Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać - kolejna odsłona


Rekomendowane odpowiedzi

hehe tylko ilu z nas ma taka kondyche zeby biegać :D :D :D
co do pantery, to ta którą uzytkujemy, aby była w pełni sprawna" potrzeba 5 ludzi.
kierowca - wiadomo
strzelec - obsługuje wstawione mg i pomaga w obserwacji pola kierowcy.
dowódca - łaczność zewnetrzna + dowodzenie + obserwacja pola na około
celowniczy - jak nazwa wskazuje - przez celownik i kreci korbą. pomaga ładowniczemu
ładowniczy - obsługuje działo.
kazdy z tych ludzi ma swój fotelik i każdy jest spiety z załogą przez R 124.
i znajdz jeszcze chetnego który zrezygnuje z zabawy :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 814
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dunczyk- ci goście mają u mnie Grand Prix jeśli chodzi o aranżację wnętrz ;). Cóż za pomyślunek i stylizacja...
Nie mogę tylko ustalić czemu miały służyć te zdjęcia. to będzie jakiś film dokumentalny, czy może fabuła?
Czekam z niecierpliwością na premierę;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nędzną namiastkę wobec tego co zapodałeś podrzucam ostatnią galerie moich ulubieńców:
http://pancerni.eu/zdjecia/category/49-dzn2013

Palma pierwszeństwa tym razem idzie do panienki w czerwownych rękawiczkach" :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszalałem po przeczytaniu postów i ogladnieciu fot...widzisz jaki efekt:)Kiedyś krew mnie zalewała jak widziałem takie szkodniki rekonobstrukcyjne ale teraz chyba nie mógłbym bez nich żyć. Może zostaliśmy przez to wariatami tylko o tym nie wiemy? Chyba jest sposób a dokładnie skuteczne lekarstwo na tych kretynów i profanatów - - - > http://www.youtube.com/watch?v=o0IEbuR7iJs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slajmex, z tymi miskami to chyba tak jak w ataku na Pentagonik-płonące paliwo powinno spowodować wysoką temperaturę, a komputery i biurka sie nie sfajczyły:) Sciane gaz wywalił, a michy zostały...Nie bawie sie w polityke i teorie spiskowe wiec szanownego Duńkersa i Człowieka Sniegu proszę o wyrozumiałość, bo zamknę sie w sobie i nie bede sie odzywał:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weterani oddziałów specjalnych czeskiej marynarki po ataku na budę z kebabem:
http://pancerni.eu/images/phocagallery/dzn/thumbs/phoca_thumb_l_images-atomicongallery-Wystawa%2011%20listopada%202013-000aanie27-550x413.jpg

Odnoszę wrażenie, że Leon albo Irke płacą pancernym" za te akcje :D
PZdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie