Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kurde... a może się zastanówcie, jak i kiedy wykonano ten unel"? I po co? Dokąd by biegł?
A jeśli to unel-kryjówka" - to dlaczego w tym miejscu???
I dlaczego nikt o nim nic nie wie, skoro robiono ten unel" na skraju miasta i przy przebiegającej o włos linii kolejowej?
To wszystko coraz mniej trzyma się kupy. Niech jakaś organizacja charytatywna przeryje ten teren w imię zwykłego humanitaryzmu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po badaniach dwóch grup specjalistów może należałoby dać szansę jeszcze innym, którzy mają wiedzę i odpowiedni sprzęt. Nie chodzi o to, żeby każdy kto ma wykrywacz mógł tam wejść i badać, ale jeszcze 2-3 ekipy badania mogłyby zrobić. Nikomu to by nie przeszkadzało, a materiałów do wyciągania wniosków byłoby więcej. Poddaję to pod rozwagę decydentom, którzy z zapartym tchem śledzą to forum.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to co innego. :)
Tak w ogóle, to wystarczy gdy kilku Polaków przyniesie sprzęt szklany, opróżni jego zawartość, to i poziom wiedzy wzrasta. A chęci do kopania.... Trza by jakiś meeting zorganizować. Każdy przyjedzie ze sprzętem i ...nawet jeśli tam nic nie ma, to na pewno jakiś pociąg w końcu wykopiemy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji to należy podzielić to złoto z pociągu, a dopiero później je odkopać, inaczej nie ma sensu.
Ile w ostatnich 10 latach zostało odkrytych złotych skarbów np. z epoki brązu"? Złoto jakoś dziwnie skorodowało i odparowało, a żelaza i miedzi nic nie rusza, czasami trochę srebra znajdą. Ale wiadomo Niemcy przed wojną, mieli lepsze wykrywacze metali od współczesnych i wszystko w ziemi posegregowali na terenie całej Polski zabierając tylko złoto.
Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Człowieksniegu, tak bo co? Dasz mi żółty kartonik? Skoro jestem na tym forum mam prawo wypowiedzi jeżeli przestrzegam regulaminu, tym bardziej że patrząc na ten syf mam coraz większe obawy czy niektórym się klepka nie przestawiła.

Wpisz sobie co znaczy słowo WERWOLF z niemieckiego... Wilkołak... to, że naziści nazwali tak sobie swoją partyzantkę to już inna sprawa. Ooo jeszcze w załączniku dam ci zdjęcie...

http://3.bp.blogspot.com/-_9mg8dWvFwA/Ue7ESpMch0I/AAAAAAAAAV0/lUTkTDLGj4U/s1600/ac.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoto nie jest metalem powszechnie występującym i to podbija jego cenę.Kilka starych wyrobów ze złota ostatnimi czasy trafiło do muzealników o czym było na tym forum.Złoto nie jest powszechnym znaleziskiem ale czasem się trafi tak jak ktoś trafia szóstkę w totolotka,ale tych graczy jest znacznie więcej niż poszukiwaczy z wykrywaczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie