Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne fanty:-)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zagadka: na czym jedzą osadzeni w Zakładzie Karnym w mojej miejscowości?
odpowiedź: na talerzach sygnowanych: wielka niemiecka wrona, znaczek producenta, niżej napis: bavaria, niżej 1940
hehehehehehehehe arystokracja.... pozdrawiam Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że moje znalezisko Was zainteresowało. Niestety to była lekka prowokacja z mojej strony. Faktem jest, że w więziennej stołówce były tylko trzy tego typu talerze, które dostałem ( słownie: sztuk jeden) od kolegi klawisza. Więzienie jest w północnej Polsce. Może warto popytać się znajomych, pracujących w różnych miejcach o fanciki? pozdrawiam i zyczę zaskakujących odkryć Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
piekny stary sosnowy las, poszukiwania pelna para wtem! Na trawie lezy glowa! Mala chyba dziecka! Lezy i patrzy na mnie! Znacie ten zimny dreszcz? Pochwili ulga... Glowa ale lalki, duze otwarte niebieskie oczy, dlugie rzesy, jasne loki...Kurna ale sie przestraszylem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Glupie znalezisko ? Przyklad z dzis: kopiemy po srodku lasu, do najblizszych zabudowan dobre 10 km, do najblizszego jezora czy wiekszej rzeki przynajmniej 70-100 km. Kumpel poszedl w krzaczki, po chwili wraca z glupia mina i mowi: znalazlem łódke :) Idziemy za nim i faktycznie po srodku lasu stoi kompletnie przerdzewialy kadlob. Dlugosc 9m szerokasc (njwieksza) 2m wysokosc ok. 1.8 ~ 2m resztki zabudowy drewnianej w srodku, olinowania. Jak to sie tam znalazlo i po co ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje najśmieszniejsze odkrycie miało miejsce dwa tygodnie temu i było związane z obuwiem a mianowicie wybrałem sie z pieskiem na niedzielny spacer.Ide sobie ide już dosyć długo przez las ale coś sie dziwiłem czemu do buta wpada tyle kamykow.Usiadlem na kamieniu z zamiarem wytrzepania buta i jakie bylo moje ździwienie gdy okazało się że zgubiłem...podeszwe buta.Smiechu było co niemiara ale wrócilem z odciskami na stopie ale trudno dziwić sie butom w koncu miały prawie trzy lata,Szkoda mi ich były takie wygodne:)



pzdr

Sanshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim drugim absurdalnym odkryciem w lesie był... rozłozony na części reanalut clio.wszystkie czesci lezały ruwniutko obok siebie wuidozczneic zeakjac na odbior a obok stał kompletnie ogołocony szkielet tego samochodu tj taka rama jakw fabryce do montazu części...



pzdr

Sanshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zebów , szukając części od samochodu pancernego znalazłem stary grzebyk i masę zębów z koronkami , naprawdę niezła robota .
A mój kolega , z racji wykonywanego zawodu < wykopał czaszkę obrońcy dużego miasta w zachodniej Polsce ( obecnie Polsce ) ze szklanym okiem koloru niebieskiego , widziałem na własne oczy , to oko , oczywiście .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys taki przypadek. Naszlem trzy lata temu punkt remontowy jakiejs niemieckiej jednostki pancernej albo zmechanizowanej. Oprocz calej masy srub, nakretek, mlotkow, kluczy, jakichs czesci od silnikow, amortyzatorow, ogniw od gasienic, innych narzedzi oraz zlomu ktorego przeznaczenia nie znam. Wykopalem takze prawie kompletny zestaw kluczy fajkowych. Brakowalo klucza 19. Wszystkie poukladane bardzo ladnie w drewnianej zbutwialej walizeczce. Obszukalem jeszcze raz wszystko w promieniu 30-40 metrow do okola. Wyciagalem kolejne ustrojstwa ale brakujacej 19 nie znalazlem. Brakujaca 19 znalazlem jakies pol toku pozniej w innym miejscu oddalonym od pierwszego o jakies 150 kilometrow. Moze byla z tego samego kompletu ??
Druga rzecz. Wykopalem kiedys bufor od wagonu kolejowego. Z miejsca w ktorym go znalazlem do najblizszej linii kolejowej bylo jakies 5-6 kilometrow. Komu sie chcialo tachac taki zlom ?? Nie wiem. Dzis sluzy mi w ogrodku jako podstawa do grilla.

Pozdrawiam.

Moskwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Srodek lasu, ladny okop, brak smieci (o dziwo...). W scianie okopu sygnal jak skubaniec, kopie...
kopie...
kopie dalej...
jest blacha- o kurcze, helm!!!
kopie dalej...
'helm' ma metalowy palak ;((. Chwila zastanowienia- kto przy zdrowych zamyslach bedzie zakopywal na srodku lasu, ponad metr pod ziemia puste wiadro? wiec...
kopie dalej...
Po wyjeciu okazalo sie, ze byulo to wspolczesne wiadro, zakopane ponad 1 metr w scianie okopu (pod koniec musialem wlezc w dziure i kuper wystawal mi pod katem ok. 45 stopni) w dodatku bez denka.
Akcja trwala ok. godziny (bylo sporo korzeni).
...denko wykopalem 10 m dalej...

2. Cos, co zdarzylo sie chyba wielu osobom:
Pod korzeniami lapie silny sygnal. Kopie i znajduje spora puszke. Potrzasam- dzwieczy!!! No- wreszcie jakies monetki!!!
Rozpruwam puszke- miala wczesniej maly otworek (co bedzie wazne dla wyjasnienia zagadki) i... wyrzucam to cholerstwo.
W puszce bylo kilkadziesiat (kilkaset?) slicznych zasuszonych zuczkow (takich niebieskich), wraz z ciecza (produkty rozkladu) ktora TAK POTWORNIE CUCHNELA, ze musialem wyrzucic rekawice, w ktorych kopalem.

3. Jedno z pierwszych moich znalezisk to rurka metalowa- wyglada jak krotka lufa (ok. 20cm dlugosci, kilka cm srednicy), z otworami, na jednym koncu jest gwint - w dodatku slepy. Zabralem z czystego sentymentu oraz do identyfikacji (kiedys). 2 tygodnie temu wykopalem... identyczna kretynska rurke 100km dalej (tym razem ta byla splaszczona- chyba od wybuchu, w miejscu, w ktorym kopalem znalazlem slady sporej eksplozji)...

pozdrawiam serdecznie
Grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piszczalka dala mi niezly sygnal przy starym nieistniejacym dworze szlacheckim. Na 50 cm dolu piszczala dalej dzwiekiem zarezerwowanym dla monet. Wykopalem 1,5 m dół, lało sie ze mnie jak w saunie i co znalazlem - METALOWY ZNACZEK Z KOLOROWYM SŁONIKIEM BAMBI" made in USSR. Skad to sie tam wzieło? Nie wiem.

Ardengard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nie martw się, ale wiadra współczesne nie tylko ciebie prześladują. Miałem identyczną sytuację. Spory sygnał w piasku, kopie, kopie, a dziura coraz większa, jest metal, ładny kolorek Feldgrau. Po głowie już chodzi myśl o pięknym hełmiku w farbie, a tu wiadro, a kolor od brudu. Wiadra mi się bardzo często ostatnio trafiają :(

Co do żuczków śmierdziuszków" (bo tak je zawsze nazywałem), to wielkie współczucie. Towarzyszą one każdej porzuconej puszcze, butelce, a jak zawartość, ten wywar z żuczków się wyleje, to najlepiej spier... z tamtego miejsca jak najdalej. :D

Pozdr. KLOKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodze kiedys z piszczalka po sadzie u dziadka , przez dwie godziny znalazlem pare lusek i kombinerki ale nic to. Ide i w pewnym momencie mocny sygnal , kopie podjarany i widze podluzny metalowy przedmiot , kopie dalej i za cholere nie moge dziedostwa wytargac z ziemi . No to niewiele myslac lece do garazu po lom , podwazam zelastwo, w myslach juz widze jakis zaj...sty pociska albo cos. W tym momencie przychodzi dziadek i mowi ze gdzies tam przechodzi rura laczaca studnie z domem i zebym czasami jej nie przerwal . A ja od pol godziny napie.....lam wlasnie w ta rure lomem :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
moich przypadków kilka:
- bory tucholskie- wszedlem w las na jakieś 5-7 km?, nic cisza w słuchawkach i w powietrzu nawet kapselka wchodze na polane na środku pień a na nim... cała bateria pustych puszek po piwfku hehe- czyzby ktos ukrywał sie z piciem przed żoną?? :-))

- wioska zachodze do gospodarz spytac sie o drogę, gościu własnie daje jeść" swoim swiniom, moje fachowe oko dostrzega w ręku lopatke polskiego piechura, która ów czlowiek wykorzystuje do czyszczenia koryta, zainteresowałem się nia troszeczke ale była po takich przeróbkach ze tylko pierścień i nity przypominały orginał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja:
ide z kumplem przez las nagle sygnał... kopiemy jakies 50cm patrze kanister :) coś ciężki idziemy nad staw oczyszczamy go z pisaku... na dole widnieje napis Wehrmacht :):):). Odkrencam korek zawartością okazał się mocz :D:D:D:D:D:):):):):)
pozdroooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pewnie to było jednak paliwo...a moje przypuszczenia wynikają stąd, że ostatnio rozbierałem pewne 25 autko, które stało 10 lat nieruszane a zalegające w baku resztki paliwa (ok 5 litrów) miały kolor i konsystencję moczu właśnie a za cholerę nie przypominało paliwa...
A to tylko 10 latek, co dopiero ma być po 60 :)
A jeśli chodzi o śmieszne fanty to na jednym z pierwszych poszukiwań będących jeszcze raczej testami, na plaży trafiliśmy mocny sygnał...kopiemy coraz głębiej, sygnał się wzmaga, aż w końcu dokopaliśmy się do jakiegoś starego szpadla, który nie był jednak na dnie a w ściance równolegle do wykopu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie