Jump to content

zyziu

Forum members
 • Posts

  523
 • Joined

 • Last visited

  Never

zyziu's Achievements

0

Reputation

 1. Panzerszajswagen III. Można?Można!
 2. Ośmiu policjantów 8 godzin pakowało....należało by pozwać o niegospodarność. Śmiech bierze że czasami na powiat jest jeden patrol interwencyjnych. Gwałty pobicia awantury domowe. Widocznie ściganie hobbystzw jest efektowniejsze i łatwiejsze. Jeśli w Anglii detektorysta znajdzie skarb to Polskie media piszą archeolog amator. Jeśli w Polsce zatrzymają detektorysta to jest przestępca i złodziej gorszy od alfonsa naciągacza i innej sfołoczy.
 3. Wtopa" po drugiej stronie" równa się poszukiwaniem pracy w trybie pilnym. Panowie z resortu więcej ryzykują niż zwykły obywatel
 4. Huku nie pisaliśmy na fb. Ja nawet nie mam tego szatańskiego wynalazku
 5. przepraszam za jakość zdjęcia ale takie dostałem. Różnie jest opisywana. Mam przekonanie że jest to pruska klamra freikorps. Ale są głosy że jest to wehrwolf nie mylić z werwolfem.
 6. http://olsztyn.onet.pl/orzysz-policja-zorganizuje-szkolenia-dla-amerykanskich-zolnierzy/mvpvgg7 no i najwyższy czas! Bo nam się pozabijają i kto nas obroni?
 7. Nie zauważyli koledzy podstępu szytego grubymi nićmi. Na pierwszym zdjęciu Atylli jest rosyjski szpion" który swoim różowym pojazdem zepchną z jezdni naszych obrońców. Podobno Szpion " przeszedł to samo szkolenie co kierowca pewnego seicento.
 8. a jeśli chodzi o pomoc przy odbudowie III to już się kontaktowałem z mjr
 9. Witam. to jakaś owa" wersja stuga IV. - ...zużywał 195 litów OLEJU NAPĘDOWEGO..."
×
×
 • Create New...

Important Information