Jump to content

nabuh

Forum members
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Mimo,że podobny(one w większości były podobne kształtem), to jednak wyraźnie różni się od tego ZIM-a z podanego linku. Może to jakiś amerykan był?
 2. Wyjątkowo ordynarna podróba,stwierdzam podzielając zdania poprzedników.
 3. Próby są tak niewyraźne, że na zdjęciach nic nie da się odczytac. Rzecz zostaje więc niezidentyfikowana.
 4. Bicia te znajdują się na zewnętrznej stronie ringu pierścienia, jeśli to jakoś pomoże.
 5. Jeśli miałby ktoś pomysł na wydatowanie, względnie też pochodzenie tego pierścionka, to poproszę. Ma dwie bardzo starte sygnatury - pierwsza to jakby dwie litery/cyfry a druga to prawdopodobnie popularna głowa rycerza, chociaż to tylko domysły.I ewentualnie co to są za kamienie?
 6. Podobnie skojarzyłem (szczególnie te skrzydełka), ale kierownica w symbolu PKS jest odwrócona o 180 stopni. Chyba, że dawniej było właśnie tak, nie wiem.
 7. A u nas straż miejska sprawdza, czym się pali w piecach i niedługo zostanie wprowadzony pewnie wszędzie zakaz palenia węglem, bo niezdrowe to dla powietrza.
 8. Przy wejściu do jednej z kamienic w Łodzi.
 9. Podsyłam namiar ciekawej stronki częściowo zajmującej się tematem napisów łódzkich: http://www.murale.mnc.pl/napisy.htm
 10. Hej motorzyści! Przed ustawieniem do snu zimowego odpaliłem dwa dwusuwy na raz w niewielkim garażu i po niedługim czasie musiałem wyjsc na zewnątrz - może i lubię ten zapach, ale nie w takim natężeniu...
 11. Właśnie wybieram się na Giełdę Rzeczy Dawnych i Osobliwości, gdzie można też usłyszec dużo ciekawych historii". Przyznaję jednak, że to jest naprawdę mocne!
 12. Zawsze lekturę Odkrywcy rozpoczynałem od Jego felietonu - super styl: rzeczowość, lekkość, humor i delikatna złośliwość gdzie trzeba. Nie wiedziałem, że tak ciężko chorował, dlatego zaskoczył mnie ten smutny fakt... Panowie, trzeba się uczyć podejścia do świata i życia od takich ludzi.
×
×
 • Create New...

Important Information