Jump to content

acer

Forum members
 • Content Count

  9060
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi mi oczywiście o stan po czynnościach konserwacyjnych.
 2. Hetzer będzie rekonstruowany tylko z zewnątrz - uzupełnienie pancerza, odpowiednie kolory... W celu szukania funduszy na odbudowę gąsienic Hetzer będzie brał udział w rekonstrukcjach. Latebra" Można wiedzieć w jakim stanie zachowały się wewnętrzne mechanizmy - skrzyni biegów i ustawienia działa ? Woda morska zaszkodziła im w takim samym stopniu co zewnętrznym panelom pancerza ?
 3. A co ma mieć Poznań" do Stuga z MOB ???
 4. a i niektórym mam przekazać specjalne pozdrowienia
 5. Panie jak wklejać to wiedzieć co się wkleja - pudło
 6. Jak widzę Towarzystwo Przyjaciół Sopotu winno się przechrzcić na Byłe Towarzystwo Przyjaciół Sopotu bo aktualnie to Poznań najważniejszy. Panie Okuniewski, żyć Pan widzę nie może bez acera - owszem mam cholernie mało roboty we Włoszczowie. Moi koledzy też, więc chcąc niechcąc czytamy również i Pana wpisy :)) Widzę że z rączką już lepiej :) Z innymi organami chyba jednak jeszcze nie :) - życzę szybkiego powrotu do zdrowia Wykop - Wieczorynka już się skończyła, pora do łóżeczka
 7. Stug IV jest w Muzeum Broni Pancernej" Jak już to w kolekcji, muzeum to tylko wirtualnie.
 8. Cała linia kolejowa z Warszawy do Krakowa na niektórych odcinkach była obstawiona ustawianymi w pewnej odległości funkcjonariuszami państwowymi (był tam między innymi mój dziadek). Rzekomo obawiano się zamachu bojówek komunistycznych. W Kielcach żałobny eszelon zastała ku zdumieniu jadących przy trumnie kompletna cisza - ówczesny biskup kielecki był skonfliktowany z Marszałkiem, więc postanowił się odegrać po jego śmierci i zabronił dzwonnikom katedralnym dzwonić.
 9. acer

  SD.Kfz. 6

  Ciekawe ile to kosztowało :)
 10. a jam grzesznik okrutny " .......A my myśleliśmy że święty i beatyfikacja//
 11. Ta, wystawę na Targach Poznańskich :)))
 12. nieaktualne informacje - jazda będzie na pewno :] To laweta ze Skarżyska jeszcze nie w Poznaniu ? :]
×
×
 • Create New...

Important Information