Jump to content

xdzieciolx

Forum members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by xdzieciolx

 1. Moje miasto takie piękne. Znałem typa, codziennie popijał pod sklepem. Podobno, chciał się zabić z powodu rozwodu, żonka nie była taka zła :)
 2. Yeti, sporo jeszcze zalega. Nawet teraz jest zakaz wejścia do Puszczy i nie wiem gdzie ja będę grzyby zbierał ;/
 3. W takim razie źle szukałem, że nie mogłem takich znaleźć. Vis, rozwiniesz na których elementach są bicia pruskie?
 4. Dzięki za odpowiedź. Nie wydaje mi się, że są to waffenamty (mogę się mylić). Szukałem podobnych i nic nie znalazłem. http://mauser98k.internetdsl.pl/kody.html tutaj jest sporo bić i oznaczeń, jednak nic podobnego do tych na mojej jednostce.
 5. 11. Bicie na bezpieczniku. Numer na rączce zamka to: 7451 b.
 6. 9. Bicie 26, źle zrobiłem zdjęcie.
 7. 5. Bicie 365. Dodam, że w książeczce numer jednostki to: 3652492
 8. Niedawno wpadł mi w ręce mauser. Lufa Kruppa. Ciekawi mnie reszta, nie widać żadnych waffenamtów. Lufa jest wymieniona kal. 7x64. Wydaje mi się, że jest to wojskowy karabin, przerobiony na myśliwski. Wiem, że nie do końca odpowiednie forum, ale może ktoś mi pomoże. Interesuje mnie głownie czy ma rodowód wojskowy i z którego pochodzi roku. Z góry dziękuję. Poprzedni właściciel mówił, że sztucer został zakupiony 5 lat temu w Niemczech.
 9. Proszę o pomoc w identyfikacji tej figurki. Figurka należy do znajomej. Z tego co się dowiedziałem znalazła ją jej matka (obecnie ok 80 lat) podczas zabawy na polu gdzie był/jest podobno kurhan. Na moje oko figurka wykonana z kamienia, jednak jest dość lekka. Czerwona farba została dodana przez znalazce.
 10. Odświeżam, jutro mam cały dzień wolny, jestem mobilny.
 11. Perdi bardzo dobry pomysł, świnie szukają trufli, a my będziemy mieć dziki to szukania meteorytów. Gdzie można legalnie kupić dzika?
 12. Wynieś wszystko z domu i będziesz miał spokój, taka moja rada.
 13. Również podbiję :) Jeśli trochę ludzi z Częstochowy lub/i okolic się zbierze jestem gotów przyjechać na wypad w teren i integrację. Proponuję jakiś dłuższy weekend, święta. Co wy na to?
 14. Strasznie ciekawi mnie ten wykrywacz, jestem gotów go kupić jako 3 jednostkę. Niedługo święta, więc, dla ojca, na prezent jak znalazł. Jednak boję się że jest za świeży", a tata sobie z nim nie poradzi. Obecnie nastawię swój sprzęt, dam do ręki i śmiga razem ze mną, boję się że z Rutusem sobie nie poradzi, a ja nie mam aktualnie czasu poznawać nowego sprzętu, tym bardziej tłumaczeniu starszej osobie co i jak, jak sam nie wiem. Także w moim wypadku czekanie na opinie, jakieś podpowiedzi i może wtedy ojczulek dostanie własny sprzęt. Co do wyprzedaży starych modeli: to normalne, rzekłbym dobre dla odbiorcy. Czasy gospodarki centralnej się skończyły. Rozumiem, że gdybym chciał sprzedać swój sprzęt za 100zł to miałbym nagonkę, że zaniżam cenę rynku. Jest to sprawa Pana Rutyny za ile sprzeda to co ma w magazynach, może to nawet rozdać, jest to wyłącznie jego sprawa. Zauważyłem że bardzo duży głos zabiera Pan Brzeczyk, a mianowicie brzęczy dużo. Sam przed zmianą wykrywki zawsze czytam opnie, przeglądam forum i chyba jeszcze nie znalazłem wykrywacza który Pan Brzęczyszczykiewicz uznałby za dobry. Ba! wszystkie są zUe" i kopią innych. Także Panie Brzęczyk, czekam na Pana wykrywacz, pewnie będzie najlepszy, o ile będzie. Mam sporo nadzieję odnośnie Altera, z chęcią bym sprawdził jak śmiga", jak wspomniałem, kolejnego wykrywacza nie potrzebuję, ale jako prezent by się sprawdził. Także jeżeli koledzy dostaniecie wykrywacz w ręce proszę o podzielenie się wrażeniami, jeśli ktoś byłby chętni, mogę nawet podjechać na wspólne wykopki, również zapraszam do siebie. Panie Brzęczyszczykiewicz moje uwagi to nic osobistego względem Pana osoby, przeglądam forum i piszę co widzę. Pozdrawiam i Darz Dół"!
×
×
 • Create New...

Important Information