Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 8


Rekomendowane odpowiedzi

@gwene
ej ej, nie rozpędzaj się, pociąg sztabowy ja znalazłem w pierwszej części tego wątku :P

Swoją drogą czy ta fundacja co zgłosiła znalezisko zrobiła swojego screena identycznego z moim czy pożyczyła" z forum obcinając górną część na której jest watermark?
Tak tylko pytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przychodzę z tyry, załączam kompiszona a tu takie smutne wiadomości z konferencji... No to czekamy na ten pociąg co najmniej do wiosny, nie? Teraz w zimę to grunt będzie zamarznięty, więc odczyty z georadarów tyż niepewne...

Oj wy biedni klakierzy tej szytej grubymi nićmi afery...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie, słuchają, oglądają, czytają i po mimo tego nie dociera, a nie dociera, bo chcą jak najszybciej dokopać tym , którzy mieli inne zdanie niż grupa wzajemnej adoracji.
Ja jakoś nie zauważyłem informacji, która by mówiła zdecydowanie, że tam nic niema, a wręcz przeciwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet istnienie tunelu w tym miejscu to i tak sensacja. Przecież tam miało niczego nie być (bo kto by tyle ziemi przerzucił itd). Pan Słowikowski pewnie jest szczęśliwy, szukał tunelu, a nie pociągu.

Natomiast jeśli nie ma w środku pociągu to panowie Koper i Richter tracą prawie zupełnie wiarygodność, bo pokazywali nawet szczegóły konstrukcyjne pociągu na obrazach.

I - podkreślam - TERAZ tracą wiarygodność, gdy ich zgłoszenie nie zostało potwierdzone innymi badaniami. Zupełnie ją stracą dopiero, kiedy ktoś to rozkopie.

Wcześniejsze (przed weryfikacją) zarzucanie im oszustwa przez niektórych było co najmniej przedwczesne. Ci co zarzucali mogą się cieszyć, że przypadkiem mieli rację i nie będą musieli stawiać się w sądzie.

Co do obrazów georadarowych" i interpretacji szczegółów typu armaty przeciwlotnicze i działa samobieżne, to ich autorzy moim zdaniem mocno je nadinterpretowali, miałem jednak cichą nadzieję że jeśli tylko te odczyty są prawdziwe i z tego miejsca, to COŚ tam w tej ziemi jest - niekoniecznie pociąg.
Na razie mamy potwierdzenie czegoś (prawdopodobnie tunelu). Po co Niemcy mieliby zasypywać tunel i maskować wejścia ? Skoro zasypali, warto tam zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amizaur napisał:
Po co Niemcy mieliby zasypywać tunel i maskować wejścia ? Skoro zasypali, warto tam zajrzeć.

Pewnie wobec niektórych autorytetów", to się nudzili przed ofensywą radziecką, a inni jeszcze z tego grona powiedzą, że to niedokończona skocznia narciarska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie dość, że lenia mam to i mi lotto jest-nie ma łotego cuś"...

Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to podobno świstaki z pierwszej ręki donosiły, jak ważne i epokowe informacje zostały w sejfie złożone i jaki wstrząs będzie po ich ujawnieniu na konferencji...

I co?
Jak, w jakimś filmie powiedzieli- jajco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torba5 nie mam dużo postów w przeciwieństwie do ciebie, więc będzie Tobie łatwo zweryfikować moje posty i jeżeli znajdziesz choćby jeden w którym bym twierdził, że jest tam złoty pociąg to postawię flaszkę, jedynie co pisałem, to to, że mam nadzieję, że coś" tam jest. Natomiast jeżeli nic nie znajdziesz w moich postach, co starasz się sugerować, to se sam pociąg :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby odkopali tylko tunel, o którego istnieniu nikt nie wiedział to i tak dobrze. Szum medialny jaki wywołali to właściwie pozytywna strona tej akcji, było zainteresowanie, byli turyści, było zaangażowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma się co szczypać...urząd ma dupochron - dwie opinie (jedną naukową), które maja wspólny mianownik w postaci ogólnego stwierdzenia, że tam coś jest - unel".
Kolejnym krokiem urzedników powinno być udzielenie zgody na kopanie.
Przerzucenie całej odpowiedzialności, ryzyka i kosztów na kopaczy...jak coś znajdą to chwała im, a skarb przekazują w depozyt państwa - jak nie znajda to..... ich problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie