Skocz do zawartości

Handlował bronią na wolskim bazarku...


MarcinP

Rekomendowane odpowiedzi

Lipek,w socjalistycznej Polsce wszystko jest możliwe. Teraz ma nauczkę i będzie nosił kartę."

A gdzie Ty WykoP" widzisz w Polsce socjalizm??? To co obecnie mamy, to coś na wzór iemi Obiecanej" z dużym dodatkiem zjawisk charakterystycznych dla Republik Bananowych. A gościa to albo ktoś podkablował, albo się nie opłacił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty "WykoP widzisz w Polsce socjalizm???"

HAHAHAHA"

No nie wiem dlaczego się tak UHAHAŁEŚ" @RezistanZ??? Bo jak socjalizm wygląda, to se pojedź do Szwecji [i paru innych krajów na zachodzie] - to se zobaczysz na własne oczy jak socjalizm wygląda!
W Polsce mamy obecnie nie socjalizm, ale FEUDALIZM! Gdzie na kastę nowobogackiej magnaterii, której kiedyś udało się ukraść pierwszy milion, cała reszta społeczeństwa ma pracować na zasadzie chłopa pańszczyźnianego - praca do śmierci na śmieciowych umowach, a przy tym elastyczny czas pracy i płacy - to przecież współczesny model niewolnictwa!

Ale zostawmy politykę. Wygląda na to, że ktoś pozazdrościł gościowi kolekcji i postanowił położyć na niej łapę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tego co widziałem to broń kapiszonowa a więc nawet w świetle polskiego, ułomnego prawa o broni jest legalna. Policja pokazując te pistolety jako w domyśle nielegalną broń i przekazując ją do rzeczoznawcy by to stwierdził robi z siebie pośmiewisko ale tak naprawdę z kretynów śmiać się nieładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że człowiek który handlował taką ilością jednostek nie miał wiedzy o tym co to jest, moim zdaniem następny przypadek porypanego naszego prawa. Naboje znalezione w domu to zapewne te przewiercone do maxima...Nie wiadomo czy płakać czy się śmiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz proszę mnie oświecić kto widział specyfikację dekowania do Maxima.
Po drugie, też widzę broń odtylcową, a więc wymagającą zezwolenia. Na moje oko facet na bazarze wystawiał kapiszonówki, a towar podpadający pod ustawę sprzedawał spod lady". I za ten towar odpowie, nie za kapiszonówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie