Skocz do zawartości

7TP początek prac konserwacyjnych


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za zdjęcia,cieszę się że wątek,a przedewszystkim prace REKONSTRUKCYJNE rozwijają się!Jest to chyba(nie licząc obu TKS-ów)najbardziej sensacyjna rekonstrukcja pojazdu militarnego w Polsce-(a dla mnie i na świecie,co tam tygryski i panterki).
pozdrawiam
kruszyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tylko pozazdrościć. GRATULACJE. Jak byś potrzebował coś dotoczyć lub dorobić to wal do mnie śmaiło. A co do tych części pod Tomaszowem? Co tam sie uchowąło. Warto by te części pozyskać żeby przypadkiem nie zagineły gdzieś lub nie wypłyneły na zachód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
w kwestii namiaru na części od Jaca..to działamy tylko troche z dojazdami po tym śniegu krucho ...ale jak są ,to na pewno zrobimy wszystko by to pozyskac....
Boruta- gumy są oryginalne i wydaje mi się że prędzej te oryginalne wytrzymają niż te dzisiejsze erzatze ....:-)))) a tak właściwie to zbrodnią by było pociąć oryginały z piastowa żeby je zalać jakimiś gów...nami .....jeśli będzie konieczność to się zrobi drugi komplet kółek w pełni nowych ...ale to straszna przyszłość jest ....ech....każdy by chciał żeby się to wszystko szybciej działo ...


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego PATRON: czy możesz zdradzić ile jest tej pozostałości" po 7TP? Czy to same podwozie? Czy wanna? Jaki 7TP to jest/był? Odchyl chociaż rąbka tajemnicy.... w przeciwnym wypadku znowu dzisiaj nie zasnę (i będziesz miał na sumieniu moją kolejną nieprzespaną noc:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy usychamy z niecierpliwości :)
Musimy zdać się na dobrą wolę Patrona i czekać na rzeczywisty postęp prac.

Ciekawym bardzo mocno kolejnych wózków, napędówki, kół napinających, no i oczywiście całej burty :)

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rodzi się kolejny potwór, kolejna pamiątka tamtych dni (...)

Jestem pod wrażeniem!

Patron, przyjacielu, sąsiedzie bądź tak miły i podziel się jeszcze jakimiś zdjęciami.

(Dla przypomnienia, Łukasz się kłania z Białegostoku, masz wuja w Mońkach, dobrze pamiętam? :-) )

Krzysiek, jak znajdziesz chwilkę odpisz mi na maila, którego chyba wczoraj Ci puściłem, znajdziesz tam moje nowe gadu.

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Panowie ...spokojnie
kris kutno, jank6, krzysiek jeszcze chwilka nowe zdjęcia się szykują na dniach , jednak nie ma płynności w ich dostawach z powodu braku sprzętu cyfrowego .....ale zapewniam że nie ma zastoju w pracach ...
Łukasz - witaj ...pamiętam pamiętam ....nawet nie tak dawno przejechałem się aszą" uliczką .....ech ....
też bądź cierpliwy ...nowe wieści już niedług to niestety nie serial że co tydzień będzie nowy CIEKAWY odcinek ...żeby coś pokazać na zdjęciach musi być każdorazowo zrobione coś co można dojrzeć okiem aparatu , a jak się orietuję najwięcej czasu pochłania to czego nie widać na zdjęciach czyli drobiazgi bez których nie ma dalszego postępu prac ....

PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje chłopaki. Co nagle to po djable. Lepiej nie powoli sobie Patron robi co cudo polskiej techniki. Codziennie tu zaglądam i czekam z niecierpliwością na kolejne ewsy". P.S. Pochwalcie sie co pozostało w tym Tomaszowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris gwoli wyjasnienia, to nie PATRON restauruje 7TP a tylko wkleja zdjęcia na forum. Części do 7TP są w posiadaniu kogoś innego, ale skoro nie życzy sobie ujawniania to jego niezaprzeczalne prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sporostowanie i wyjaśnienie mi tej kwestii. A czy ty wiesz czy duże są braki tej 7TP? Przy dobrych wiatrach i oczywiście rzeczy niezbędnej czyli kasy może zobaczymy to cudo naszej inżynierii za jakieś 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
coś takiego jak dobre wiatry w przypadku 7 TP i prac nad nim nie istnieje , natomiast istnieje tzw Wiatr w oczy :-)))))

w kwestii procentu zachowania to mogę tylko powiedzieć że z każdym dniem jest coraz więcej niż dnia poprzedniego i na tym etapie ta informacja musi wystarczyć .

a w kwestii oglądania tego Cudu naszej inżynierii to jak na razie wszystkie informacje są na bierząco przekazywane poprzez to forum a w namacalnej formie to powiem krótko : nikt tego nie jest w stanie w tej chwili powiedzieć ...w/g mnie prace na dzień dzisiejszy postepują bardzo sprawnie a czy tak będzie dalej to się okaże z czasem nieraz błache problemy potrafią zablokować prace na długi czas .....


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie