Jump to content

dzieci3

Forum members
 • Content Count

  2613
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Po raz kolejny ,okucie łuski nie jest dupką. dupką jest .....definicja jest ruchomym tematem
 2. RE: Orzełek shadowN (1750 / 12) 2012-04-14 23:33:50 orzeł-przypinka, noszony na kapeluszu tyrolskim, bawarskim i innych landów (w zależności od koloru emalii oraz detali).. Element folkowy, przełom XIX i XX w. W jednostkach tyrolskich adaptowany często jako kappenabzeichen. pozdrawiam. Total.
 3. https://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/_s0.zmniejszacz.pl__dsc0003_zmniejszaczpl_776744.jpg To nie taki sam?
 4. Wojskowy?Z wikliny?Dla mnie cywil,chyba że nie nasz.
 5. http://www.archiwum.zam.pl/galeria/displayimage.php?album=47&pos=9 Tutaj z pobytu Marszałka w Zamościu.
 6. dzieci3

  guzik wz. 19

  Przykładem korozji jest rdzewienie żelaza, śniedzenie mosiądzu i miedzi, czernienie srebra. Korozji zapobiega się m.in. przez wytworzenie na powierzchni przedmiotu cienkich warstewek ochronnych tlenkowych lub fosforanowych, pokrywanie farbami, emaliami i tworzywami sztucznymi lub przez stosowanie odpowiednich stopów. pzdr.
 7. Pełny las niedaleko wrześniowe stanowiska wykopałem już saperką dół prawie leżąc.Wróciłem po łopatę do auta,dół prawie do pasa wykopałem czuję okrągłe zarysy przedmiotu w dłoni. Kilka epitetów.Zakopałem dół. Wiadro do góry dnem. Pzdr.
 8. Mróz był ponad 20 stopni wróciłem od koleżanki około 2 w nocy tradycyjnie włączam radio na muzyka nocą".... Chopin bębni.Rano wraca matka z kościoła z płaczem i z informacją wojna czy ogłosili stan wojenny.Włączam telewizora a tam już WJ z orędziem. A potem...to różnie bywało
 9. @vesania to będzie dobra decyzja jak na pierwszy Twój piszczał" Proxima.Pomiń sugestie Ace 250, F1,Delty etc piaskownica.Szkoda czasu,powiedzmy sobie szczerze;pozostałości jest ich coraz mniej i na większych głębokościach.Proxima zasięgiem nie powala na kolanka,ale od wymienionych wyżej jest bardziej uniwersalna i skuteczniejsza.
 10. W/g naszych sojuszników Thistle to oset,możliwe,że UK.A rok?To można ocenić na podstawie jedynie sugestii. Pzdr.
 11. Nie zawsze musi,kol Adam,ale może być jeszcze gorzej. Pzdr.
 12. Z mojej wiedzy to 79 i 80pp słonimskie wchodziły w skład 20-tej Baranowickiej DP.Broniły ufortyfikowanych pozycji nadgranicznych pod Mławąi Rzęgnowem.Opuściły je na rozkaz.4 IX o świcie została rozbita w czasie odwrotu przez lotnictwo niemieckie. Odtworzona w Modlinie,walczyła nad Bugo-Narwią,a 15 IX wycofała się na Pragę,weszła w skład obrony stolicy od północnego wschodu.Z tym,że mowa jest o chyba całej 20DP. Tyle wiem.Pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information