Skocz do zawartości

Muzeum II Wojny do przeróbki"


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Tyr napisał:

Widzę, że są jeszcze tacy co by woleli stalina albo jakichś innych, niemieckich socjalistów z nsdap uhonorować w polskim muzeum... 

Pamiętaj, że Twoje wizje nie zawsze muszą być zgodne z rzeczywistością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, canabis.dw napisał:

Pamiętaj, że Twoje wizje nie zawsze muszą być zgodne z rzeczywistością 

Tyrrrr to prosty wyznawca. Każda jego wizja pochodzi z Tvrubel lub z komentarzy wpolityce. Najśmieszniejsze, że mu się później wydaje, że on sam te wizje płodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tyr napisał:

a na co czekasz? Na odna rassija, czy może kpch albo niemiecką partię komunistyczną? A może coś z knesetu?

Nie wiem, ale nie jestem fanem pospolitych złodziei, więc piss i przybudówki odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Spirit of Warsaw napisał:

1234.thumb.jpg.baf1764514cb876441a31564926bfa41.jpg

Fanom TVN i Wyborczej ten obrazek nic nie mówi.

"Polscy bohaterowie narodowi zostali usunięci z Muzeum II Wojny Światowej, kierowanego obecnie przez prof. Rafała Wnuka. Pod osłoną nocy z wystawy wyrzucono św. o. Maksymiliana Kolbe, błogosławioną rodzinę Ulmów i rotmistrza Pileckiego!

Okazało się, że tam, gdzie był rtm. Pilecki jest hydrant, tam, gdzie był św. o. Maksymilian Kolbe, nie ma nic, a tam, gdzie była bł. rodzina Ulmów, pozostaje przejmująca czarna ściana."

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ci ukradli? Masz jakieś wyliczenia, czy tylko artykułujesz na forum przekaz podprogowy z polskojęzycznych. Policz sobie co ci ukradło lewactwo i liberalstwo i co jeszcze wyrwie od ciebie UE z gauleiterem donkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie odbiegacie z lekka od tematu, jak zwykle zresztą, to  dodam do myslenia. Podobnie jak autor , spotkalem się rownież z identycznym bełkotem, który moze wprawic w stan, powiedzmy szpetny... No jak, równiez poszli na taki pakt z diabłem, aby zniknął Donek?

8 lat prania.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Janko Muzykant napisał:

Fanom TVN i Wyborczej ten obrazek nic nie mówi.

"Polscy bohaterowie narodowi zostali usunięci z Muzeum II Wojny Światowej, kierowanego obecnie przez prof. Rafała Wnuka. Pod osłoną nocy z wystawy wyrzucono św. o. Maksymiliana Kolbe, błogosławioną rodzinę Ulmów i rotmistrza Pileckiego!

Okazało się, że tam, gdzie był rtm. Pilecki jest hydrant, tam, gdzie był św. o. Maksymilian Kolbe, nie ma nic, a tam, gdzie była bł. rodzina Ulmów, pozostaje przejmująca czarna ściana."

Mozesz być pewien, że mówi. Nie masz monopolu na Patriotyzm...

Od kiedy kolego, tak się z nagła zainteresowałeś  Tymi Bohaterami?  Przypominają mi się Twoje wczesniejsze komentarze i tematy.  Teraz czytam i baach, metamorfoza w doborze tematów :-)...

Edytowane przez formoza58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytałem trzech i nie zamarłem. Pis i Rosja? To dlatego w Smoleńsku zabili swojego najlepszego agenta i przyjaciela. Po prostu pomylili samoloty bo miał być ten z Tuskiem.  Rozumiem różne poglądy polityczne ale takie bzdury ... I to zdaję się poważni ludzie tak twierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, formoza58 napisał:

Wprawdzie odbiegacie z lekka od tematu, jak zwykle zresztą, to  dodam do myslenia. Podobnie jak autor , spotkalem się rownież z identycznym bełkotem, który moze wprawic w stan, powiedzmy szpetny... No jak, równiez poszli na taki pakt z diabłem, aby zniknął Donek?

8 lat prania.jpg

A facecik co chce nazwać CPK imieniem tuska wziął sobie do serca:)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mów Formoza, że nie dostrzegasz... Lewactwo i liberalstwo  tak ma, że po trupach do celu. Zero honoru, prawdy i uczciwości... Cel? - związek socjalistycznych republik europejskich, czyli zsrr 2.0 pod przewodnictwem niemiec. 

 

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tyr napisał:

A facecik co chce nazwać CPK imieniem tuska wziął sobie do serca:)

Niby odpowiedziałeś, ale to nijak się ma  z zawartym w cytacie pytaniem. Takie jak zwykle " patilum lawirum" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, karpik napisał:

A okradanie przez 8 lat żywych Polaków, w biały dzień ci nie przeszkadzało.

Nie wszystko mnie zachwycało ale generalnie lepiej bym się czuł w muzeum IIWS gdzie moje dzieci mogą przeczytać o Pileckim, Ulmach, Kolbe.

Zostaw Pan te kalki o "reżimie", "okradaniu Polaków" i odpowiedz co myśli o wywaleniu z muzeum tych postaci. Ma Pan tyle cywilnej odwagi ?

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, formoza58 napisał:

Mozesz być pewien, że mówi. Nie masz monopolu na Patriotyzm...

Od kiedy kolego, tak się z nagła zainteresowałeś  Tymi Bohaterami?  Przypominają mi się Twoje wczesniejsze komentarze i tematy.  Teraz czytam i baach, metamorfoza w doborze tematów :-)...

Wicie, rozumicie... Proszę wprost napisać że to dobra decyzja, że Niemcy też mają prawo czuć się komfortowo w naszym muzeum ;)

I jaki monopol ? Pilecki to ikona z wyjątkiem jak widać komuchów którzy go zamordowali i przedstawicieli fajnopolaków którzy się go chyba ( ? ) wstydzą ?

A dlaczego się "nagle" zainteresowałem ? Bo nagle w nocy  zmieniono ekspozycję w muzeum. Ot, wyjasnienie całej spiskowej teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

Wicie, rozumicie...

Wiesz dobrze , co miałem na myśli. . Tak samo fani TVN i Wyborczej nie sa obojętni na to co się stało, oby nietrwale. Tak samo jak ja,  "Janko Muzykant", " fajnopolacy",ach och inni ,  " rycerze i knechci  zakonu malusiego mistrzulka", itp ect , ba nawet " komuchy" możemy  być z tych Bohaterów dumni i nie wstydzić się o nich. Być może, bliżej jesteś " gdzieś", może wiesz lepiej, " dlaczego Niemcy mają się prawo czuć się komfortowo w naszym muzeum". Wiesz , to się podziel konkretnymi  informacjami, a nie rób łatki innym i nie obrażaj obrażaj  jak jakiś  " niedawno wyautowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Pilecki to ikona z wyjątkiem jak widać komuchów którzy go zamordowali i przedstawicieli fajnopolaków którzy się go chyba ( ? ) wstydzą ?

Pilecki w pasiaku dla PIS był zły, zamieniono go na Pileckiego w mundurze WP. Teraz Pilecki będzie w pasiaku. Pilecki w pasiaku walczył z Niemcami, w mundurze był ofiara ruskich. To jest muzeum II WŚ a nie walki z komuną. Pilecki powinien być w pasiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomekSz napisał:

A ja pytałem trzech i nie zamarłem. Pis i Rosja? To dlatego w Smoleńsku zabili swojego najlepszego agenta i przyjaciela. Po prostu pomylili samoloty bo miał być ten z Tuskiem.  Rozumiem różne poglądy polityczne ale takie bzdury ... I to zdaję się poważni ludzie tak twierdz

Mam pytanie. Masz na ulicy kilkudziesięciu sąsiadów. Jednego z nich wszyscy nie lubią. Prawie wszyscy. Podejrzewasz go o zabicie lub współudział w zabiciu swojego brata. Z kim się kumplujesz? Z jedynym na ulicy sąsiadem który tego podejrzanego o zabicie twojego brata uważa za przyjaciela czy ze wszystkimi pozostałymi? PIS wybrał opcję kumplowanie się z najlepszym przyjacielem zabójcy brata prezesa. Ot taka ciekawostka przyrodnicza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie