Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne fanty:-)


Rekomendowane odpowiedzi

jb42 - rzuć okiem na swoją pastę....

http://www.orau.org/ptp/collection/quackcures/toothpaste.htm


Wygląda na to że giermańcy w czasie wojny robili adioaktywne" pasty do zębów bo im się zdawało że te lepiej czyszczą...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem taką anegdotyczną sytuację : miejsce - lasek koło ogródków działkowych , przez długi czas tylko śmieci nagle mocny sygnał i bardzo rozległy zacząłem kopać... po kilku minutach słysze od gościa który przechodził scieżką Panie, co to gaz ucieka?" . Facio zaoszczędził mi odkopania gazociągu.......:))).
Pozdrowienia
Natan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ostatnio nawyciągałem kilkadziesiąt 20 cm śrub z ziemi. Ale trafił się też fajny fancior ... puszka po prezerwatywach. Cała w farbie. Kumpel podbiegł z aparatem zrobił fotkę, wtedy zażartowałem, że pewnie jeszcze niemieckie kondomy będą w środku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam,
dziś z kumplem trafiliśmy na skraju lasu,obok ogródków działkowych ebechy" od Poloneza przejściówki"-deskę rozdzielczą z zegarami,podsufitke,tapicerkę,pasy bezpieczeństwa,nadkola,zderzaki,chlapacze,a nawet przednia szybe(popekana). Komuś chyba nie chciało sie wynieść tego na smietnik. Poza tym w lesie i na polach jak zwykle pełno jakiegos bliżej nieokreslonego złomu niewiadomego pochodzenia.

(sorry jesli komuś nie spodoba sie reaktywacja tego wątku,nie mam nic na swoje usprawiedliwienie;]]])

Pozdrawiam,koMandir.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalezisko: elektrody do spawarki sztuk 2
Miejsce: zejście na plażę do najbliższej miejscowości 3 km
Reakcja: .....................
na sąsiednim zejściu trafiłem dwie łuski dl 24.5mm śr 10mm
na spłonce wybite 3 IX 44 i gwiazdka pięcioramienna jeszcze niezidentyfikowane
trochę dalej na plaży trzy betonowe podstawy najprawdopodobniej do masztów
resztki po budynku a 200m od plaży równolegle pas lotniska w okolicznym lesie sporo
dziwnych miejsc. Niestety brakło czasu na lepsze rozpoznanie tylko 3h:(( okolice Jarosławca i Rusinowa
mile widziana pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój absurd , bo już dawno nie byłem ale opowiadanie kumpli którzy odwiedzili jeden z poligonów (do 45-go nimiecki).
2 godziny od rozpoczecia - b. silny sygnał gdzieś na 1m - żelazo.
1 godz. kopania
Hurra jest coś, co w pierwszej chwili wygląda na opancerzone jarzmo działa z wieży lekkiego czołgu, wystaje nawet resztka lufy.
Niestety, fant ewidentnie poniemiecki - rezerwuar ze spłuczki w kiblu, z kawałkiem rury. Jest nawet fajna porcelanowa rączka.
Pozdrawiam, rączka wisi u mnie.... w kiblu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prosta abstrakcyjna forma, czyli ogólnowojskowy przyrząd wielozadaniowy. Do metalowego poskręcanego pręta została przyspawana żelazna rura.

Zastosowanie :
a) stojak na sztandar
b) stojak na choinke (w ziemiance) :)
c) osobisty miotacz pocisków moździeżowych :)
d) narzędzie rolnicze do ubijania ziemiopłodów

Mathew


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na Wólce Węglowej sieknąłem gazociąg a pod Tomaszowem Lubelskim linie telefoniczną Kijów - Berlin(podobno).
Na Olszynce z Patronem od trzech lat chyba mamy namierzony i częściowo odpokany sygnał jak stodoła. Pod .. tak na oko 60 letnią brzózką. Póki co 3 lata temu oczom naszym ukazał się fragment blachy falistej (a co pod blachą?). Ale sygnał trzymamy jak dopadnie nas sygnałowa posucha na którą narazie narzekac niemożemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
takie oto dziwa sie znalazy ;]

-wozek dzieciecy chyba z czasow komuny (kola i rama)
-przewody elektryczne schowane przez kogos w lesie
-klucze od mieszkania zawiniete w worek foliowy
- no i uzbieralem, worek puszek po piwie [w sumie 2 zl zysku].


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie