jak fortel, ja bym to nazwał abecadłem polityki. Dziwi mnie, że kogoś to dziwi albo gorszy. Bismarck podobno kiedyś powiedział - Nigdy się tyle nie kłamie jak przed wyborami i podczas wojny. A u nas wybory za pasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rosyjskie kłamstwa??? Do katastrofy doszło wyłącznie z polskiej winy, bo podczas tego lotu złamano WSZYSTKIE obowiązujące w lotnictwie procedury! Gdyby przestrzegano procedur - to do katastrofy by nigdy nie doszło. Bo samolot nie miał prawa w tym składzie wystartować z Okęcia, a co dopiero lądować we mgle na jakimś pastwisku. Tak swoich vip-ów nie potraktowaliby zapewne nawet w jakimś Burkina Faso, czy w innym Kassabubu Mombaso. Ale zwyciężyła ta nasza zwyczajowa bylejakość i to nasze jakoś to będzie" i oczywiście pogardliwe ie będzie jakiś Rusek zabraniał nam lądować". A teraz pozostaje nam martyrologia i spiskowe teorie dziejów, no i miliony dla tych, którzy robią na tym biznes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie