Skocz do zawartości

ko-ko-ko-ko reko-(nie)-spoko... czyli o tym jak nie odtwarzać W.P. `39


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolego Lwie ...to co zaprezentowano na zdjęciach jest nic ... ręcze ci że te Szwejki sa umundurowane tip-top ...jakbyś zobaczył co wypełza ( bądz wypełzało- dawno nie bywałem) na podobnych eventach szwejkowskich w Przemyślu, to byś dopiero doznał jasności ;-)))) ( choć, gwoli sprawiedliwości, jest w Przemyślu rowniez profesjonalna ekipa robiaca w Austrowegrach) ..,.. Hindus słusznie zauwazyl że to nie jest rekonstrukcja, to jest stylizacja - mimo to mundury ( przynajmniej niektórzy) maja dość fajnie odszyte ...... noszenie ich to jednak inna inszość.
ArturzeSz rezygnowac nie zamierzam ( przynajmniej jeszcze nie teraz), ale dla zdrowia psychicznego ( ileż mozna robic za faszyste" ;-) ? ) chce rozszerzyc spektrum dzialanosci wlasnie o Szwejki", choc nie w tak drastycznej formie jak w linku Lwa ;-), w realiach polskich świezy temat ...dość hermetyczny, Chinczyki nie zalaly ( jeszcze ;-) ) rynku sprzętem i sortami, to i popelinarzy w tym temacie jakby mniej, bo nie ma łatwych i tanich rozwiazań by Allegro ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz,Barson1 istnieją sytuacje na które szeregowcy nie mają wpływu.Oczywiście ja zaliczam się do nich.
Założyciel wątku niejaki shadow/zbanowany/.
Przypuszczam,że chciałby coś jeszcze konstruktywnego powiedzieć.
Ale,Panowie za coś go ukarali.
Ot tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Był tu straszny bulwers po czymś, co chyba miało być rekonstrukcją, w Zambskach nad Narwią.
Pod filmem na Youtube jest teraz, oprócz oczywiście licznych komentarzy krytycznych, takie coś:

[Szanując wszystkie negatywne komentarze i zdając sobie sprawę z niedociągnięć proszę chętnych reko do zgłaszania sie do mnie osobiście na e-mail:
apipl@wp.pl
celem podjęcia współpracy w roku 2013 celem spotkania się i wymieniania pomysłów na realizację inscenizacji w roku 2013
Piotr Api Iglantowicz]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Tak dla rozluźnienia informuję że tegoroczny Rajd Karabanowa 2013 organizowany przez Muzeum Bunkra i Nietoperza odbył się i przekroczył poziom absurdu edycji 2012.
Zainteresowani znajdą zdjęcia w necie ja daję link tylko do jednego z licznych
http://images.polskaniezwykla.pl/user/original/355102.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie