Jump to content

Wojciech115

Forum members
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Idąc w głąb posesji można zauważyć jeszcze dwa takie krasnale ogrodowe"
 2. Przy wjeździe na posesję do tegoż rolnika stoi sobie oto taka bombka betonowa- pięćsetka"
 3. Łuska 76.2mm od Ziski służy u jednego z podtoruńskich rolników jako odstraszacz na szpaki. Proszę zwrócić uwagę na ciekawe zamontowanie dzwoneczków.
 4. Wreszcie zauważyłem ludzki odruch Olafa w momencie kiedy zobaczył klamoty z WESPE - *cenzura :D. Trzymam kciuki za pracę nad odcinkiem o V2 w Borach ;).
 5. Śliczny mundurek ;). Szyłeś u jakiegoś krawca czy zamawiałeś z popularnej strony internetowej specjalizującej się również szyciem mundurków na miarę ?
 6. Nie przesadzajmy... śmianie , śmianiem no ale już nie róbmy z nich papieru toaletowego... @Jacek Dąbrowski - przerażasz mnie trochę.
 7. Mogli zaprosić pancernych na boisko a nie do eskortowania pucharu ? może zagraliby lepiej. PS: Olaf dwa pierwsze zdjęcia słabo weszły.
 8. Olaf- przemyśl to zanim pokochasz jeszcze bardziej tego gościa :D http://www.youtube.com/watch?v=N3V8l37SLEM - Akcja pancernych swoją drogą to ten cały Stodolak to jakiś nerwowy gość... hahahahaha
 9. @saboo to nie 22 minutowy zwiastun a odcinek programu :) .
 10. Można go gdzieś obejrzeć na necie ? Zagapiłem się i nie obejrzałem premiery...
 11. Hehe, widać Rudy 102 był wszędzie, ponieważ pojawił się nawet w Sami Swoi " :) . A tak swoją drogą, to zastanawia mnie ... Czy ten pancerniak w T-34 to Olgierd Jarosz :D ?
 12. To jest najlepszy film pod względem : 1. Umundurowania 2. Charakterystyki- mundury nie są czyściutkie i nowiutkie jakby były wytargane z magazynu 3. batalistyka- mega 4. Okrucieństwo, nie tylko ze strony SS... A Bardzo zraził mnie do siebie tym, że każdy Polski rolnik był farmerem, który ma w szafie strzelbę i czeka aby upolować " jakiegoś żyda ... No śmiechu warte... Również to jak ukazano AK , że wszyscy byli antysemitami i byli źli , że walczyli z najeźdźcą ... Spaprali robotę właśnie z takim ukazaniem Polaków... PS: @ka222 Gdzie Ty tam widziałeś shokakolę ?
×
×
 • Create New...

Important Information