Jump to content

Wojciech115

Forum members
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Idąc w głąb posesji można zauważyć jeszcze dwa takie krasnale ogrodowe"
 2. Przy wjeździe na posesję do tegoż rolnika stoi sobie oto taka bombka betonowa- pięćsetka"
 3. Łuska 76.2mm od Ziski służy u jednego z podtoruńskich rolników jako odstraszacz na szpaki. Proszę zwrócić uwagę na ciekawe zamontowanie dzwoneczków.
 4. Wreszcie zauważyłem ludzki odruch Olafa w momencie kiedy zobaczył klamoty z WESPE - *cenzura :D. Trzymam kciuki za pracę nad odcinkiem o V2 w Borach ;).
 5. Śliczny mundurek ;). Szyłeś u jakiegoś krawca czy zamawiałeś z popularnej strony internetowej specjalizującej się również szyciem mundurków na miarę ?
 6. Nie przesadzajmy... śmianie , śmianiem no ale już nie róbmy z nich papieru toaletowego... @Jacek Dąbrowski - przerażasz mnie trochę.
 7. Mogli zaprosić pancernych na boisko a nie do eskortowania pucharu ? może zagraliby lepiej. PS: Olaf dwa pierwsze zdjęcia słabo weszły.
 8. Olaf- przemyśl to zanim pokochasz jeszcze bardziej tego gościa :D http://www.youtube.com/watch?v=N3V8l37SLEM - Akcja pancernych swoją drogą to ten cały Stodolak to jakiś nerwowy gość... hahahahaha
 9. @saboo to nie 22 minutowy zwiastun a odcinek programu :) .
 10. Można go gdzieś obejrzeć na necie ? Zagapiłem się i nie obejrzałem premiery...
 11. Piękna robota, piękny pomysł, piękny sprzęt !!! :) Gratulacje kolego czekamy na efekt końcowy :)
 12. A ktoś może wie, czy do Smętka można gdzieś dostać przycisk do resetu w rączce ? Czy od razu z tym pytaniem uderzać do Pana Henryka ?
×
×
 • Create New...

Important Information