Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać - kolejna odsłona


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podobno z Zaleszczyk wyjechali a ja tam nigdy nie byłem. To raz. A po drugie primo skoro Laskowik ze Smoleniem już nie występują , odtwarzacza do kaset nigdzie nie kupie to dlaczego nie oglądac Pazernych ze Strzegomia? I ich nie podziwiac , nie uwielbiac , nie stawiac ołtarzyków?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 814
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Boer bez urazy. Nie pisz do mnie per pan . A co do Pazernych to po prostu rozświetlają szarośc zwykłych dni. Kiedyś szło sie do cyrku by zobaczyc klauna a teraz są Pazerni. Moze niedługo w swoich dopasowanych ubrankach wystąpią w Tesco w promocji podpasek? Albo żarcia dla kotów?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Jacku Dąbrowski, zainspirowany Twoim wpisem napisałem o swoich z działalnością pancernych, skojarzeniach. O umieszczaniu ich wizerunku na tymże papierze nawet nie pomyślałem, tak jak rozumiem, że Ty nie zamierzasz używac podpasek, ktore się pojawiły w Twoim poście ? Nie nadinterpretuj po swojemu ... dążysz do kuriozum i niepotrzebnie wbijasz kij w mrowisko. Poza wszystkim robi się straszny offtop i bardzo proszę dośc. W tym miejscu proszę (póki co) o koniec postów nie dotyczących istoty działalności pancernych.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Dunczyk 16:12 17-12-2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzielcie temat pancernych" z ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko..
Bez wątpienia zasługują na takie wyróżnienie. :)
A co nowego u super grupy z Żor?
No no!
Żorska Grupa Operacyjna na ratunek zabytkowi
- Na odbudowę bunkra wydaliśmy od zeszłego roku około dziesięciu tysięcy złotych – Adam Gajda z Żorskiej Grupy Operacyjnej koordynuje prace związane z rekonstrukcją schronu bojowego przy ul. Szczejkowickiej. Grupa opiekuje się obiektem od trzech lat. Wcześniej przez lata pomieszkiwali w nim bezdomni."

Całość.
http://www.zory24.pl/artykul/zorska-grupa-operacyjna-na-ratunek-zabytkowi,2856.html

To nie jest ten bunkier który kiedyś podpalili? :)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Nadwojciech 16:45 17-12-2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak czytam i już od jakiegoś czasu przeglądając pancernych chodził mi po głowie Pan półkownik" ŻGO, bo reprezentują oni podobny poziom (w ogóle powinni pomyśleć o współpracy).

Pamiętam, że Pan półkownik" raczył się ujawnić na forum i początkowo myślałem,że kol. Jacek śladem Półkownika" również chciał bronić swojej grupy - niestety zawiodłem się...

A co do bunkra - to nachodzi mnie to samo pytanie które zadał Nadwojciech, czy to ten sam bunkier?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boer, oni te laseczki biorą z castingów:

http://www.maxmodels.pl/forum-temat-tfp,38091.html

Zapewnisz mundur wraz z kolegą z lustrzanką i zabawa gwarantowana :)

Zwracam uwagę na nierówną opaleniznę p. Adama. Widocznie w związku z kosztownym remontem bunkra nie starczyło już na samoopalacz.
Jest też druga opcja - na co dzień zakłada podkolanówki do krótkich spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie znam się na umundurowaniu MO, ZOMO itp choć doświadczyłem ucieczki przed nimi w tamtych okropnych czasach, ale najważniejsze jest to, baaaaaa cieszy wręcz, że Oni" biorą w tym udział :-)
http://pancerni.eu/zdjecia/category/51-32rwsw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie