Jump to content

atylla

Forum members
 • Content Count

  975
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. zobacz czy gdzieś w twoim rejonie działa miejszość niemiecka i tam zapukaj , może pomogą .
 2. Van Worden czy ty uważasz że polski poszukiwacz nie ma luzu że rusza się jak wóz z węglem i na sprzęcie elektronicznym się nie zna , że trzeba brać Duńczyków ? Co do sprawdzonych ludzi , pokazali już na Reducie Ordona , co niektórzy znają głębiej ten temat i wiedzą o co chodzi . W tym wszystkim powinna nas łączyć pasja odkrywania a tu łączy wpływy i względy . Grundwald powinien łączyć a nie dzielić . Więc wracajmy do swoich lasów.
 3. alex a o jakim ty mówisz doświadczeniu? obsługi wykrywacza czy krzyżackiej monety nie potraktować jako monopol? na swój sposób wiedzę posiadam nawet znalezione artefakty lężą w paru muzeach , żadnych dyplomów nie zbieram , nie piszą o mnie w gazetach , siłą rzeczy jak człowiek interesuje się historią to natrafia na różne media. Co do naboru to chyba lepiej jak jest więcej osób , ale niema co się martwić jeden bełt miej a więcej , niech prymusy zdobywają swój Grunwald .
 4. W lutym po rozmowie z dyrektorem z muzeum G. byłem wręcz pewny że za trzecim razem udało się znaleźć na liście i na jesień ruszyć na pola Grunwaldu . Ktoś powie parcie na szkło i lans , wręcz przeciwnie , mam wolny czas to czemu nie i chciałem zobaczyć czy ja taki drobny zjadacz chleba się dostanie do tego grona pewniaków . Więc z przykrością mogę poinformować że lista pewniaków istnieje i taki zjadacz chleba się nie dostanie . Tak panie dyrektorze słabość pan ma ale nie do tego co trzeba , wiemy o co chodzi . Szkoda dzwonienia i szkoda pisania . Tym razem mam ich głęboko w dołku. A tak z ciek
 5. http://grajewo24.pl/info/unikalna-interwencja-grajewskich-strazakow.22195.html
 6. czy ktoś z was się zapisuje na 18 rok ? bo ja próbuję , dzwoniłem i podanie składam , zobaczymy .
 7. starałem się dostać w tym roku i lipa , już mają listę zamkniętą .
 8. To nowy odcinek Drwali , a tak na poważnie to cholera go wie po co te szelki , może w wozie tam wiszą ?
 9. Z ciekawości pojechałem zobaczyć rozlokowanych amerykanów w dawnych koszarach poniemieckich w Bemowie Piskim i na dzień dobry transporterem uderzyli w drzewo. Z kanistrów uciekła ropa .
 10. Bartek , przez ponad 20 lat teren był eksploatowany przez różnych poszukiwaczy , niech każdy z nich znalazł po jednej rzeczy, to jakie skupisko grotów ma być ? to już nie te czasy , każde miejsce głównych bitew zostały przeorane , zdarzają się niespodzianki ale czy tam?
 11. sam bym tam się zgłosił ale nie posiadam profesjonalnego sprzętu , bo deus to co prestiż , trochę to żałosne
 12. http://olx.pl/oferta/pokaze-miejsce-zatopionego-czolgu-ktory-mozna-wyciagnac-CID767-ID9xZ3X.html#0ae26928b8 cena 150.000 zł
×
×
 • Create New...

Important Information