Jump to content

leon wallonien

Forum members
 • Content Count

  952
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taka laska w wiejskiej telavizji zrobi furorę, a wszystkie koleżanki bedą jej zazdrosciły:))))Wszystkie stare magnetowidy na vhs, nagrywary dvd i inne rejestruja panią z MW. Część wsi bedzie podziwiała a druga część nienawidziła, że laska karierę zrobiła i jest królową koła gospodyń wiejskich;)Może ta wieś nie istnieje, bo mało prawdopodobne żeby wszyscy nagle oszaleli. Może ktoś nas wkręca?
 2. Jezuuuu...J-23 znowu nadaje...Napoleon Błona w parter w innej kreacji i generał Wojtek jajo w żelki...Gott im Himmel!!!!!!!Boże...znowu sie zaczeło-nawiedzone komuchy edukowane w domu wariatów, gumowe indyki, krasnale gliniane i wszystkie gównostojki, pijackie mordy, baloniki na drucikach...
 3. Slajmex, z tymi miskami to chyba tak jak w ataku na Pentagonik-płonące paliwo powinno spowodować wysoką temperaturę, a komputery i biurka sie nie sfajczyły:) Sciane gaz wywalił, a michy zostały...Nie bawie sie w polityke i teorie spiskowe wiec szanownego Duńkersa i Człowieka Sniegu proszę o wyrozumiałość, bo zamknę sie w sobie i nie bede sie odzywał:)))
 4. Oszalałem po przeczytaniu postów i ogladnieciu fot...widzisz jaki efekt:)Kiedyś krew mnie zalewała jak widziałem takie szkodniki rekonobstrukcyjne ale teraz chyba nie mógłbym bez nich żyć. Może zostaliśmy przez to wariatami tylko o tym nie wiemy? Chyba jest sposób a dokładnie skuteczne lekarstwo na tych kretynów i profanatów - - - > http://www.youtube.com/watch?v=o0IEbuR7iJs
 5. Jezuniuuuuu....Irke, Duńczyk...gaz mi wybuchł, a bojler spadł na łeb...litości Panowie...cała sciana mi wylatłłłaaa:)
 6. Fajnie Wam to wyszło i kawał dobrej roboty;)Już sie nastepnej edycji doczekać nie mogę.
 7. Temu siwemu z ruskimi medalami burakmistrz zafundował tytanowy kregosłup żeby mógł udzwignać nowe medale którymi go udekorowali towarzysze. Dostał za wyższą szkołe cięcia blachy, akademie 1-majową i technikum wedkarskie.
 8. Ha ha ha! Może podwójny Aaron Elvis Presly, Justin Bieber albo Madonna w której postać wcieli sie ta gruba baba z flachą samogonu:) Już sie doczekać nie moge;)Na 100% odstawią taki odpał że zwieje nam berety i polecą do Roswell...
 9. Tak odnosnie głownego tematu to już za 2 miesiace Rajd Karabanowa 2014:)))) Irke tylko spokojnie, nie skacz po wersalce błagam:)
×
×
 • Create New...

Important Information