Jump to content

kloki

Forum members
 • Content Count

  3810
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kloki

 1. Witam. Kolega poprosił o pomoc przy identyfikacji tej skrzynki. Może ktoś z Was będzie miał jakiś pomysł Pozdrawiam
 2. Generalnie dla mnie prezentuje się ciekawie, pomysł fajny, ale nie na wystawę pod chmurką...
 3. Sylwester, co to za przyrząd?
 4. kloki

  World of Tanks

  Z nowosci w garazu E-100 i Ob.268. Za chwile jeszcze T-62A, takze powoli jakos to idzie :) 268 mega fajny, w bliskim kontakcie robi rzez.
 5. kloki

  World of Tanks

  Ale wymagania ;) 51% zwyciestw - swoją drogą dla nie jest to wyznacznik umiejętności gracza. Jak trafiasz na debilne teamy, to nawet 5-6 fragow nie pomoże. Mój nick w grze - _Koko_Jumbo_ jakby ktoś chciał w plutonie kiedyś pojeździć. Teraz męcze Ob.704 - 70k. expa do 268 :)
 6. kloki

  World of Tanks

  No to FV 4202 mi gra na nerwach, bo juz od 2 miesiecy poluje na niego :)
 7. kloki

  World of Tanks

  Jakiś czas temu przeszedłem na GWTypa E i cóż mogę powiedzieć - szału nie ma :) Jedynie jest twardszy i bardziej zwrotny od swojego poprzednika, troche większy kąt widzenia, działo pozostaje to samo :) a przeciez ono jest w artce naważniejsze. Co do ISa-8 to bardzo fajnie mi się nim grało, tylko trzeba go wymaksować i grać jak medem, nie zgrywać twardziela, to wtedy wymiata :) No i wiadomo - warto się poświęcić dla jego następcy :) (chociaż i tak uważam że IS-4 jest mocniejszy od 7). A co z nowości... Właśnie do garażu wjechał mi Ob.704. To jest dopiero maszynka do mielenia :))) Aż się mordka cieszy po każdym kolejnym wystrzale.
 8. kloki

  World of Tanks

  Co do FPSów, to mi sprawę załatwił program Game Booster. Po odpaleniu gry przez niego z 10-15 zrobiło się 30-45.
 9. kloki

  World of Tanks

  Niestety i ja się zaraziłem... Jeżdżę na X, IX, VIII tierach. Podobno ma wejść drzewko europejskie z m.in. polskimi maszynkami?
 10. Moze jakies fotki po oczyszczeniu z garazu? :)
 11. tlenowa :) http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=683662#1204290
 12. kloki

  SD.Kfz. 6

  Dodge - Bardzo ciekawa pozycja, ale nie róbmy bałaganu w wątku o renowacji Sdkfz. 6. Załóż oddzielny wątek, a na pewno pomożemy, a i temat przewodni tego wątku nie zejdzie na boczne tory.
 13. kloki

  SD.Kfz. 6

  Kolejny komentarz z serii rawo, brawo" :)Świetna robota
 14. Marek jeśli uważałeś na fizyce, to powinieneś znać zasady Newtona. Jeżeli na ciało działa jakaś siła, to zmienia ono swoje położenie :) Szczególnie odnosi się to do fajniejszych fantów.
 15. kloki

  SD.Kfz. 6

  Odnośnie tych psów. Z Wikipedii: Psem ogrodnika" jest zwykle nazywany ten, kto uniemożliwia lub utrudnia innym osobom dostęp do jakichś pożądanych przez nie dóbr pomimo lub dlatego, że sam nie może tych dóbr zdobyć lub czerpać z nich pożytku. Potocznie występuje niekiedy z dodatkowym objaśnieniem: sam nie zje i drugiemu nie da". Idziecie Panowie jak burza, świetna robota. Aż cieszy oko :)
×
×
 • Create New...

Important Information