Jump to content

Kasjan2000

Forum members
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jakie tu folksdojcze czy zawodowcy z TVN-u, zwykła gimbaza siedząca całymi dniami przed kompem bo w realu jeden z drugim na przerwie ma spuszczaną głowę w kiblu, nie karpik hehehehehehe zresztą nikt takiego dennego forum nie śledzi a ci tutaj to maja po kilka nicków i się produkują na przerwach
 2. nie spinajcie się tak chłopaki a karpik przyduapsku idź spać i nie wpier...alaj się miedzy wódkę a zakąskę. dajcie se luz bo idą ciężkie czasy oj ciężkie dla niektórych z was.
 3. I ja dam ci rade i moim nazwiskiem takie coś jak ty nie będzie wycierać swojej buzi (tu dodałbym odpowiednie słowo) ale nie zniżę sie do poziomu tego forum na którym takie indywidua jak ty się produkują.
 4. Człowieczku nie napinaj się tak i nie szukaj filmików na YouTube jak nie znasz języków obcych. Wierz mi świat wokół ciebie się nie kreci. Zajmij się wybielaniem swojej przeszłości bo jak widzisz idą ciemne czasy. A sa tacy którzy mogą się wami zainteresować a może już się interesują.
 5. Tu nie chodzi o polskie obozy koncentracyjne ani o to czy Polak razem z SS-manem mordował Żydów czy ich ratował. Chodzi o to że nie dostaniecie miliardów za kamienice. Bo niczym nie różnicie się od takiego Icka Dikmana czy Salomona Morela. Bo kto będzie słuchał czy głosował w Polsce na Icka.
 6. Ten Niemiec przynajmniej wiedział co robi i wiedział że może kiedyś za to zapłacić. A wy przez lata lizaliście tyłki przyjaciołom z Moskwy w myśl jednej linii prawdy a dymali was że masła brakowało i do dziś was dymają. A teraz liżecie tyłki Brukseli a jak myślisz kogo oni wydymają. Nastaw się...
 7. To ty raczej strzep se jeżeli nie musisz go rano szukać pensetą. Aż dziwi mnie że taki bohater jak ty i twój dziadek nie napisaliście że wczoraj była rocznica zamachu na Franza Kutcherę którego 1 lutego 1944 polscy bandyci i faszyści zamordowali wybitnego żołnierza niemieckiej armii.
 8. O ile mnie wzrok nie myli to jedna z odmian orła PKP okres wczesnego PRL-u.
 9. Zapytaj czlowiekasniegu on jest znafcom z tego forum. Sprzeda ci taniej. Ale straty jednak mają nie jest łatwo trzasnąć dobrego.
 10. Grubo powojenna a raczej kopia z lat 90-tych do dzisiaj dostępna w pracowni Olszewskiego lub na zamówienie.
 11. Tu też bardzo dobrze wykonana kopia. http://allegro.pl/orzel-lotniczy-oficerski-oryginal-i6855863810.html
 12. Oj amatorka to się robi gumowym młotkiem a nie na chama.
×
×
 • Create New...

Important Information