Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne fanty:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Wonsy na pozycji z 1945 w dołku strzeleckim oprócz normalnych rzeczy znaleźli odważnik przeciw pancerny od wagi domowej o wadze 40g.Z braku granatów to i tym można Iwanowi przyłożyć z okrzykiem Achtung Granaten!!!!
Ja ostatnio prawie pług skompletowałem - brakowało mi tylko ramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając o kasetce i swój fant-historię dorzucę:stanowiska rosyjskie...przekopane,że aż płakać się chciało...W rugu przy wyjściu sygnał...metr pod ziemią kasetka matalowa jak współczesna na pieniądze...pełna czegoś bo łozgot i gruchanie ze środka aż głowa boli.Trzy godziny walki z zamkiem (bo oczywiście zamknięta) i już! Cała rodzina się zeszła a w środku: 15 brzytew, 10 żaróweczek, maszynka do strzyżenia(oczywiście ręczna),szczoteczka do zębów w etui, plik zglejowanych pocztówek...i mniej absurdalne:gwiazdka z czapki czerwonoarmisty i medal za oboronu Lieningrada kompletny...(a ja tam widziałem już od TT lub Naganta do granatów..;)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
wczesna wiosna,okopy z 39r WP.totalna pustka,nagle ostry sygnal!Dluuuugi,jakies 120 cm.MAUZER!!!Ostroznie kopie z jednego konca,na25cm ukazuje sie okragly kawalek lufy!!!Adrealina na 100%!w rezultacie byl to stalowy kolek i metr lencucha do wiazania krowy!!!!MOjryk wyploszyl zwierzyn3e zlasu conajmniej nacaly rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHEHEHEHEHE witamy w kupie.... znaczy siw w klubie... widzę, że przygoda z pieluchami z zawartością spotkala nie tylko mnie.... moja mina" miała dodatkowo pozostałości po śniadaniu (razem w dołku była folia aluminiowa, która dała sygnał)pozdrowionka Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że nie zakopujesz po sobie dołów i zostawiasz złom na wierzchu, ale jak byłem na mierzeji to widziałem identyczną barierkę i niezakopany dół, a pół metra dalej kolejny, tym razem zamaskowany i ledwo nogi nie skręciłem. Może zbieg okoliczności. Pozdro:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale chyba nie chciałoby mi się jechać specjalnie 500 kilometrów z Wielkopolski na Mierzeje z tym złomem pod pachą, kopać dołek i postawić tą barierkę obok, ewentualnie odwrotnie z Mierzeji na Wielkopolskę:-) To zakrawałoby na Monty Pythona:-))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie