Jump to content

kloki

Forum members
 • Posts

  3810
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kloki

 1. Generalnie dla mnie prezentuje się ciekawie, pomysł fajny, ale nie na wystawę pod chmurką...
 2. Moze jakies fotki po oczyszczeniu z garazu? :)
 3. Marek jeśli uważałeś na fizyce, to powinieneś znać zasady Newtona. Jeżeli na ciało działa jakaś siła, to zmienia ono swoje położenie :) Szczególnie odnosi się to do fajniejszych fantów.
 4. Druga lufa MG 34 jest od zestawu do strzelania ze ślepej amunicji Pozdrawiam
 5. Jeżeli chodzi jeszcze o tą krótką wersję lufy MG 34S, to dodam, że była to wersja przeznaczona dla oddziałów powietrznodesantowych i górskich. Skrócenie lufy i zmiana konstrukcji niektórych elementów pogorszyły jednak osiągi tej broni. Seria produkcyjna była stosunkowo krótka, najprawdopodobniej zakończono ją na 3500 szt, także masz pewnego rodzaju rarytas w swoim zbiorze :)
 6. filipe zwolnij, bo nigdy nie nadgonie ;]
 7. No... z gąskami ot Hetza może być ciężko, bo nie jest to częsty fant.
 8. :) Na allegro nie robię zakupów z tej dziedziny. Moje orzełki, to efekt spacerów po lesie i grzybobrań :)
 9. Dzisiejsze grzybobranie. Co prawda do kolekcji Filipe75 jeszcze sie umywam, ale powoli gonie ;)
 10. Hehe, miejsce mi bardzo znane, nic sie nie zmienilo przez te ostatnie lata. I tak dobrze, ze ta manierka wyskoczyla. Teraz, zeby cos na Brzustowie wyrwac, to trzeba znac miejsca niechodzone, nie tak jak kilka lat temu.
 11. Czyli jednak wszystko idzie do przodu ku uciesze oczu :) Świetna robota, oby tak dalej, aż do końca!
 12. A oto mój skromny zwierzyniec :) Skrzydełka, lewek heski i ptaszysko gwardyjskie. Oba zgięte, ale całe. Mam nadzieję, że moja gromadka się niebawem powiekszy ;) Pozdrawiam
 13. Widze, troche czesci maci.. Kiedy cos z tego sie zlozy? :)
 14. Witam. Czy nożyce polskie były noszone także w skórzanych pokrowcach? Ostatnio byłem u gościa, które takie wykopał, bite na 1936 r. Mówił, że były w pokrowcu skórzanym, ale się rozleciał. I drugie pytanie. Jaka jest szcowana wartość tych nożyc? metal ładny, resztki farby, bicie, sprawne (jeszcze dziad nimi gwoździe ciął przy mnie!). Pozdrawiam!
 15. locha! super sprawa, moze jakiś komplet ;) Hehe, w co watpie bo w okolicy opoczna takich wozow bylo HO HO i jeszcze wiecej. Czekamy na reszte fotek. Może by się udało coś złożyć?! Pozdrawiam!
 16. Oryginalne znaki taktyczne zamalowac?? Szkoda by bylo..
 17. Witam. Tak b_jar, Jacek chciał ją wyszykować na potrzeby rekonstrukcji. Taka była chyba jego pierwsza myśl jak tylko wyszła na światło dzienne :) No będzie jazda jak się uda wszystko :) 2 kobyłki i wioo. Pozdrawiam.
 18. Tak! Super fotki Lt. Horne. Jacku, przynajmniej teraz wiemy za jakimi kółkami trzeba się po wsiach rozejrzeć :) Już nie mogę się doczekać końcowego efektu. Mam jednego znajomego stolarza, może on byłby dobry jakby mu się przedstawiło sprawę... Pogadamy po świętach. Do miłego!
×
×
 • Create New...

Important Information