Skocz do zawartości

Orneta - arsenał z II WŚ w mieszkaniu


matteus

Rekomendowane odpowiedzi

Aleś mnie mile połechtał :-)

A jeszcze bardziej serio- pamiętasz lub i nie, albo wiesz lub i nie, jesienną panikę na Forum? Początkiem był jakiś delikatny i zgoła niewinny fant z rzeczonego działu w Allezło.

Miałem okazję, w ramach pracy zawodowej, być biernym podmiotem w krzyżowych kontrolach US i wcale mi do śmiechu nie było a roboty i udowadniania, że nie jestem wielbłądem sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przecież każdy policjant wie doskonale że wszelakich napadów dokonuje sie się li tylko przy użyciu mausera 98 , gdyż tylko to gwarantuje 100% powodzenia grabieży ;-) , stary poczciwy mauserek to marzenie każdego mafioza .......... no coment panowie ;-) , takie mamy chore prawo i tego niestety nie zmienimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje.
Mam tylko jeszce jedno pytanie czemu policja nie sciga tych ktorzy penetruja groby aby zdobyc wiadomo nie jest latwo trafic taka ...... na goracym uczynku jest w mojej miejscowoci kilka takich osob. Znalazł sie konfident sprzedal zrobil grila napil sie wódki i teraz jest zadowolony z zycia. Ehhh... Brak słów


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 22:24 29-11-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Witam!!
chciałbym wam wszystkim oznajmic ze wygrałem sprawe dotyczaca arsenału broni w moim mieszkaniu trwało to okolo 3 miesiency.
I wszystko wroci do mnie do domu
Takze nie wolono zostaic sprawy na pastwe losu trzeba walczyc o swoje.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie