Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne fanty:-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sobotnie popołudnie, spacer po lesie, w jednej z ziemianek całkiem spory sygnał, kopie okolo 40 cm pojawia sie zarys jakiejs skrzynki, pospiesznie kopie dalej, słysze jak cos sie w skrzynce telepocze, mysile sonie amunicja , albo jakies granaty, udaje mi sie wydobyc owy pojemnik , idwieram wieko a tam co 17 zaworów, calowych, 1/2 cala itp, w srodku lasu, po jakie cholere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Koledze Rabat ostatnio po złapaniu sygnału z dołka wyskoczyła żaba:)
Że też musiała się zagrzebać w miejscu gdzie był sygnał..
Ale kolegę wystraszyła porządnie:)

Co do innych

Skraj drogi,niskie kłącza jeżyn,czy innych kolczastych badyli,piękny,mocny sygnał,uklęknąłem,wykrywka na bok,saperka w łapki i pierwsze wbicie..
Potem naliczyłem na sobie 9 wbić..trafiłem idealnie na ziemne gniazdo os..Co tam w trawie piszczało już się nie dowiedziałem..

Rabat też miał podobną historię pod Lelowem na zlocie,ale dziabnęły go tylko dwie,ja myślałem że zejdę,szczęściem że nie użądliły w szyje albo twarz.

Z najgorszych to też kiedyś krówsko trafiłem(czy całe nie wiem-nie kopałem dalej),nie wiem od czego był w niej sygnał,kolczyk czy złote zęby..
Mały dołek,wkładam rękę,macam,macam,coś jak lotka od ogórka..
Rozruszałem,wyjąłem,cały paskudny łeb krowy,w dołku złapałem za oczodół i tak wyjąłem.
Ze dwa miesiące już pewnie leżała,pamiętam jak coś ze łba wypadło,coś się oderwało,robactwa pełno na niej było aż się ruszało,śmierdziało padliną niemiłosiernie,puściłem pawia i uciekłem..
Rzecz się działa pod Nieporętem:)

To chyba takie najbardziej absurdalne fanty,innych typu szafa,kibel,wanna,gruz,polmosy nie liczę bo ludziska wywalą wszystko,dosłownie wszystko i te rzeczy nie dziwią tylko smucą

Kiedyś pawel888 dziabnął butelkę z płynem,tak 1/4zawartości z ruskiej ziemianki.Coś w niej grzechotało.Wylaliśmy:atrament i ziarenka prochu,jak z dwóch mośków:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia obrzeża lasu parę okopów brak sygnałów i nagle jest kopie i trafiam słoik a w nim kartka wyciągam z niecierpliwością i czytam a tam napisaneHA HA HA WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ SKARB. JESTEŚ WŁAŚCICIELEM 1.00000000 $$$$" i znów HA HA HA, an a drugiej stronie ŻYCZĘ TOBIE ŻEBYŚ ZNALAZŁ PRAWDZIWY SKARB.Dorzuciłem 2 łuski od mauzera i znów do gleby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku grudnia br. jak już wracałem z lasu przed samym autem malutki sygnał- jak odłamek, ale nic to kopie. Jakie było moje zdziwienie gdy poczułem miękko i ciepło:O -wsadziłem łape w gniazdo jaszczurek:) takie malutkie z pomarańczowymi brzuchami:D zakopałem, i poszedłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 kos, 7 łopat (w tym Polska saperska) do tego kilka garnków z jednego dołka, a 2 metry dalej dwie szyny kolejowe długości około 3m. Poszły na złom i pierwszy wykrywacz Smętek się zwrócił ;) Jak znajdę zdjęcia na dysku albo kabel do telefonu to wrzucę zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to chyba będą gaśnice,duże butle chyba z 120cm wysokości zakopane w lesie parę kilometrów od najbliższej miejscowości.No i żeliwne rury kanalizacyjne też zakopane w lesie ale to pamiątka po powojennym poligonie.Ktoś zakopał i ja znalazłem.Przynajmniej ładne parę stów było za to na złomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój najdziwniejszy fant i to z dzisiaj idę polem sygnał kopię sreberko a w nim coś zawinięte po odwinięciu bardzo ostrożnie okazało się że to hak nówka sztuka jak sie zerwie przy lince od samochodu jak znalazł . Chodziłem po dawnej granicy polsko niemieckiej w lesie sygnał kopanie około metra a tam kratka od lodówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie