Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - 2008


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam, zapraszam serdecznie w dniu jutrzejszym na godzinę 11.00 na relację z odbudowy 7TP najświeższą w programie Było nie minęlo" program TVP INFO

mam nadzieję że się wszystkim spodoba...


PZDR PATRON - FWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy już raz emisja Było, nie minęło..." zostaje z niewiadomych przyczyn odłożona ad actam z acji ważniejszych wydażen bieżących..". Wszyscy myśle tutaj jesteśmy rozaczarowani, a już z pewnością osoby współtworzące porgram. Powtórka ok 1? poczekam, myśle że warto.
Pozdrawiam bohaterską załogę PROJEKTU 7TP vol 2008 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardo siedziałem do tej prawie 2 w nocy. I sie trochę rozczarowałem. Może przez to że tyle czekałem. Liczyłem że coś pokarzą z nowych zdobyczy (Czy to znaczy że nic nie ma ...). A tu pokaz robienia dziury wiertarką. Trzeba było powiedzieć przynajmniej jaki jest aktualny stan oryginalności. Tak PI*oko w procentach. Po prostu liczyłem na więcej konkretów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nagrałem i faktycznie niewiele pokazali.
Tylko wiadomo że prace idą do przodu! Robią to fachowcy i zapaleńcy. A ogrom pracy jakiej dokonali i ile jeszcze jest przed nimi powala. Ktoś kto oczekiwał, że zobaczy teraz całego anka" to nie powinien tego oglądać.
Gratuluję jeszcze raz i ponawiam pytanie o cegiełki?????
Może na zlocie w Bielsku albo na Bzurze (jeśli nie Macie
czasu na wysyłki).
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na dalsze efekty Waszych prac, no i oczywiście na zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi acer, ale polityka w osobach ma na razie nas w .... . W każdym razie nie pomaga.
Jeśli warto wspominać o czymś to o ogromnym wsparciu i pomocy Pana Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i Jana Tarczyńskiego , dyrekotra biura Pana Prezydenta w Londynie. I to tyle jeśli chodzi o polityków".
Mamy nadzieję, że to się zmieni.

Miło mi poinformować, że wreszcie ruszyła budowa strony WWW. Lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję, że wystartujemy do ... 1 kwietnia :)))))

pozdrawiam

akagi - FWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronie, Panowie Rekonstruktorzy!
To juz trzeci watek, w którym pojawily sie pytania o plyte z okienkiem. Wyjasnienie niby padlo, ale nie jest dobre - przykro mi. Wprawdzie okazuje sie, ze te przeróbkowe ciagniki mialy okna po obu stronach, ale przeciez nie o ciagnik tu chodzi.
Patron pisze o podfrezowaniu pod pierscien podwiezowy". Pisalem nie raz i nie dwa, ze podfrezowanie jest pod plyty podwiezowe, ze jest po obu stronach i ze mozna to zobaczyc na zdjeciach archiwalnych. Trudno, napisze jeszcze raz:
Lewa strona rózni sie od prawej tylko tym, ze plyta bezposrednio pod wieza jest wysunieta przez to wyciecie poza obrys skrzyni, a do tej wysunietej czesci oraz bocznej plyty przymocowany jest zewnetrzny katownik.
Mam nadzieje, ze to tylko Patron raczyl sie pomylic, a w ogóle wszystko jest OK. Tylko, ze przy tym sposobie prezentacji owe najbardziej dyskusyjne fragmenty sa wciaz nie do zobaczenia na tyle wyraznie, aby pozbyc sie obaw.
- Jan Jedryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsj - oczywiście ma rację w kwestii że podfrezowanie jest nie pod pierścień a pod płyty podwierzowe , moja pomyłka , natomiast w kwestii drugiej strony to zapewniam że tam podfrezowań nie ma żadnych ,
Janie - przywiozę zdjęcia to obejrzysz oryginał blachy.
PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi; trzymam za slowo. Jesli tak jest, to by znaczylo, ze trafila sie Wam jakas rzadkosc, moze z najpózniejszej produkcji. Jest coraz ciekawiej. Heja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Było nie minęło".
To będziecie mieli komplet 7TP i TK3.
Właśnie miałem pytanie czy będzie możliwość zobaczenia ich razem, a po programie mam odpowiedż.
Czy będziecie je restaurować jednocześnie czy po kolei?
A czy wiadomości będziecie przekazywać jak z 7ką?
Powtarzam się GRATULACJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj leciało Było..." ? o rany i przegapiłem, o co chodzi z tym TK3 ? coś znaleziono/przwieziono/odkopano - PATRON ?! Jeśli przegapiłem takiego news`a to bolewam się rumieńcem wstydu. Proszę kogoś z grona o przybliżenie treśi programu i związku ajemniczego TK3" z PROJEKTEM 7TP. Gratuluje jeszcze raz :)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie