Woodhaven Napisano 8 Kwiecień 2018 Napisano 8 Kwiecień 2018 Proste pytania, tak na chłopski rozum Pull Up !!! Terrain Ahead !!! czemu wyłączono alarm ???(wg opublikowanych zawartości czarnej skrzynki)?....dlaczego samolot “przed wybuchem” zszedł do paru metrów nad ziemią na długo przed pasem lądowania? Przecież już żaden wybuch nie był potrzebny ...
bodziu000000 Napisano 9 Kwiecień 2018 Autor Napisano 9 Kwiecień 2018 http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-mon-wycofuje-sie-z-projektu-budowy-wspolnego-polsko-ukrainsk,nId,2566994MON wycofuje się z projektu budowy wspólnego polsko-ukraińskiego śmigłowca bojowegoNie będzie wspólnego, polsko-ukraińskiego śmigłowca bojowego - wynika z odpowiedzi MON-u na interpelację posła Krzysztofa Brejzy. Powstanie takiego śmigłowca zapowiedział w październiku 2016 roku ówczesny minister obrony Antoni Macierewicz.Resort obrony wycofuje się z projektu, bo, jak czytamy w lakonicznej i krótkiej odpowiedzi na interpelację, produkcja śmigłowców jest działalnością gospodarczą prowadzoną przez przedsiębiorców.Co więcej, MON informuje, że jakiekolwiek rozmowy i porozumienie między firmami z Ukrainy i Polski w sprawie budowy helikoptera bojowego nie wymagają zgody resortu. Z tego wynika, że po pierwsze - resort obrony twierdzi, że konstrukcja śmigłowców to nie jego zadanie, a po drugie - nawet gdyby były rozmowy w tej sprawie, nie musi się w nie angażować."
Czlowieksniegu Napisano 10 Kwiecień 2018 Napisano 10 Kwiecień 2018 WOOD... do tablicy proszę:Nawet, gdyby po eksplozji lewego skrzydła samolot upadł na ziemię odwrócony, to prawdopodobnie, w innych przypadkach, większość pasażerów by przeżyła. Eksplozja w skrzydle nie zabiła nikogo i nie wystarczyłaby do śmierci tych osób. Ona była tylko częścią tej operacji, sama w sobie nie dałaby takiego straszliwego skutku. Istotą jest eksplozja w centralnej części samolotu, w centropłacieWięcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23248757,macierewicz-znow-o-wybuchu-i-zali-sie-media-kazaly-nam-ustalac.html#Z_Prze
bjar_1 Napisano 10 Kwiecień 2018 Napisano 10 Kwiecień 2018 Pff. Nie od dziś wiadomo, że na filmie słychać strzały. Trzy osoby ocalały.
Woodhaven Napisano 10 Kwiecień 2018 Napisano 10 Kwiecień 2018 Dziś w milczeniu pochylmy się w zadumie nad pamięcią ofiar katastrofy. A z idiotą nie ma co dyskutować....
fala Napisano 10 Kwiecień 2018 Napisano 10 Kwiecień 2018 Żaden z tych karłow nic nie wspomniał o załodze która zginęła przez ich głupotę.
fala Napisano 10 Kwiecień 2018 Napisano 10 Kwiecień 2018 Mimo wszystko wariat nie odpuszcza....ciągle mu wybucha , ale jakiegokolwiek dowodu poza jego wiarą i jego wyznawców nie uświadczysz.http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-raport-techniczny-podkomisji-smolenskiej-11-kwietnia,nId,2567650
les05 Napisano 11 Kwiecień 2018 Napisano 11 Kwiecień 2018 Raport Millera został anulowany na podstawie decyzji podjętej przez podkomisję, że raport ten nie tylko zawiera fałszywe tezy, ale został skonstruowany w oparciu o presję polityczną wywieraną na członków komisji i sfałszowane materiały." http://wpolityce.pl/smolensk/389763-relacja-podkomisja-smolenska-zaprezentowala-raport-ws-1004-macierewicz-dopuszczono-sie-wielu-zaniedban-w-badaniu-katastrofy-wideoKtoś pójdzie siedzieć, czy tak jak zwykle, nikt nie ma racji - wszyscy mają rację.
fala Napisano 11 Kwiecień 2018 Napisano 11 Kwiecień 2018 Jak to anulowany? kto ma takie kompetencje?, świr smoleński ?Weźno chłopie wróć do realnego świata z tego matrixu.
Woodhaven Napisano 12 Kwiecień 2018 Napisano 12 Kwiecień 2018 Dzień świra: Debiliada, antek AirShow leci ze Smoleńskiem" do USAAntoni Macierewicz jest niemal najważniejszą postacią dla amerykańskiej Polonii. Wyprzedza go tylko papież Jan Paweł II i ksiądz Tadeusz Rydzyk.Macierewicz to dzisiaj trochę wychudzona postać. Został mu już tylko Smoleńsk. Po ostatnich porażkach w polityce, wykpiony przez rodaków, odsunięty od głównego nurtu wydarzeń i osłabiony po walce z prezydentem Dudą, rzutem na taśmę zlatuje do Ameryki. Po aplauz i zastrzyk optymizmu. Nie ma lepszego miejsca.Były minister czuje się wśród Polonusów chyba swobodniej niż w Warszawie. Nikt go tutaj nie wyzwie od oszołomów i świrów. Polonia, ogólnie, wierzy w zamach i nie trzeba jej niczego tłumaczyć. Wiadomo, że był zamach. I kropka.Wizyta jest już szczegółowo zaplanowana. Zgodnie z protokołem, najpierw dojdzie do smoleńskiej konferencji w amerykańskiej Częstochowie (Pensylwania). Wśród prelegentów jest wiele interesujących nazwisk (na plakacie). Między innymi, żona przewodniczącego podkomisji smoleńskiej, Wiesława Biniendy, pani Maria Szonert-Binienda, która zakończyła karierę konsula honorowego w USA po tym, kiedy na swoim koncie FB zamieściła obraźliwe zdjęcie Donalda Tuska przebranego za hitlerowca. Kolejnym barwnym gościem jest doktor Ewa Kurek, niedoszła laureatka nagrody Jana Karskiego (po protestach rodziny Karskiego), znana z antysemickich wypowiedzi. Jej niektóre teorie mogłyby wprawić w zdziwienie nawet Jacka Międlara. Według pani Kurek, przykładowo, Żydzi w gettach dobrze się bawili. Mieli autonomię, którą cwanie wynegocjowali od Niemców. Polacy nie wypracowali sobie takiej pozycji. Żydzi zawsze potrafili się ustawić! Te i podobne historyczne analizy" spotkały się z uznaniem polskiego rządu i katolickich hierarchów. Obecnie pani Kurek jest czołowym historykiem dobrej zmiany". Występuje często w Radiu Maryja. Z pogadankami o czasach wojny.Wraz z Macierewiczem do USA przybędzie niemal cała podkomisja smoleńska. Kilka dni po amerykańskiej Częstochowie, delegacja, pewnie kilkadziesiąt osób, przesuwa się do Chicago. Tam ma dojść do głównego wydarzenia. Macierewicz w obecności amerykańskich i polskich dziennikarzy, może i polityków, przedstawi swoją wersję zamachu. W stylu amerykańskiego show. Elegancki hotel. Gala. Przyciemnione światła. Nastrój powagi i żadnych śmichów. Wszystko po angielsku. Dostojni goście będą uczestniczyć w audiowizualnym pokazie. Wszystko na dużym ekranie. W kolorze. A więc widzicie, że jednak zamach? Komisja jednogłośnie przytaknie. To będzie wielki dzień Macierewicza (koszt: około 1.2 mln. dolarów).Dopiero potem spotkanie z Polonią w jednym z kościołów. Już mniej formalne. Jakby w rodzinie. Luzik, bo wśród swoich. Wstęp jednak ma kosztować 50 dolarów. Tak mówi ulotka organizatorów. Płatne przy wejściu. Preferowana gotówka, bo to jednak kościół. To sprytne posunięcie. Polonia, wiadomo, raczej zapłaci. Co to jest 50 dolców, kiedy chodzi o prawdę?
Woodhaven Napisano 12 Kwiecień 2018 Napisano 12 Kwiecień 2018 .. A tu Zonk organizatorom nie udało się zapewnić obecności, żadnych organizacji polonijnych, ani postaci cokolwiek znaczących w życiu polonijnym, czy amerykańskim. Pod tym względem to impreza całkowicie marginalna, można powiedzieć bez znaczenia. Macierewicz w Polsce znalazł się na bocznym torze, tak to szumnie zapowiadane V Forum Polonijne jest takim polonijnym bocznym torem. Smuci tylko udział Kościoła katolickiego w tej hucpie, w tej orgii kłamstwa. Bez udostępniania świątyń, teraz w Amerykańskiej Częstochowie, a zaraz potem w Chicago, hucpa ta nie byłaby możliwa.
Czlowieksniegu Napisano 17 Kwiecień 2018 Napisano 17 Kwiecień 2018 Dariusz Rosati @DariuszRosatiSkandal. Na skrzynki europosłów rozesłany został „raport” komisji smoleńskiej kierowanej przez @Macierewicz_A, opatrzony godłem państwowym i nagłówkiem „The Republic of Poland”. „Raport” nie jest oficjalnym stanowiskiem rządu RP i nie został podpisany przez członków komisji.Jak opisuje na Twitterze Rosati, dokument jest opatrzony godłem państwowym i nagłówkiem The Republic of Poland". W rozmowie z Gazeta.pl Rosati doprecyzował, że mail został wysłany anonimowo, a nadawcą jest Michał". Najprawdopodobniej - jak opowiada europoseł - dokument trafił do wszystkich europosłów.http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23282135,na-maile-europoslow-trafil-raport-macierewicza-wysylal-anonim.html#Z_Czolka3Img
fala Napisano 17 Kwiecień 2018 Napisano 17 Kwiecień 2018 Weekendowy show w US trochę nie wypalił, więc szuka słuchaczy gdzie tylko może.A może by tak zgłosił się do PZP, tam go cierpliwie wysłuchają, diagnozę postawią ,kurację dostosują do stanu zdrowia....
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 Organizował i sprzedawał darmowe" wejściówki...
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 Ponieważ nie tylko ja nie mam pewności, że poinformowano AM, że już nie jest ministrem, to sobie pozwolę:Multimedialne ławki zamiast kolumn Ponad 4 mln zł zamierza wydać resort obrony narodowej na ławki z okazji 100. niepodległości. To nowy pomysł resortu Mariusza Błaszczaka po tym, jak upadł konkurs ogłoszony przez jego poprzednika, Antoniego Macierewicza, dotyczący 100-tu kolumn upamiętniających powrót państwa polskiego na mapę świata.W całej Polsce ma stanąć ponad 100 multimedialnych pomnikowych ławek, odtwarzających fragmenty Marsza I Brygady i depeszy Józefa Piłsudskiego zawiadamiające o powstaniu państwa polskiego.Fake?
fala Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 Sensowniej i patriotyczniej byłoby wydać tą kasę na montaż i zaopatrzenie pojemników na torebki na psie kupy w każdym parku.
Woodhaven Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 fala@ jak dla mnie to za wysoki poziom. antek AirShow Chicago 2 godziny świra http://www.facebook.com/kodpoloniausa/videos/1817847921600933/?hc_ref=ARStQpyDNz5HDMMC6F6xIAqdjUC3SuOk3kuEyV8QiTuVu3_-88DsZCo8CMqhhp2TE5c
fala Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 Nie ma odważnego aby mu zakomunikować że już nie jest ministrem?
bjar_1 Napisano 20 Kwiecień 2018 Napisano 20 Kwiecień 2018 Mógłby ataku szału dostać, albo jeszcze gorzej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się