Skocz do zawartości

Rewizja Milicyjna


adrian950

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czarny klekot :)

A jeżeli okaże się że nie są istotnymi częściami, to po co Ci są one dalej potrzebne ?
Będziesz ponownie składał/odbudowywał kolekcję ?

Ja to przerabiałem już trzykrotnie. UWIERZ MI, tam nie siedzą debile jak za MO, tylko ludzie kumaci, po studiach.

Tak samo jest z kupowaniem na Allegro części broni (nawet tych nie istotnych wg. kodeksu). Znasz kolekcjonerów którzy zbierają np. TYLKO kolby, TYLKO trzony zamków, TYLKO pazury wyciągu, TYLKO magazynki, etc. etc. ?Bo ja nie.
Nie trzeba być wcale za bardzo rozgarniętym polycmajstrem, aby śledząc ten portal na 98% wytypować składacza" nowej jednostki b.palnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.- ale do takiej wizyty, nie są potrzebne zakupy istotnych lub nie elementów...

Wystarczy*, że kupisz u pacjenta, który wcześniej sprzedawał części broni, spodnie z demobilu...

Policmajeter nie zgłosi się do administracji Allezło po dokładne dane transakcji- wystarczą mu dane adresowe nabywców z ostatnich -set aukcji...

Jeśli się ma pecha i/lub wierzy z garbate aniołki, można się przejechać... Co widać na załączonym obrazku.

* przerabiałem... Tyle, że sprawa z A. się rozlazła po kościach, ale za to dostałem kolejną za obrazę funkcjonariusza na służbie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części były od Polaka, Niemieckich czesci to bym tam nie brał szczerze powiem, Nie nie potrzebuje do składania, bo już z Allezło oraz innymi rzeczami w celu składania skończyłem, Części Polskie są dla mnie warte bo były magazynowe w środku, o to biega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zatrzymane rzeczy zostały uznane za dowody rzeczowe w sprawie to Sąd wydając wyrok decyduje, które ewentualnie można wydać, a które ulegają przepadkowi. Do tego jeszcze długa droga. Na samą opinię biegłego poczekasz kolego spokojnie z pół roku przy dobrych wiatrach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian950 aktualnie nie szukaj sposobów jak odzyskać zarekwirowane klamoty,na to będziesz miał czas póżniej ale rozejrzyj za adwokatem który zna temat a zarazem nie puści Cię z torbami,za jakiś czas otrzymasz zaproszenie do prokuratury na przedstawienie zarzutów oraz związanie z tym przesłuchanie winieneś się tam udać z adwokatem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakresie odpowiedzialności karnej to po pierwsze liczy się uznanie przez biegłego, że którakolwiek z rzeczy zaliczana jest według ustawy o broni i amunicji do przedmiotów zabronionych. Natomiast jeśli by nie była to sąd w postępowaniu a raczej po jego zakończeniu kiedy np. umorzą postepowanie w twoim zakresie to wyda postanowienie o wydaniu zatrzymanych rzeczy i wtedy fant lub fanty wrócą do Ciebie. Jest jeszcze taka kwestia że biegły wypowiada się do każdego z przedmiotów zabezpieczonych. Więc moze się tak zdarzyć że np jeden z nich zostanie uznany za zabroniony a reszta ni. Dlatego w konczącym się postępowaniu sądowym sędzia wyda takie postanowienie o wydaniu wszystkich przedmiotów oprócz tego jednego zabronionego. Tylko życzyć szczęścia i zwrotu tych wszystkich przedmiotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie