Skocz do zawartości

7TP początek prac konserwacyjnych


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja tam sie gapie w monitor i od sliny chalupa juz plywa...wlasnie synowi tlumacze, ze jeden Pan POLSKI czolg odbudowuje. Ech... a tu czlowiek ma takie problemy: ze farba przyszla w puszeczce,ze bagnecik, helm, lapatke i haki do munduru sie pomaluje.. ech.... czekam na kolejne zdjecia. POWODZENIA PATRON !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jedna rzecz: czy są to te same rzeczy, które prezentował kiedyś kolega Panzergrześ?
Jeśli tak, to fajnie, bo sporo tego było i szkoda, by sie zmarnowało. Jeśli nie, to też dobrze, bo jest szansa na dwa wozy... ;)

Pozdrawiam,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, powodzenia w konserwacji!!

Tylko jedno mnie trapi, czy czasem nie macie tylko części układu trakcyjnego i trochę silnikowego? Czyli całą rasztę trzeba będzie dorobić? Może dacie jakiś biało-czarny rysunek 7TP z zaznaczonymi na czerwono elementami, którymi dysponujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
jotes- zdjęcia jakie sa prezentowane zawierają również te części ktore prezentowal wcześniej panzergrzes i spoko :-))))nic sie nie marnuje ..
Duncam- pierwszy etap prac obejmuje konserwację ukladu jezdnego , a dalsze blach ...ale to już będzie inna historia i inny wątek ;-))))
pzdr i polecam wątek do oglądania w najbliższych dniach ....może coś sie pojawi już zmontowanego .....oups ...czyżbym się wygada :-))))) alee nie spodziewajcie się od razu całego czołgu...


Z zimowym Pozdrowieniem PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje ..że jak ten 7TP pojedzie ... to w przeciągu kilu minut zawiąrze się komitet budowy pomnika w podziękowaniu dla tych którzy wkładają teraz w niego wiele pracy i przedewszystkim czasu .... Szacunek dla TYCH ludzi i dla Patrona oczywiście !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dzisiaj tylko zdjęcie z telefonu , ale przy pewnej dozie optymizmu (mało wyraźne) można uznać że na zdjęciu jest pierwszy kompletny, zakonerwowany i zmontowany wózeczek jezdny od 7TP....jak się uda to jutro coś więcej będzie można zobaczyć ...

PZDR PATRON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czyta i oczom nie wierze. Jestem szczęśljak prosie w deszcz czytając taki post. Szczególnie gdy i tu cytat: komplet kółek jezdnych po demontażu przed czyszczeniem" nie wiem czy dobrze rozumiem, że skoro po demontażu tzn że zdjęto je z innej większej części czołgu. Mam nadzieję, że się nie myle.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie