Skocz do zawartości

Rewizja Milicyjna


adrian950

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
@woytas-nie eksmituj już karabina,wystarczy już tych wcieleń kolejnych.
Chodzi mi tylko o to żeby policja nie robiła sobie statystyk kosztem pasjonatów i żeby każdy miał świadomość że jest na celowniku.Nie można mieć złudzeń że ,,może do mnie nie zajrzą,, bo zajrzą tylko nikt nie wie kiedy ale zajrzą na 100%. Na ten przykład do mnie zajrzeli po 5-ciu latach od transakcji na allegro (kupiłem zapalnik zużyty AZ23),u chłopaka od którego kupiłem coś tam znaleźli i czochrali po kolei.Nie od razu tylko po 5-ciu latach.W momencie w którym byli,gość od którego kupiłem zapalnik był już 3 lata po wyroku.
Takich sytuacji miałem około 10 łącznie.Ani raz mnie nie zaskoczyli z niczym nielegalnym.Miny kwaśne ,statystyk nie podpompowali:) Nie u mnie i nie na mnie. Nie wspomnę o psychicznym komforcie jak niespodziewanie włażą chłopiska w kominiarach a Ty masz w chacie ,,czysto,,:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karabin★ (55 / 2) 2016-05-01 17:10:02

Nie wspomnę o psychicznym komforcie jak niespodziewanie włażą chłopiska w kominiarach a Ty masz w chacie ,,czysto,,:)"

Pamiętaj przy okazji, że mogą przytrzymać sprzęt komputerowy- a to każdego baaaardzo zaboli.

Dwa- pamiętaj, że inaczej zareaguje ktoś z jajami", a inaczej rodzice gimbusa... Zwłaszcza, jeśli tatuś czy mamusia takiego łba jedyny kontakt ze służbami mieli dwadzieścia lat temu, gdy o 10 km dopuszczalną prędkość przekroczyli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti,sprzęt to ważna sprawa bo to też sprawdzają.Jak nie robisz problemów to jeden o specjalności informatycznej buszuje w Twoim kompie a jak ,,zapomnisz hasła,, itp to zabiorą aby Ci je przypomnieć.
Z drugiej zaś strony nie mogę zarzucić niefachowości czy niemiłej ,,obsługi,, tematu policjantom wykonującym czynności.Nie robili halo z powodu pustych skorup itp a co najważniejsze medialnego szumu o ,,arsenale,, -pełen profesjonalizm co rzadko się zdarza w takich akcjach.
A i po wykopach trzeba koniecznie kieszenie sprawdzać czy aby jaka łusina z kapiszonem się nie ostała bo do kieszeni też lukają i nie powstrzyma ich fakt że gacie w pralce już są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karabin★ (56 / 2) 2016-05-01 19:27:05

Z blisko mi znajomych osób dwie czekają na sprzęt już dobrych kilka miesięcy...
- jedna z powodu Ustawy
- druga po samobójczej śmierci dziecka

I nikt nie wie, kiedy sprzęt wróci...



Dwa:  drugiej zaś strony nie mogę zarzucić niefachowości czy niemiłej ,,obsługi"

Widzisz... a przeczytaj choć część wpisów adriana950... Jeśli wchodzi z hukiem, rzucając wulgaryzmy, to dlaczego ma być sympatycznie" traktowany? Wystarczy, że zostanie chłodno-profesjonalnie i już będzie miał pieluchy pełne :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Ty;) Ja na serwie Federacji tera i @ już nie ido do mnie. Ale nie jestem rozgniewany,zastanawiam się ino czy kiedykolwiek wyjdę z forumowego piekła i odblokujo mi pierwszego nicka?;) Już ze 5lat tam mnie gotujo.Na marginesie tak zupełnie to mam fajne miejscówy dziewicze (dla tyfusa np na monety) ale to tak tylko na marginesie... a i motur tyż:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę albo i nawt mocno żeśma zboczyli z tematu. To też zbędne niemerytoryczne posty proponuję usunąć bo główny bohater się niepołapie.Od zalożyciela wątku czekam poświęcenia kropidłem. Ufam że jeszcze tu zajrzy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie karabin, żadnych pretensji czy obrażania się oczywiscie nie będzie

1.Czy byłem idiotą, że wówczas to miałem w domu ? Nie, wiedziałem co może mnie spotkać, miałem nawet już przygotowana skrzynię gdzie bym to wsadził i odpowiednio gdzieś schował, pech że akurat drewno w mauserze sklejałem i potrzebowałem skrzynie sprowadzić do domu

2.Do kogo mogę mieć żal ? Napewno nie do Siebie, Tylko do naszej ukochanej RzeczyPospolitej która nadal opiera się na prawie PRLU stosowanego od 1944r w stosunku do rozbrajania ludności, jednak dzisiaj to ma charakter niby demokratyczny, ale oczywiscie przepisy odpowiednio zaostrzone do zdobycia papierka

3.Mam nadzieję, że chociaż przyszłe pokolenia doczekają dnia w którym nie będą się musiały chować ze swoim hobby, i być traktowani jak przęstepcy, na chłopski rozum Koszt mausera + konserwacja oraz przykładowo części, oraz koszt współczesego kałacha z wiadrem naboi

4.Broń czarnoprochowa dostępna jest u nas dla każdego dorosłego obywatela, celując w kogoś mogę nawet z 300m zrobić zupe z mózgu, nigdy nie słyszałem o przypadku żeby ktoś chodził i terroryzował innych właśnia tą bronia, jest dostępna, można nią śmiało zabić, Komu zależy żeby nas trzymać od broni, a bronić się, ze chodzi o nasze bezpieczenstwo..

Wszyscy, którzy zostali tak podobnie potraktowani nie są winni, Oni mają hobby, W Kanadzie obywatel ma prawo trzymać nawet rusznicę, nikt nikomu nie robi krzywdy, Winna jest Polska, Winne jest prawo, i to postkomunistyczne myślenie że broń jest czymś złym, Niestety Polske mam sercu, ale straszną krzywde robi temu komu nie powinna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian950 (962 / 69) 2016-05-01 23:24:31

Tylko do naszej ukochanej RzeczyPospolitej która nadal opiera się na prawie PRLU stosowanego od 1944r w stosunku do rozbrajania ludności,"

Dużo się jeszcze musisz nauczyć...
Żeby kocopołów na O. nie wypisywać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie jeszcze gorzej albo i już jest. Trzeba być czujnym.Prawo w tym temacie raczej się nie zmieni, zwłaszcza jak będziemy czytać o gnojach strzelających z wiatrówek do przechodniów,autobusów albo o gościach z p.a.k.-iem wywijającym na drodze do drugiego kierowcy.Jak se czytam takie ,,newsy,, to zaczynam rozumieć Ustawodawcę. Do Kanady czy innych to jeszcze lata świetlne.I wcale nie twierdzę że nam się broń nie należy ale właśnie poprzez takie ekscesy jej nie będziemy długo mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobliwe przypadki zdarzają się wszędzie, w każdym kraju nie zależy od psychiki wiekszosci obywateli, To jest tylko takie wytłumaczenie tych wszystkich władz, którę jak każda władza która była w Polsce po 2 wojnie, czy to było po komunie i w Demokracji" i Wolnosci" nadal to prawo podtrzymują, dlaczego ? Właśnie dlaczego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy byś pisał o ,,osobliwych,,przypadkach jakby jakiś furiat na drodze zastrzelił Ci kogoś bliskiego.Ja doskonale rozumiem że jak czyta się czy ogląda w tv to jest to niby daleko i NAS nie dotyczy,jednakże jest to ludzka tragedia i pozostawia za sobą płaczącego człowieka. Dziś kogoś tam zastrzelili mniejsza z nim bo nie znam, jutro może to być ktoś ode mnie lub Ciebie.Generalnie w sprawach dostępu jestem za i przeciw. Przeciw wynika z tego iż badania na broń wydaje się po starych znajomościach i kopertowych sprawach ludziom którzy jej nie powinni mieć.
Co do władzy to cóż... jest jaka jest i jak na razie trzeba się dostosować do ich kuriozalnych ustaw. Chyba że wykopiemy sobie po starym ogryzku mausa i po głowie władzę nim ,po głowie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni mniej ni więcej:) Stare psisko zapytałoby dlaczego zależy Mu na posiadaniu sprawnej broni a nie kastrata deko? Czemu na władze narzeka i na milicje?
Mnie to pachnie V kolumną;)

A Ustawą rzecz jasna można se krzywdę zrobić albo i do ciężkiego kalectwa można się doprowadzić (psychiczna odraza do fantów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zakonczona

Ze sprawnoscia broni bylo roznie, prokurator nadmiernie ludzki i z calym sercem moge powiedziec ze rowniez czlowiek, przebiegu rozmowy nie bede tutaj cytowac, ale bylo smiesznie i niecenzuralnie (rozmowa o tym chorym prawie dot broni) wyrok to 8 miesiecy na 2 lata

Dla wszystkich rowniez magowcow i szpadlowcow jak Ja, spytalem sie bezposrednio, mam wykrywke i maga smigalem nie raz, czy w przpypadku maga biorac pod uwage jeziora itp jest potrzebne zezwplenie. Tak jest potrzebne odpowiedzial prokurator. Smialismy sie ze nastepny sprzet odloze w kat w tym nienormalnym kraju

Za 2 lata po przepadnieciu wyroku, bede sie starac o pozwolenie kolekcjonerskie, Jezeli go nie dostane, czy go dostane niewiem, ewentualnie zawsze mozna sprobowac zyc w bardziej normalnym krajuPozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie