Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol.2


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

kindzal i lukkoz

niniejszym uprzejmie informuję, że ani we wsi K., ani we wsi S., a tym bardziej w miasteczku N. nic nadzwyczajnego się nie dzieje, to samo tyczy się innych sąsiednich miejscowości na północ od N.


no może poza tym, że w tym roku z poplonem przegięli, kukurydza jeszcze zielona, a w lasach dżungla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
tyle lat minęło od wojny a współcześni żydzi wciąż robią z siebie ofiary wojny żerując na tych co zginęli.
wszystkim co zginęli spoczywajcie w spokoju , a wszystkim obecnym ogarnijcie się i przestańcie żerować , innych narodowości ludzie też poginęli ale nikt na nich nie żeruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te swoje antysemickie teksty to możesz sobie wsadzić ...Tu raczej nie ma dla nich miejsca. Co kogo jest powinno być zwrócone za zachowaniem minimum 10% znaleźnego plus ekstra nagroda a ruskim tyle co parę gram ołowiu z Katynia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: Jazda na Sobiesz z największą dozwoloną szybkością (S2), nastepny semafor wskazuje S3. Ten następny stoi na skraju przepaści. Nie wiem :)) czy :((
Pozostaje zacytować wieszcza:
...Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
Pieśń 5. Jan Kochanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum znaleziono juz rozwiazanie tego problemu:

Jeżeli okazałoby się, że w tym pociągu jest dużo złota, to najlepszym rozwiązaniem byłoby wykonać z tego złota obrączki, sygnety i pierścienie zatapiając w nich wcześniej śmiercionośny izotop promieniotwórczy. Tak wzbogacony skarb przekazać tym narodom, które tak bardzo się tego domagają. Myślę, że po takim rozwiązaniu problemu ze skarbem świat stałby się lepszy i może zapanowałby wieczny pokój na ziemi."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar - chodzi mi o to , że jeżeli są tam obrazy,dzieła sztuki zrabowane na zachodzie i mają prawowitego właściciela.Oczywiście nie zapominając o 10% choć właściciele mogą podnieść, że wcale nie zgubili np Picassa czy Rembrandta więc znaleźne się nie należy.... Jeżeli złoto itp. to należy do państwa polskiego i wtedy również mówimy o 10%
Niemniej jednak jeżeli jest to prawda to szacun" Panowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kindzal

Spędziłem tam wczoraj pół dnia,
zjeździłem po czarnym, po szutrze przez lasy i ścierniska - nie widziałem nikogo.

Nie mogę powiedzieć, że nikt z piszczałką nie chował się za drzewem,
bardziej miałem na myśli teorię, że Wałbrzych to przykrywka, a u nas po cichu prowadzi się poszukiwania, czy raczej już akcję wydobywczą.

Na tą chwile nic się tam nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie wojsko do łotego pociągu"

Z ostatniej chwili: Do Wałbrzycha przyjadą żołnierze by zabezpieczyć miejsce, w którym ma być ukryty złoty pociąg". Teren zostanie ogrodzony, żołnierze będą też go pilnować.

Do tej pory miejsce, gdzie ma znajdować się pociąg nie było zabezpieczone, dziś nie brakowało tam ludzi. 61 kilometr trasy Wrocław - Wałbrzych był jak deptak, oprócz eksploratorów pojawiały się tam rodziny z dziećmi i turyści. Mimo apelu Generalnego Konserwotora Zabytków by nie próbować szukać pociagu na własną rękę, bo może być to niebezpiecznie, na miejscu przez cały dzień pojawiali się ludzie.

Najprawdopodobniej w poniedziałek teren zostanie ogrodzony przez żołnierzy. Teren będzie też pilnowany 24 godziny na dobę - pełna mobilizacja.

http://walbrzych24.com/1-wiadomosci/22868-wojsko-obstawi-teren-gdzie-jest-loty-pociag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre Wojsko Polskie będzie pilnowało złotego pociągu toż to jakaś odmiana będzie dla nich i prawie jak szkolenie bojowe :-))) bo w ostatnich czasach to nawet własnych jednostek już pilnować nie muszą tylko wszelkiej maści cieci po wynajmowali i dziadków na emeryturze
którzy to muszą pilnować naszych dzielnych wojaków żeby ich nie rozkradli a tu proszę taką poważną misję dostaną .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie podali tej informacji w czerwcu to tereny byłyby atrakcją wakacyjną i rzeczywiście mógłby to być złoty okres dla tych terenów. Wracając do rzeczywistości to skoro w pierwotnej wersji pociąg miał mieć ok. 100 m długości to biorąc ówczesne realia długości wagonów , lokomotywy oraz to że pociąg według relacji posiadał z dwóch stron wagony z działami" pewnie chodzi o 88, a co za tym idzie również wagon dla załogi pociągu to nie wiele zostało już miejsca na wagony do przewozu tych wszystkich asortymentów towarów" wymienianych w różnych publikacjach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Takie akcje robi się pod koniec czerwca, przynajmniej dzieciaki będą miały frajdę. A mistrz Nienacki przewidział... co zacytuję :)

Nie wiem, czy są w Polsce skarby zakonu templariuszy. Natomiast zdaję sobie sprawę, że tę gazetę
czyta prawie pół miliona ludzi. Z tego pół miliona zapewne przynajmniej kilku lub kilkunastu zapragnie
stać się posiadaczami bezcennych skarbów. I rozpocznie się takie myszkowanie za owymi skarbami, że aż
zimno mi się robi na samą myśl o tym. Zaczną kuć dziury we wszystkich starych zamkach, przeorają i
przekopią każdy metr ziemi. Skarbów oczywiście nie znajdą, bo być może nie ma ich u nas, ale na pewno
utrudnią poszukiwania tym, którzy tą sprawą zechcą zająć się na serio" (Pan Samochodzik i templariusze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonicsquad
Radek Sikorski potwierdza Twoją wersję, pozdrawiamy pana marszałka :P
http://twitter.com/sikorskiradek/status/637924789907292160?lang=pl


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 13:26 30-08-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie