Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Manipulujesz moją wypowiedzią.
Mamy zapuszczony teren (nie jest to krakowski, ani wrocławski rynek), mamy chętne osoby z kasą. Co stoi na przeszkodzie by te osoby mogły rozkopać teren a potem doprowadzić go do takiego samego stanu?
Komuś ubędzie czci?
Reprezentujesz postawę typu: ...nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomogę się cytatą Łysego, ja nie mam FB

sonicsquad (6395 / 350) 2015-12-16 11:05:21

- pociąg pancerny lub z uzbrojeniem pancernym, potwierdzamy z całą stanowczością. Na obrazie nr 2 zaznaczyliśmy jego przebieg i umiejscowienie w rzeczywistości."

Coś mi uciekło?
Czy w innym matrix'ie to się dzieje?



W.- może i być chciał, z litości dla abecadła, żeby tam jakiś złom był... Ale nie może być tak, że pacjent co prawda wykłada kasę, ale wymyśla co-gdzie-kiedy-jak ma być robione. Zwłaszcza, jeśli tylko on i wyznawcy wierzą, że tam łote cuś" jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic to są kwestie techniczne - do przeskoczenia.
Zablokowanie sprawy spowoduje lawinę komentarzy, że cykliści zakazali wydobywać, Angela zadzwoniła do winatuska itp itd...

Wczoraj zakończyłem walkę z urzędnikami w pewnej kwestii. Takiej złośliwości, wredności oraz kłamstw i manipulacji faktami dawno nie przerabiałem. Decyzja zapadła 75% zgodna z moimi oczekiwaniami - pozostałe 25% odpadło ze względu na widzimisię" pewnej Pani.
Zrobię zgodnie z przewidywaniami władzy" odpuszczę. Szkoda zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pociągu to znaczy że trzeba szukać gdzie indziej. Nie zwalnia to z prostej rzeczy sprawdzenia wszystkiego do końca. Jeżeli jest prawdopodobny tunel to na pewno Niemcy bez powodu nie wysadzali by go i nie maskowali terenu. No ale to nasze Polskie piekiełko. Kilku nawiedzonym poszukiwaczom nie udało się więc huraaaaaa, szydera bo się ośmieszyli i się nie obłowią. A cała sprawa śmierdzi na kilometr i tak jak w PRL-u i w latach 90-tych wszystko ucichnie na następne 70 lat. Komuś bardzo zależy żeby tereny wałbrzyskiego nigdy nie zostały dokładnie zbadane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj feniksa...

To bardziej wygląda na chorobę dwubiegunową- w jednym momencie przeprosiny, chwilę później próby przegryzienia tętnicy szyjnej u adwersarza...

Albo użyczanie konta na O.- jeden to dobry glina, drugi- zły.
W sumie nie wiem, czy to na O. jest określone Regulaminem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z nickiem werwolf takich pytań nie zadawał...

A co będzie, jak Ciebie oskarżą, żeś łote cuś" w inne miejsce przeniósł? Jak na strażnika przystało, oczywista oczywistość...


A bardziej serio- co to znaczy nic z tym nie robi?
Pilnujemy poprawności językowej i zasad dobrego wychowania. Na fantazję Użytkowników, wyznawaną przez nich religię, układy towarzyskie i takie tam nie mamy wpływu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Prawdopodobnie na wiosnę zostaną przeprowadzone odwierty lub wykopaliska, by ostatecznie wyjaśnić sprawę. Na razie wiadomo, że jeśli dojdzie do prac ziemnych, to miasto zleci je profesjonalnej firmie, która w całości pokryje ich koszty.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9198414,odkrywcy-zlotego-pociagu-ludzie-nie-zrozumieli-przekazu-z-konferencji-sklad-istnieje,id,t.html


Czyli raczej nie będą się w piaskownicy bawić prowokatorzy zamieszania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konferencja wtorkowa nie zamyka sprawy istnienie czy też nie istnienia zasypanego pociągu. Aczkolwiek opinia AGH znacznie podważyła wiarygodność polsko-niemieckiego duetu. Teraz tylko 2-3 odwierty mogą pomóc w wyjaśnieniu zagadki. Można odwierty zrobić jeszcze teraz, gdyby istniała wola ze strony miasta, śniegu nie ma zima nie nadchodzi. Ale pewnie odpuszczą sobie to, poczekają aż sprawa przycichnie i zgłosi się ktoś, kto zrobi odwierty za darmochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by zrobić w paru miejscach wykopy odkrywkowe i było by wszystko jasne. Koparka może zrobić wykop na 6 metrów w głąb ziemi bo taki ma zasięg pracy łyżką na pełnym wysięgu i było by wiadomo. Koszty takiej operacji też nie są wielkie bo za godzinę pracy bierze średnio 100zł. na godzinę i jeszcze potrzeba by było auto do odwożenia urobku też pewnie ze 100 zł. na godzinkę. Więc chyba nie takie wielkie koszty nawet zakładają że robili by odkrywki w kilku miejscach przez 7 dni roboczych po 10 godzin dziennie. Wydaje mi się że władze ukręcą łeb sprawie i po zawodach - nie będą już nic robić :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Koper z firmy XYZ uważa, że badania, które zostały wykonane przez jego firmę, nie wykluczają istnienia „złotego pociągu”.
- Badania te wykazały, że na dużej głębokości może znajdować się skład – mówi Koper. – Zdjęcie na głębokości 11metrów wykazują regularne kształty i w porównaniu z innymi badaniami, jakie wykonywaliśmy w innych miejscach, nigdy z taką strukturą się nie spotkaliśmy."

To trochę głębiej jak 6 metrów... Niedługo na początku i tak było więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem a dużej głębokości" mogą znajdować się pokłady złota. Czy mogę ubiegać się o 10% znaleźnego?

A tak poważnej, to na początku całej tej przygody, mawiało się (w kontekście wskazań GPR) o zdecydowanie większych głębokościach. A tu jakieś marne 6m. W temacie dyskusji byli nawet wyznawcy określonego modelu georadaru, zarzekający się na wszystkie świętości, że to objawienie prawd absolutnych. A Ty tu Sonic jakieś marne 6 metrów cytujesz... No, to jest cios poniżej pasa...;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic, już co niektórzy martwili się, że wolnego nie dostałeś.

Pewnie odwiert na 11m i wpuszczenie kamery to też zagraża torowiskom przez te wielkie głazy na stromych skarpach?

Sonic, wibracje są pewnie ogromne przy takim wierceniu. Mury w promieniu 3km będą pękać.

No to teraz się zacznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik... ale
Koparka z 6 metrowym zasięgiem spokojnie zrobi wykop na większą głębokość. Fakt, że trzeba taki wykop zabezpieczyć przed osunięciem, a to zwiększa koszty.

Odwiert, kamera, rekonesans i dopiero ew. wykop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ten pociąg czy tunel to uważam że warto to odkopać , zwłaszcza że oni sami za własne pieniądze chcą wykopać to w czym władze Wałbrzycha widzą problem ? co do wykopu to każdy zawodowy koparkowy wie jak podejść do tego tematu , żadnego specjalistycznego sprzętu nie trzeba , zapewne i są tacy zapaleńcy że już dawno łopatą by wykopali , to takie granie w banie , a jak temat ucichnie to znajdą się i tacy co na lewo węgiel kopią to nie jedną sztolnię tam wykopią - złoto rozpala wyobrażnię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie