Skocz do zawartości

Tureckie złoto za 400 zł


keral76

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam panowie ,że miałem jeszcze lepszy numer z rumunami. Jadę sobie samochodem widzę gość w garniturze stoi na poboczu z mapą w ręku i macha, więc ja cóż zatrzymuję się i pytam co się stało. Ten zajeżdża do mnie łamanym angielskim ,że jest z Niemiec :), co najlepsze karnacja skóry ciemna typowo cygańska, czy tam rumuńska. Mówi ,że brakło mu paliwa i daje mi jakiś sygnet na wymianę za kase. Myślę sobie ja cie tu gościu sprawdzę, pytam ile za to. Ten mi mówi 50zł. Ja udaję ,że nie wiem ile on mi tam powiedział i pytam gościa po polsku, a ten do mnie ,,piędziesiąt zloty'' i tu mało śmiechem nie buchnąłem zamknąłem drzwi i jazda dalej w trasę. Cwaniaczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja tylko raz dałem się nabrać rumunesku-cyganesku ;-)
stał dziad pod kościołem, stary zarośnięty, po pas broda i jedna noga... myślę sobie zrobię dobry uczynek a że miał na kartkę napisane że jest wojak stary, w Bośni czy gdzieś tam na Bałkanach niby mu mina nogę urwała to się zlitowałem i dychacza w czapkę mu wrzuciłem (stał koleś na jednej nodze kulą podparty) ... zapytacie pewnie cóż z tego ;-) a no to z tego że parę dni później tego kalekę wojennego widziałem na mieście jako całkiem zdrowego, pomykającego na dwóch swoich kulasach z kulą (laską) ma ramieniu... szkoda że nie słyszeliście jak wiązanka przekleństw padła z moich ust pod jego adresem... aż kumplowi co szedł ze mną podobno całkiem uszy oklapły ;-)

a po drugie sam na własne oczy widziałem jakimi furami panowie cyganesku-rumunesku swoje panie rumunesku-cyganesku na żebry podwożą do pracy na żebry" to normalnie ja to chyba musiał bym chałupę sprzedać i jeszcze kredyt dobrać... od tamtej pory sceptycznie podchodzę do takich datków...
pozdro
Szczurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworząc tego posta miałem zamiar przestrzec wszystkich przed tego rodzaju oszustwa. Prosiłbym moderatora o zablokowanie tego wątku, ponieważ tworzy się niesmaczna atmosfera i bezpodstawne oskarżanie osób trzecich.
Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ubija się interes to jest HURA ale zarobiłem.I bez żadnych skrupułów płaci marne grosze za rzecz która teoretycznie jest warta wielokrotnie więcej.A gdy się okazuje że jednak kupiło się badziew wtedy łolaboga łapaj złodzieja.
Mentalność Kalego.Kali ukraść krowę - dobrze.Kalemu ukraść krowę - źle.Zgłaszający podobne przestępstwo" powinni odpowiadać za próbę kradzieży mienia o znacznej wartości a nie zgrywać ofiary przestępstw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berecik, załóżmy taką hipotetyczną sytuację - przychodzi do ciebie żulik" z polską szablą (albo czymś w tym stylu), takim ładnym strychowcem. Pytasz się ile, o on mówi daj pan na flaszkę"

Dajesz na flachę i łykasz fanta, czy mówisz mu ile to w rzeczywistości jest warte i proponujesz cenę rynkową?

Czym innym jest korzystanie z okazji (czasami zgubne jak ktoś jest zbyt napalony i nie uważa) a czym innym w pełni świadome robienie ludzi w bambuko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz , ale kiedyś w mojej branży popularne były przewały a Canonmate" . No i oczywiście na gol Leicę" ale to już nie na drogach a na giełdach staroci.
Co najzabawniejsze , od jednego z takich szpeców znajomy wytargował III F za może 1/5 ceny rynkowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trooper85 w tej sytuacji jeżeli ja przewalę" żulika to będę szczęśliwy.Ale jeśli żulik przewali" mnie to masz moje słowo że nie polecę na policję aby żulika ścigała.I właśnie o to mi chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wczoraj też widziałem takiego delikwenta co niby nie umiał po polsku i nie miał benzyny a sygnecik w zamian za kase proponował. Miejsce występowania owego oszusta wielkopolska samochód biała astra kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
U mnie pod Poznaniem dokładnie taka sama historia z piła.Rumun(mowil ze potrzebuje na bilet do domu do Rumuni. Ledwo co po PL gadal) i chcial sprzedac Steel'a za 800, a w koncu chcial 200. Ja podziekowalem, ale pewnie kilka domow dalej ktos kupil. Mial na sobie jakas bluze i pomaranczowe (chyba) spodnie, takie ortalionowe i pile w reku. Nic wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
U nas też się plątają ci umuni" Jak widzę jak potrafią człowieka zmieszać z błotem za to, że się im nie dało pieniędzy to normalnie mi się nóż otwiera w kieszeni! Nie chce się więcej wypowiadać na ich temat bo nazwiecie mnie faszystą" Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie