Jump to content

karabin

Forum members
 • Content Count

  2271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://www.historycy.org/index.php?s=e9e89d12579f6be71a4db2cf319d70e5&act=Attach&type=post&id=3758 W powyższym jest ciekawa mapka/szkic i poniżej ruska Sieradza http://www.www.mapy.eksploracja.pl/viewpage.php?page_id=48 Jak coś jeszcze mi się wspomni to dorzucę. Pzdr.
 2. Zanim coś napiszesz następnym razem,dowiedz się co oznacza dane słowo (tu ekshumacja) http://www.pl.m.wikipedia.org/wiki/Ekshumacja Uważasz że ryby zjadły kości? Kości rozpuściły się w wodzie? Czy kości się nie ekshumuje? I czy czytasz to co piszesz?- wątpię .
 3. Niemcy niech zdecydują a raczej zdecydowali już,to ich obywatele.Kolega @abcd ma rację,jeśli miejsce jest znane i ogólnodostępne to faktycznie nie dają im spokoju. Co do zwłok w mule,to muł dość dobrze konserwuje,także pod tym względem może być makabrycznie,chyba że ryby swoje zrobiły.
 4. P.S. Co do Hitlera,to jego obecność na pokładzie tego samolotu niewiele zmieniłaby bo to już był koniec wojny a on nie był dzieckiem.
 5. Z tym w pełni się zgadzam że chodzi o samolot a nie o dzieci.Powinni zostawić to w spokoju a samo nurkowanie tam a do tego wyjmowanie rzeczy zmarłych zalatuje profanacją miejsca spoczynku a nawet bardziej śmierdzi hienami cmentarnymi.
 6. Tylko że dzieci (obojętnie jakiej narodowości) nijak mają się do spraw dorosłych i z reguły są najbardziej poszkodowane w konfliktach zbrojnych,a wypowiedź typu ,, jemu szkoda tych osiemdziesięcu dzieci niemieckich,a mnie nie za to co ich dziadkowie,ojcowie i bracia wyrabiali z dziećmi:żydowskimi,polskimi.rosyjskimi itd to napewno nie szkoda.,, jest delikatnie mówiąc niskich lotów.Dzieci to tylko dzieci i nic nie mogą za czyny swoich starych,jeśli nie potrafisz tego pojąć to co z ciebie za człowiek jest ? Właściwie ktoś komu nie jest żal dziecka to już raczej nie człowiek.
 7. To nie okop a raczej ścieżka i kładka przez rzeczkę.
 8. Vis robi powtórkę z wysadzenia pociągu,ładunek gotowy:)
 9. Przeważnie mechanicy nie mają nic przeciwko uwiecznieniu ich na foto czy filmiku,ale są wyjątki :)http://www.youtube.com/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DV9WRVSQm5Lc&v=V9WRVSQm5Lc&gl=US
 10. Okazyjnie podczas poszukiwań,w oddali WM-15 .
 11. Nie narzekać,towarowe idą planowo.Tylko towarowe przewozy przynoszą zyski a do pasażerskich się od zawsze dopłaca.
 12. Warto dodać że stary von Hagens (ojciec) był SS-manem,on zapoczątkował tę twórczość í wciągnął młodego. Takie hobby mają chłopaki:) Do dnia dzisiejszego chętni mogą sprzedać się za życia by potem pozować w jego dzíełach kiedy wyzioną ducha
 13. von Hagens? Oczywiście że jego ,,twórczość,, jest kontrowersyjna,tyle że bohaterowie jego prac sprzedali swoje ciała dobrowolnie za życia a nasz Wrześniowy Poległy kwitu na swój mundur níkomu nie wypisał. Ot taka maleńka ale jakże istotna różnica:)
 14. Ni mniej ni więcej,nawet czytałem że za archeologów wziął się gdzieś prokurator,a co dopiero za takich partoli.
×
×
 • Create New...

Important Information