Skocz do zawartości

Tureckie złoto za 400 zł


keral76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Widzę że nie tylko u mnie rynek został zalany steelami",trzech sąsiadów kupiło i efekt taki że jednemu po 5 minutach się zatarła u drugiego sąsiada nie było od początku smarowania a trzeciemu rozleciała się zębatka,ceny też fajne bo jeden kupił za 400zł drugi za 220zł a trzeci za 190zł,cygan po moim stwierdzeniu że to made in czajna o mało nie chciał mnie bić i zaklinał się na wszystko że to oryginał ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu chodzili z piłami i kołdrami pseudoleczniczymi na południu kraju, a niedawno na zakopiance widziałem plagę ładnie ubranych panów (garniturki) narodowości romskiej w ciemnych autach (BMW, Mercedes) zatrzymujących samochody - rzekoma awaria. Naliczyłem pięciu - na pewno ktoś się nadział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze dawno temu chodzili romowie-orkiestra pod oknami bloków

Ludzie czasem rzucali jakieś drobne,kłaniali się,pozdrawiali ręką,pięknie dziękowali

A rzuć człowieku monetki prl-kamieniami gotowi w okno rzucać,a wiązki takie że polak z dziada pradziada nie zna tylu ojczystych przekleństw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Parę lat temu pod marketami robili przekręty z aparatami cyfrowymi. Podchodzili do klienta z cyfrówką - sprzęcik nowy, parametry extra, cena niska, super okazja. Klient się decydował, płacił, dostał do ręki oryginalnie zapakowany (nie ten co sprawdzał) z samochodu, nagle zamieszanie - koledzy cygana że niby straż miejska, policja - szybko do auta i odjeżdżali. Po rozpakowaniu okazywało się że w środku pudełka jest niestety tylko imitacja aparatu bez elektroniki w środku. I tak się kończyły okazyjne zakupy (podobnie jak z markowymi zegarkami i narzędziami) Co jest tanie to jest drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej to numer stary jak świat. Zawsze próbują wcisnąć niby złoto (tombak )tłumacząc się , że nie mają kasy bo zgubili lub takie tam.
Oto fajny filmik, na którym przedstawiona jest próba sprzedania tombak.

http://www.wykop.pl/link/518859/jak-cyganie-sprzedaja-tombak/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Drodzy Rodacy! A pomyślmy, na czym to ci źli" oszuści bazują od tak dawna? Na naszej naiwności, że jest okazja nabyć coś drogocennego za tzw psi pieniądz", czyli inaczej na zachłanności. Bo jest taka okazja, że nie ma co się zastanawiać! A niektóre nacje mają we krwi psychologiczne podejście do potencjalnej ofiary i to od pokoleń. A ofiary od pokoleń nabierają się na to samo, tylko różnie podane. Ot, cała sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzenie sprzed 2 lat , udałem sie na zakupy , przed sklepem stało Audi 100 - samochód wyjatkowo pojemny , otwarte wszystkie drzwi + klapa bagaznika i upychajacy cygan artykuły spozywcze , samochód spakowany po sam dach ........ makarony , konserwy wszelakie , maka , itp. pomyslałem że wojna bedzie ;-), po powrocie do domu żona mówi że cyganka była , chodziła po wszystkich mieszkaniach z prośbą o żywność ........ miała na reku dziecko , żona dała konserwy i kilka mandarynek .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Zgorzelec: próbował sprzedać podrobione złoto za tys. euro

Obywatel Rumunii próbował za 1 tys. euro sprzedać biżuterię z podrobionego złota. Mężczyznę zatrzymano na autostradzie A4.
W czwartek 7 lutego policja w Zgorzelcu otrzymała zgłoszenie o próbie oszustwa. Na poboczu autostrady A4 stał samochód na niemieckich tablicach rejestracyjnych, a kierujący prosił o pomoc, bo - jak mówił - skończyło mu się paliwo. Jednocześnie oferował sprzedaż dwóch złotych bransolet oraz sygnetu, które miały być warte 3 tys. euro. Mężczyzna chciał je sprzedać trzy razy taniej. Okazało się, że biżuteria zrobiona jest z malowanego metalu, a jej wartość nie przekracza 50 zł. Policja zatrzymała oszusta, który trafił do policyjnego aresztu. 44-letni obywatel Rumunii stanie przed sądem, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,13374253,Zgorzelec__probowal_sprzedac_podrobione_zloto_za_tys_.html#ixzz2KPFnlnku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie