Skocz do zawartości

Prawdziwy Polak" mówi NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Stop orkiestra, szwagra biją!!!

Zamek w Malborku był i jest polską własnością. Zamek został sprzedany w roku 1457 królowi polskiemu Kazimierzowi Jagiellończykowi za kwotę 190 tysięcy florenów (ok. 660 kg złota).

Twiedzenie, że zamek w Malborku był niedawno niemiecką (czyli krzyżacką) własnością, jest kłamstwem, gdyż został Polsce zrabowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 352
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Twierdzenie, cytuję: wieże Bismarka i polskie dwory to takie same zabytki.", jest wierutnym kłamstwem, bo gdyby tak było, to Krzyżacy (oh, paron Niemcy) nie mordowaliby właścicieli polskich dworów w latach 1939-45.
W okolicy, z której wywodzi się moja rodzina, wszystkich właścicieli polskich dworów wymordowali Krzyżacy (oh, pardon, Niemcy). Nawet nie dali szansy swym przyjaciołom, Sowietom na wymordowanie polskich panów" sowieckimi ręcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko dlatego, że zaatakowaliśmy radiostację w Gliwicach..."

Było tak: jeszcze ok. 5 lat temu byłem przedstwicielem pewnej niemieckiej firmy w Polsce. Często odbywaliśmy wspólnie biznesowe podróże po Polsce ich służbowym Mercedesem. Właśnie wtedy przejeżdżaliśmy zupełnie przypadkowo przez Gliwice, koło radiostacji. Bardzo uprzejmie powiedziałem 2 niemieckim kolegom", że to jest właśnie ta radiostacja, która była pretekstem do rozpoczęcia 2. Wojny Światowej (obecnie coraz częściej nazywanej w Niemczech: Wojną Stulecia(!))

Natychmiast zareagowali i z naciskiem (podniesinym głosem) zrobili mi historyczny wykład", że to właśnie Polska jest sprawcą wojny, bo gdyby wtedy nie zaatakowała radiostacji, to nie byłoby wojny(!!!).
Równie uprzejmie odpowiedziałem im, że Międzynarodowy Trybunał Norymberski zajmował się już tym problemem i bez wątpliwości stwierdził, że napastnikami byli sami Niemcy, którzy napastników ubrali w polskie mundury wojskowe.

Na to usłyszłem tylko jedno słowo: kwacz".

Poprosiłem więc, żeby zatrzymali samochód i do domu wróciłem wcześniej pociągiem. Taki był koniec współpracy z tą firmą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi przechrzta lub ochotnik z Europy zachodniej- tak jak podobnież Kanadyjczycy w gazowni...





PS A ja mam najmniej włosów na głowie- znacząco więcej na dalej położonych częściach.... I co teraz?



PS A tych z kolczykami nie obsługujemy :-)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 13:19 21-01-2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam.Z wami wszystko w porządku?Macie jakieś problemy emocjonalne?Nie macie innych problemów?Odkrywca,a co z tą nazwą ma wspólnego?Nic wspólnego.Tam gdzie 2 polaków tam 3 frakcje polityczne.Ot taki wpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie