Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 3


Rekomendowane odpowiedzi

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow wygłosił kuriozalne słowa o tym, że "Rosja nigdy nikogo nie zaatakowała w swojej historii". — Rosja, która doświadczyła tak wielu wojen, jest ostatnim krajem w Europie, który chce nawet wypowiedzieć słowo "wojna" — dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bjar_1 napisał:

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow wygłosił kuriozalne słowa o tym, że "Rosja nigdy nikogo nie zaatakowała w swojej historii". — Rosja, która doświadczyła tak wielu wojen, jest ostatnim krajem w Europie, który chce nawet wypowiedzieć słowo "wojna" — dodał.

Ławrow też takie dyrdymały opowiada, gdyby w 1994 roku ukraińcy nie byli tak naiwni i za "gwarancje" nie oddali arsenału atomowego to inaczej by to wszystko wyglądało. Dziś Putin grozi wojną, a zachód daje "gwarancje" ,  coś mi to przypomina. 

dentyści.jpg

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogranicze czeka, wioski nad Bugiem pewnie trochę przydygane, ale taki los strefy buforowej. Zachodnia UE lepiej żeby zgromadziła strategiczne zapasy kredy do pisania po chodnikach. Znajomy wojak z lubelskiej jednostki nie ma żadnych sygnałów o mobilizacji, postał tylko trochę nad wodą, gdy wdzierali się do nas goście w kurtkach za tysiąc ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, les05 napisał:

Smutna jest dola rosyjskiego czołgisty. Te wspomnienia z Groznego. 😒

Wyciągnęli wnioski.Grozny jest w Rosji.Myślę że zmasowany atak rakietowy zmiękczy armię ukraińską.Zniszczenie oddziałów nacjonalistycznych bedzie skutkowalo rozsypką armii.Obsługi ppanc zlokalizowane przez drony zostaną unieszkodliwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

Polecam wystąpienie cara Włodzimierza... leci na żywo...

 

Rosyjski już słabo pamiętam.Poczekam na tłumaczenie Żaryna i wersję waszyngtońską. Dożyłem ciekawych czasów?Możemy nawet nie dowiedzieć się że coś się zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hipolit-O4 napisał:

Wyciągnęli wnioski.Grozny jest w Rosji.Myślę że zmasowany atak rakietowy zmiękczy armię ukraińską.Zniszczenie oddziałów nacjonalistycznych bedzie skutkowalo rozsypką armii.Obsługi ppanc zlokalizowane przez drony zostaną unieszkodliwione.

Spoko nie tak szybko, Ukraińcy to nie Araby i łatwo się nie poddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie