Skocz do zawartości

Orneta - arsenał z II WŚ w mieszkaniu


matteus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mam to samo ale w piwnicy i w drugim pokoju mam kolekcje nie wypałów nie wybuchów i innych kolekcjonerskich rzeczy które wszyscy zbierają !!!
Za te parę łusek i inne nie groźne pierdoły był już wątek na forum.Że nie oddali a wysadzili na poligonie bo nie umieli się określić czy jest bezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikross jak czytam takie banialuki co piszesz to sądzę ,że masz bujną wyobraźnie i to bardzo.Przy tym zupełny brak pojęcia o temacie .Tak wnerwiają mnie takie wypowiedzi z góry zakładające ,że jak byś był obok dał bym Ci po pysku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy są poje**** - policja chce aby był porządek to niech ułatwi legalizowanie takiej broni, denerwujące jest to, że ktoś dba o eksponat, czyści konserwuje,wiesza na ścianie, nikomu nie robi krzywdy - a tu o szóstej rano pukają w drzwi funkcjonariusze niczym gestapo, zawijają wszystko włącznie z właścicielami na komendę. A wszystko kończy się tak że broń przepada w niewyjaśnionych okolicznościach (chociaż by do muzeum oddali) a właściciel ma wyrok w zawiasach.


Nie wiem jak się to tyczy tej broni bo zdjęcia są niewyraźne, ale ile jest takich przypadków z destruktami prosto z ziemi kiedy eksperci stwierdzają, że można z tego oddać strzał, ja poprosił bym sędziego o to aby biegli przymnie z tej broni strzelili - sam był bym ciekaw jak to by się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy na posiadanie białej broni też jest paragraf i jaka jest definicja takowej? Przypomniały mi się dwie marne repliki szabel kozackich (zakupione gdzieś 20 lat temu na rynku od przyjezdnych stamtąd") wiszące na ścianie na działce. A nawet na nóż kuchenny też spojrzałem z podejrzliwością...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolegę mikross pragnę poinformować, że wg naszych przepisów nie potrzeba mieć zezwolenia na posiadanie np. butli spawalniczych, więc oficjalnie może je posiadać osoba niedoświadczona i nieodpowiedzialna, a co za tym idzie majstrować przy nich wedle uznania. Myślę że wiesz, czym jest pełna butla acetylenu? Nakieruj wyobraźnię na właściwą drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie