Skocz do zawartości

Prawdziwy Polak" mówi NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Urodziłem się na Mazurach,mieszkam w Wielkopolsce,śmigam Koreańskim samochodem,noszę Radziecki zegarek,oglądam amerykańskie filmy,ciuchy mam Chińskie,nazwisko Polskie.To kim do ..... jestem?

A kim czujesz ze jesteś? Sam musisz się określić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej wykazałem, że przez ponad 1500 lat niemieckim sposobem na zjednanie" Polaków było ich zabijanie, zastraszanie i wysiedlanie. Po tak długim okresie prześladowań w Polakach wykształcił się geneotyp zawierający geny nieufności do Niemców. Przy czym geneotyp jest zespół genów danego osobnika warunkujących jego właściwości dziedziczne.
Czy teraz, gdy Niemcy znacznie złagodnieli (od kilu lat) i poprzestają na przezywaniu Palaków (cytuję) mendami" i złodziejami samochodów", nastąpi regres w polskich genach i gen nieufności do Niemców zniknie?
Wątpię, aby po kilku latach nastąpiła taka zmiana. Na to potrzebne są wieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tak długim okresie prześladowań w Polakach wykształcił się geneotyp zawierający geny nieufności do Niemców".
Ja bym dodal jeszcze i wszystkiego co sie rusza i ma odmienmne zdanie" , jak tak popatrzyl to nie ma wokol nacji do ktorej nie mielibysmy jakiegos ale".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają rację ci, którzy uważają, że istnieją i publikują się" tutaj ci na I......
Związane jest to z tzw. Idiotypem", czyli z genetyczną informacją całej komórki.

Dla tych, którzy wolą język niemiecki:
Die genetische Information der gesamten Zelle wird als Idiotyp (Idiotypus) bezeichnet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym geneotyp jest zespół genów danego osobnika warunkujących jego właściwości dziedziczne"

Ufff, dobrze, że tylko danego osobnika, bo już się bałem, że chcesz to rozciągnąć na całe społeczeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej wykazałem, że w ciągu ostatnich 2.000 lat największe zagrożenie dla Polski zawsze przychodziło z Zachodu. Nawet jeśli niektórym wydawało się, że Wschód im dorównuje.
Geremnofile jak zawsze będą chcieli tutaj udowodnić, że wszystkiemu są winni Polacy, rzucając obelgi, plując i oskarżając o bezzasadne patologiczne uprzedzenie do delikatnych, wrażliwych i niewinnych Niemców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, Polak zawsze w okopie, otoczony sforą podłych, złych wilków, sam nic nie winien, a musi się ciągle odszczekiwać i odgryzać. Samotny, biały rycerz w oblężonej twierdzy. Ludzie, ile pokoleń ma jeszcze żyć poczuciem nieufności do wszystkich w koło i ciągłego zagrożenia? Czytając niektóre wpisy, mam wrażenie, że część forumowiczów śpi z siekierą pod poduszką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej wykazałem, że w ciągu ostatnich 2.000 lat największe zagrożenie dla Polski zawsze przychodziło z Zachodu."

Rozumiem że to jakaś wizja historii alternatywnej? Jeżeli nie, to proszę wskaż zagrożenia dla Polski (której jeszcze nie było) w latach 0 - 900 n.e.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s-boj
Zamiast (3,14)eprzyć farmazony, podaj, gdzie ci którzy "śpią z siekierą pod poduszką napisali nieprawdę, lub pomylili się.
Podaj jakieś fakty, a nie ględź jak baba po menopauzie."

A mogę w drugą stronę? Napisać, gdzie się nie mylą? Będzie mi łatwiej o tyle, że ograniczę się do jednego słowa :). Poza tym - nie mieszaj poziomów, to od początku nie jest dyskusja o faktach, tylko o imaginacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tej mendzie też się coś przyśniło, wyimaginowało i popchnęło do takich, a nie innych działań.
Tu nastąpił niestety rozdział dwóch,według niektórych nierozerwalnych określeń Polak-katolik". Jestem Polakiem, więc usuwam niemieckie krzyże, tylko kurde zapomniałem, że przeważnie jestem katolikiem i powinienem szanować pamięć o zmarłych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie