Skocz do zawartości

Czeczenia !!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mowglyn, moja dobra rada - ucz się się czczeńskiego bo to [i Koran] przyszłość w tym naszym bardzo dziwnym kraju nad Wisłą!
I pomyśleć, że ja się go już uczyłem w pradawnych czasach, bo jeszcze za Gomułki...

Kindzal, tak na zakończenie:
ABSIT OMEN!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal!
Odnoszę nieodparte wrażenie, że masz coś wspólnego ze specsłużbami... . Tyle czasu gardłujesz publicznie za islamistami i... nic się nie dzieje. Zero zatrzymań, zero rozmów zapoznawczo-ostrzegawczych... . Jesteś ponad tym wszystkim? Pachnie mi to PROWOKACJĄ.
Takie sobie pozdro :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jakby służby specjalne miały zajmować się każdym awiedzonym rewolucjonistą" (Kindzal, bez urazy oczywiście) to musieliby pozamykać połowę studentów-pacyfistów i lewackich bojowników knajpianych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowglyn jestem pod wrażeniem, rozpracowaleś mnie !

Przyznaję, jestem delegowany". Ostatnio pojawil się bowiem pewien poważny problem, tu cytat: Do Polski docierają nowe ostrzeżenia o zagrożeniu terrorystycznym. Jak mówił podczas policyjnej konferencji naukowej w Poznaniu poświęconej m.in. tym problemom Ryszard Lonca, specjalista do spraw terroryzmu: W Polsce od pewnego czasu obserwuje się wzmożone zainteresowanie członków niektórych grup etnicznych (głównie Albańczyków i Czeczenów) materiałami wybuchowymi z tzw. odzysku. To ładunki wydobywane z niewypałów na poligonach i miejscach bitew z czasów II wojny.

Służby specjalne zainteresowały się ostatnio sprawą wybuchu w daczy pod Pułtuskiem. Zginęły dwie osoby, a kilka odniosło rany. Okazało się, że na posesji należącej do ofiar tego dramatu znajdują się duże ilości środków wybuchowych pochodzących z niewypałów znajdowanych w miejscowych lasach. Powiązano z tym inny fakt – właścicielom tutejszych domków letniskowych oferują swoje usługi osobnicy przedstawiający się jako uchodźcy z Czeczenii.
Za drobnym wynagrodzeniem godzą się wykonywać prace porządkowe. Istnieje prawdopodobieństwo, że ich zainteresowanie tym rejonem wynika z faktu, że w podpułtuskich lasach wciąż można trafić na niewypały bogate w środki wybuchowe.
Eksperci są przekonani, że zagrożenia terroryzmem nie należy bagatelizować. Dlatego każdy sygnał o niepokojących zjawiskach natychmiast stawia w stan podwyższonej gotowości służby specjalne.
" Polityka Nr 20 (2504)

Przedmiotem wnikliwego rozpracowania są osoby zafascynowane dzialaniem zbrojnych band, dzialających na terenie Polski po 1945 r...

Niestety, w wyniku dekonspiracji jestem zmuszony...zmienić nick. But...I'll be back !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Rosja zakończyla" wojnę, tymczasem:

23 kwietnia w wyniku wybuchu pocisku w centrum Groznego ciężko ranny został wojskowy dowódca miasta pułkownik Igor Makejew.
Aktywność partyzantów wzrosła tak bardzo, że sztab generalny sił federalnych od 24 kwietnia przywrócił stan wojenny w trzech rejonach republiki: szalińskim, wedeńskim oraz szatojskim.

W dwóch górskich rejonach Czeczenii – itum-kalińskim i wiedieńskim – od 20 kwietnia prowadzone są działania militarne przeciwko czeczeńskim bojownikom, którzy zamierzają przedrzeć się do Groznego i dokonać spektakularnych akcji dywersyjnych – poinformowało dowództwo sił federalnych w Czeczenii.

http://korrespondent.net/russia/815293

http://korrespondent.net/russia/812970

http://news.bigmir.net/world/131501/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaklamania jakim operuje rosyjska propaganda oglaszając kolejne fikcyjne sukcesy"
Rosjanie i Kadyrow bezapelacyjnie kontrolują całą republikę-oni nie potrzebują propagandy. To raczej te biedne niedobitki partyzantów, kryjące się po górach, ogłaszają fikcyjne sukcesy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie