Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 4


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin... gdyby nie to, że Cię znam, to bym pomyślał, że jakiś głąb o IQ na poziomie średnio rozwiniętego pantofelka*.

A to ylko" Ty...


* przepraszam pantofelki za porównanie...


PS Z tego co kojarzę, to abonamenty wszelkiej maści są dobrowolne, podobnie jak Co łaska", nie myląc z Co łaska, nie mniej niż..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakby do mnie coś takiego przyszło to zamiast dać im 100 to, choćbym miał wtopić, to wydałbym kupę kasy i pozwał do sądu, jakim prawem zbierają i przetwarzają moje dane. Za wprowadzanie w błąd kolejna sprawa bo napisanie tłustym drukiem o Obowiązku" może wprowadzać w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten pacjent:)
http://natemat.pl/193659,proboszcz-dyscyplinuje-wiernych-a-ekspert-od-savoir-vivre-w-szoku-on-tylko-korzysta-z-mojej-ksiazki
W technikum przez tydzień czy dwa uczył mnie religii, kiedy zrezygnowałem z nauki, straszył tylko tym, że nie dostanę ślubu kościelnego. W odpowiedzi usłyszał: mi prawo jazdy na babę nie jest potrzebne":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sierpnia podczas uroczystości Święta Wojska Polskiego na rynku w Sanoku wystąpił Bolesław Wolanin. Wręczył burmistrzowi odznaczenie. Wolanin jest radnym miejskim i biznesmenem. Na rynku wystąpił w mundurze generała brygady. - To przebieraniec - mówią o nim zawodowi żołnierze."
Bolesław Wolanin posiada stopień oficerski pułkownika (Bractwo św. Stanisława Patrona Polski), stopień kontradmirała Ligi Morskiej i Rzecznej, stopień Generał Broni (Inspektor Generalny i Dywizji Kawalerii i Gwardii Narodowej)."
Każdy ma jakieś hobby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie