Jump to content

patton12

Forum members
 • Content Count

  573
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzień dobry kolego bodziu000000. Mam do kolegi pytanie odnośnie fotek 31. panzer-regimentu. Proszę o kontakt na priv.
 2. Toż to by była zbrodnia nie wziąć takiej beki za półdarmo :)
 3. Panowie, brak słów. Jawna kpina, za którą oczywiście nikt nie poniesie żadnych konsekwencji.
 4. Melduje się jak (prawie) zawsze gotowy do boju patton12
 5. Kolega stell chyba nie wie co to ironia, bo wątpie, żeby les05 dał się tak wrobić.
 6. Obecny ciałem, nie duchem(ciężki dzień miałem), jeszcze bardziej spóźniony szeregowy Patton12 melduje się ku chwale ojczyzny.
 7. Dobrze, że sonicsquad założył ten wątek, bo i może u mnie się gdzieś taka okazja trafi, a jak do tej pory nie zwracałem uwagi na inne stoiska w supermarketach, jak z chipsami i colą.
 8. Może większość młodzieży śpi, ale na pewno nie ja. Zamierzam jeszcze dosyć długo buszować po necie.
 9. Nie możesz być napier... bimbrem, bo byś w odpowiedni klawisz nie umiał trafić i wyszłoby coś typu copr awcfa hwest". Tu cię mam!
 10. Znajdek coraz mniej to trzeba nadrobić postami o przepisach, euro itp.
 11. A mnie się trafiały na skraju lasy zużyte i raz jak z dalsza nie widziałem co to jest to się tego tyknąłem, błeeeeeeeeee...
 12. Ja nikomu nic nie przekazuje bo później będą się dopytywać a od kogo to, a czy to nie jest aby niebezpieczne itd. Poza tym nie mam nic wartościowego, a w pobliskich szkołach nie mają miejsca na nic
 13. żeby mój tak kosił moniaki. No cóż przynajmniej dzisiaj sobie to odbiłem grzebiąc za zwłokami ruskiego samolotu. Gratulacja czestar i powodzenia w dalszym ryciu w ziemi.
×
×
 • Create New...

Important Information