Jump to content

Wojciech115

Forum members
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Idąc w głąb posesji można zauważyć jeszcze dwa takie krasnale ogrodowe"
 2. Przy wjeździe na posesję do tegoż rolnika stoi sobie oto taka bombka betonowa- pięćsetka"
 3. Łuska 76.2mm od Ziski służy u jednego z podtoruńskich rolników jako odstraszacz na szpaki. Proszę zwrócić uwagę na ciekawe zamontowanie dzwoneczków.
 4. Śliczny mundurek ;). Szyłeś u jakiegoś krawca czy zamawiałeś z popularnej strony internetowej specjalizującej się również szyciem mundurków na miarę ?
 5. Nie przesadzajmy... śmianie , śmianiem no ale już nie róbmy z nich papieru toaletowego... @Jacek Dąbrowski - przerażasz mnie trochę.
 6. Mogli zaprosić pancernych na boisko a nie do eskortowania pucharu ? może zagraliby lepiej. PS: Olaf dwa pierwsze zdjęcia słabo weszły.
 7. Olaf- przemyśl to zanim pokochasz jeszcze bardziej tego gościa :D http://www.youtube.com/watch?v=N3V8l37SLEM - Akcja pancernych swoją drogą to ten cały Stodolak to jakiś nerwowy gość... hahahahaha
 8. Piękna robota, piękny pomysł, piękny sprzęt !!! :) Gratulacje kolego czekamy na efekt końcowy :)
 9. A ktoś może wie, czy do Smętka można gdzieś dostać przycisk do resetu w rączce ? Czy od razu z tym pytaniem uderzać do Pana Henryka ?
 10. Mój Kumpel u Pana Smętkowskiego dał 650 zł za HS-3 mieś. temu. Pozdro.
 11. Mój dziadek walczył w Polskim wojsku 39 w szczecinie czy tam gdzieś zdezerterował bo widział jak Niemcy łapią jego kolegów do niewoli.Wujek był w Luftwaffe drugi w koleji niemieckiej trzeci w Wehrmachcie w wieku 16 lat.
 12. Moi 2 wójkowie teżwalczyli pod Monte Cassino jeden miał 16 lat a drugi 17.
 13. Również on, ale co to za przemiły pan tam w tle? ; )
×
×
 • Create New...

Important Information