Jump to content

lina_90

Forum members
 • Content Count

  1791
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, Panowie mam mały problem z rozpoznaniem tego płaszcza. Ktoś orientuje się czy w ogóle coś takiego istniało czy jest to jakaś radosna twórczość krawca? Orzeł na guzikach posiada koronę i herb na piersi którego nie mogę zidentyfikować. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam
 2. Witam koledzy, ostatnio wpadł mi taki szrot przy okazji, brak dna i górnej klapy. Sygnowana, produkcja lata 40-te. Widać tuszowe oznaczenie w postaci cyfry 20. Nic poza tym. Ktoś podpowie od czego to? Uchwyty do przenoszenia z przodu i z tyłu skrzynki.
 3. Bardzo możliwe ,że to jeszcze nie wszystko. Znalezione zostały przy rozbiórce starego domu. Głównie chodzi mi o ustalenie ewentualnego stopnia z pagonów i oryginalności przedmiotów.
 4. Witam, kolega podrzucił mi takie zdjęcie. Pagony znalezione w Niemczech razem z książeczką. Ktoś orientuje się czy to oryginalne wh czy jakaś kopia?
 5. Piękne dzięki za link ale niektóre wersje skrzyń posiadały też klepki na wieku, i bardziej chodzi mi właśnie o wymiary tych górnych klepek.
 6. Witam serdecznie. Panowie mam do was pytanie odnośnie przegród do skrzynek na panzerfausty 60. Jestem w trakcie remontu skrzyni, jednak boczne klepki klapy nie trzymają już desek i jedyną opcją ratunkową żeby skrzynka trzymała się kupy jest założenie do niej przegród, oryginalne niestety zostały wyrwane. Czy ktoś z kolegów dysponuje wymiarami, ewentualnie ma takie kopie na sprzedaż, wypożyczenie żebym w ostateczności mógł dorobić je na wzór? Jakieś pseudo naprawy i łapanie na klej, zbijanie gwoździami nie jest rozwiązaniem, chce zachować oryginalny wygląd.
 7. Witam, znajomy trafił coś takiego. Jako ,że kordziki to nie moja działka ktoś jest w stanie powiedzieć jakiej formacji dokładnie ?
×
×
 • Create New...

Important Information