Jump to content

HU13ERT

Forum members
 • Posts

  1326
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HU13ERT's Achievements

0

Reputation

 1. http://odkrywca.pl/kolejne-cos-,122324.html#122324 Jak mniemam wątek został zamknięty z powodu nieprawidłowego tytułu. Wątek założony pięć lat przed wprowadzeniem regulaminu o tytułowaniu... i jeszcze ten dopisek I tak długo czekałem..." :D Ktoś mi kiedyś powiedział, że procedury zabiją zdolność logicznego i swobodnego myślenia. Wtedy się zaśmiałem, teraz mnie to przeraża. Pozdrawiam. Hubert
 2. Służyły do podpięcia bębna z kablem ...szukam zdjęcia...
 3. Ostatni cmentarz pierwszowojenny o układzie piramidy schodkowej z okolic Różana. Zaniedbany ale nie zapomniany. W podobnym rysunku ją inne np. w poście z 14:00:03.
 4. Niezłe perły ma ten sprzedający w kolekcji...aż zęby bolą z zażenowania.
 5. Najświeższe zdjęcie z prac wykopaliskowych http://4.bp.blogspot.com/-I-izn3MJaAs/UVyjTXdEMII/AAAAAAAAD2k/ISWRe3JOAcc/s1600/Russian+soldiers+prepare+chlorine+cylinders+for+a+gas+attack+against+German+positions+near+Il%C5%ABkste,+1916.jpg
 6. A ja jestem laikiem ale pragnę spytać oglądając tę galerię ostatnią: po co w mieście nosiło się hanty za pasem dodatkowo objuczonym ładownicą od mosina jak mnie wzrok nie myli?
 7. Też mnie to ubodło ale jak widać zdarzało się zwłaszcza w formacjach drugiego rzutu. Mimo wszystko można dopatrzeć się kilku ciekawych kwiatków ;) http://farm3.staticflickr.com/2577/4094892920_ebbf1fec3c_o.jpg
 8. Dla fanów imperialnych Niemiec. Jak to napisano powyżej zespół artystyczny" (Znalezione na FB)
 9. filipe75 GR7 też wygląda na rezerwistę lub podkład do gwardyjskiego. IR 94 także w pułkach 95 i 153 - możesz pokazać tył tego orła? Pozdrawiam. H.
 10. Witam! Myśle, że już po raz ostatni w tym wątku... Jest to łuska od angielskiej rakietnicy. Pozdrawiam.
 11. Dzięki serdeczne za pomoc. Szczerze mówiąc sporo mi ona krwi zepsuła ;) Kol. Zajec a wiesz może jaka wytwórnia kryje się pod tą sygnaturą? Pozdrawiam.
 12. Wymiary są dokładne. A czy może ktoś z kolegów widział taki znaczek"(A) na innej amunicji i domyśla się co to za państwo?
 13. Dla porównania: z nabojem do Lebela
×
×
 • Create New...

Important Information