Skocz do zawartości

Tygrys znaleziony we Francji!!!!!!!!! czyżby z Polski?


Tankist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Widzę bagnetSS, że też spać nie możesz. Tylko po co ta AROGANCJA? Bo to kolejny wątek w którym piszesz ie czytałem calosci tylko pierwszy wpis,bo szkoda czasu na pierdoly..." Jak nie czytałeś to po co zabierasz głos w dyskusji?! Więcej poszanowania dla pozostałych forumowiczów, każdy z nas kiedyś też był takim młodym wilczkiem" i myślał, że świat należy tylko do niego, ale życie uczy pokory i kultury. Czego i Tobie życzę.

Dzięki Tankist za odpowiedź, ja też z wielką niecierpliwością czekam na zdjęcia - to będzie hit 2007 roku na forum Odkrywcy!

Jotes, Twój dowcip z tym le koteczek", a zwłaszcza Ksz.bszzki, sacreble..." był rewelacyjny - dawno się tak nie uśmiałem!

Pomsee ja też uważam, że jeżeli to ten nasz z Mazowsza, to pewnie już do nas nigdy nie wróci. Bo w grę wchodzą zbyt duże pieniądze aby duzi chłopcy co się w to bawią" nie zadbali wcześniej o kwity od kogoś zaprzyjaźnionego", że to był tylko bezwartościowy złom, którym nie jest zainteresowane żadne nasze muzeum...
Aha i jeszcze jedno, jest teoria, że podobno ten unikalny saper - prawie nówka też już jest od dawna la saper"? Ciekawe jak jest faktycznie.

Pozdrawiam Wszystkich
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChrisFly - wiesz przecież, że czołg o którym piszesz nie został wydobyty i nie pojechał do Francji... no chyba, że jestem nie na czasie. W tym miejscu z resztą porzuconych Tygrysów było prawdopodobnie sześć, zgodnie z sowiecką praktyką zostały wysadzone i pocięte na części.

Jeśli Tygrys z Mazowsza to prawdopodobnie pochodzi z 507 sPA, ale bardziej prawdopodobne jest, że został porzucony w ramach walk z ofensywą zimową z 17-19 stycznia.

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie te fotki nalezą na 98% do zbioru który kiedyś pojawił sie na jednej z rosyjskich stron przejrzę czy nie mam u siebie czegoś zachowanego.

A jeśli sie nie myślę i nalezą to nie jest to Polska co nie zmienia faktu ze kotki u nas są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia czesi też opisują fotki na podstawie tego co usłyszą lub przeczytają i niekoniecznie jest to zgodne z prawdą.

Ten kawałek wanny wcale nie był znaleziony pod Petersburgiem, bo nie mógł być. Może zasłona dymna?
W każdym razie od 4-5 lat cieszy oczy kolekcjonera z aszej wspólnej ojczyzny" czyli Europy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie specjalnie czekaliście do wtorku ósmej rano, żeby tankista przypierać do muru? Jakoś nie zauważzyłem, że podawał ścisłą godzinę publikacji zdjęć. Dzień sie jeszcze nie skończył dajcie człowiekowi szansę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi wlasnie chodzi po co ktos pisze o zdjeciach ze beda we wtorek? ja cala noc czekalem a tu nic;-(jest wtorek i co mam teraz robic po calej nieprzespanej nocy?
pancergrzes moze my damy jakies foty tego kotka co zalega pod przemyslem co?
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie