Skocz do zawartości

Rewizja Milicyjna


adrian950

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 months later...
Sprawa troszkę ruszyła, i ma się już prawie ku końcowi
Aktualnie dostałem Wezwanie na Posiedzienie w przedmiocie rozpoznania wniosku prokuratura"

Także dokładnie za miesiąc, pięciu włącznie ze Mną Panów dostaną oficjalne wyroki
Prokurator wniósł o 8 miesięcy na 2 lata, przepadek dowodów rzeczowych"

Za miesiąc dokładnię opiszę cały bieg zdarzeń, który będzie mieć w końcu koniec

Facet,który nas wszystkich wsypał przewoźił na lotnisku
przedmioty przypomniające granaty bojowe"

Inteligencja, jak u chomika syryjskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolego ,przestań już na tym gościu wieszać psy bo pretensje możesz mieć sam do siebie a nie szukasz winowajców wokół.W tej sprawie i u mnie byli panowie z Poznania w listopadzie zeszłego roku ,kupiłem od niego zużyty AZ13.Jakoś nie kamienuję chłopa,każdemu może się cuś przydarzyć. Różnica pomiędzy Tobą a mną w tej sprawie jest taka że mam jeszcze nieco pracujących szarych komórek i gówna w izbie nie trzymam to też nie mam teraz takiego problemu jak Ty. Ot co.On nikogo nie sypał,Allegro dało Twoje dane i tyle więc nie pajacuj.Myślałem żeś zrozumiał swój błąd,ale nic z tego raczej.Szkoda że boleśnie musisz dochodzić do właściwych wniosków.
Co do samych czynności prowdzonych przez grupę z Poznania to mogę pogratulować profesjonalizmu, wiedzy oraz kultury. Jakbyś szpejua nie trzymał w domu to byś kłopotów nie miał i to wszystko .
Wiem wiem trochę Cię pojechałem ale tak trzeba,może w końcu dojrzysz że ból jest w Twoim zachowaniu a nie u milicji czy innych ludzi.Wnioski lepiej wyciągaj bo to się na prawdę opłaci,za drugi przypał Cię wsadzą i nie licz że z tego paragrafu będziesz na półotworku razem z ,,rowerzystami,,.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niby w temacie...miałem przypadek jakiś czas temu (na forum tez stekałem możecie looknąć) czy po takim długim czasie bede miał problemy na policji z zarejstrowaniem sie w spisie licencjonowanych pracowników ochrony"? Nie wiem czy warto wydać kase na tą zabawe...licze na odp z pewnego źródła...sory za podpięcie sie do tematu i pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karabin★*

Drogi kolego, zanim zaczniesz już tutaj mnie tak opluwać, opisywać swoją wybitną inteligencje daj mi coś wytłumaczyć. Wiesz dlaczego wieszam na nim psy ?

Aukcję, którą u niego wygrałem byly to łuski dekoracyjne, fotografia przedstawiała zwykłe łuski, a w opisie aukcji było napisane Aukcja nie narusza Polskiego prawa, nie zawiera niebezpiecznych materiałów"

Równie dobrzę, mógłbym teraz wytoczyć proces Panu na którym tak wieszam psy, bo niestety łuski nie okazały się Bezpieczne" o czym nie miałem jak nawet wiedzieć, a ja zostałem świetnie wprowadzony w błąd, i tak zresztą zrobie jak otrzymam wyrok, myślisz że pozwoliłbym sobie na zostawienie takiego śladu w postaći kupowania pod paragraf ? Nie, Pan Grzegorz na którym tak wieszam psy, kontaktowałem się z nim, Przyznał się że powiedział o tej aukcji, bo mu to róznicy nie robiło, dodatkowo otrzymałem odpowiedź żebym Nie płakał" przecież jemu to różnicy nie robiło,


Dlaczego trzymałem w głównej izbie ? Akurat potrzebowałem poszperać przy kolbie, więc 2 dni moje fanty spędziły w domu, niestety właśnie w jednym z tych dniu przyszli Panowie. To się nazywa mieć pecha, Więc inteligencją dorównuję nawet tobie.

Nadal wygląda ci to na to, że jestem niewporządku wobec kabla ? Ps. Myślisz że na odkrywcy równie dobrze kablują swoich kolegów gdy mają kłopoty ? Jeżeli wiesz że nie da się tego udowodnić, to każdy stoi murem za drugim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja powiadasz... mogę i być nawet szpagatowy inteligent jak Cię to urządza Nie w tym rzecz jednak. Mniemam że zakupione łuski były tylko ,,przy okazji,,.Cały syf wyszedł u Ciebie jak znaleźli grzmiący kij bo tak ogólnie to za tym przyjechali bo kolega Grześ wtopił w tym asortymencie.
Jeśli miałeś zastrzeżenia co do leganości otrzymanego towaru to kłania się zawiadomienie najbliższej jednostki Policji o swoim spostrzeżeniu czy
wątpliwości,jeśli tego nie uczyniłeś to wg prawa mimowolnie popadłeś w stan przestępstwa i bierzesz to na klatę.
W polskim prawie jak wiadomo, nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności karnej za ich nie przestrzeganie.
A'propos nieszczęsnej kolby,robiłeś kolbę to żelazko trza było schować bo... NIKT NIE ZNA DNIA ANI GODZINY,JAK COŚ KUPIŁEŚ LUB SPRZEDAŁEŚ NA ALLEGRO W DZIALE BROŃ LUB AMUNICJA TO WJAZD JEST PEWNY, TYLKO DZIEŃ I GODZINA NIE ZNANA.
Może ktoś se do serca weźmie,choć tysiące razy na Odk było trąbione.

Nie sposób nie wspomnieć o ,,kablach,, z Odkrywcy... pominę w milczeniu bo znowu bym musiał nicka zmieniać...
Grzecznie doradzam zbieranie muszelek i znaczków pocztowych,za to nikt nie będzie Tobą kurzów po komendzie wycierał.A i sen lepszy bo rano nie budzo.
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie