Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV pod Górowem Iławeckim !


2A

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To właśnie jest Polska. Od dwóch lat kłócicie się zażarcie o nic. Padają pomówienia i oskarzenia.

I ja pisałam na tym forum wyżej :
Frozer nie udawaj,że nie wiesz. Zwykła pomyłka chodzi o Górowo Iłowieckie. Z drugiego postu to wynika. Jest to właściwie betonowy tunel pod szosą. W prawej jej podporze po wojnie zalano betonem resztki rozbitego działa, które nie bardzo było wtedy jak wyciagnąć. Zanim resztki tego złomu zalano betonem przeszukali go rosjanie zaprali broń i pociski. Silnik wymontowali przesiedleńcy w 45, poszedł do młyna w okolicy, bo nie było prądu. Potem zaglądały tam od czasu do czasu dzieciaki. Dzisiaj wystaje z betonu zalana lufa z jażmem i wszyscy robią z tego sęsację. Ta lufa była tam od półwieku i wszyscy miejscowi oraz przebywający dłużej w okolicy o niej wiedzieli. Ja wiem o tym trochę więcej bo brat mojego ojca przybył tu już wiosną 45. Zanim będziecie kruszyć beton, - popytajcie starych mieszkańców których pojazd był miejscem zabaw, powiedzą wam co zamurowano. Trzymaj się Frozzer."

Wtedy szanowny wszystko wiedzący Frozer obrońca Jaga mnie zbeształ. Teraz sam pisze, że to tylko kilka fragmentów pojazdu.

Te Polskie kłótnie przerastają epokę, naprawdę jesteście zabawni. Dobrze że nikt nie stwierdził że skradziono na złom pojazd którego nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla moja odpowiedz na post ktory przytoczyles

rzymam sie dobrze, a ty poraz wtory popelniles (as) blad w nazwie miejscowosci. cos nie chce mi sie wierzyc, ze jako osoba zwiazana z tamtym miejscem, nie znasz nawet nazw najblizszych miejscowosci :)))

poza tym, historie calego pojazdu, oraz co to wogole i ile tego jest to ja doskonale wiem :)"

i teraz prosze mi powiedziec w jaki sposob ja ciebie zbesztalem"??

i gdzie ja wczesniej pisalem, ze to caly pojazd??? (patrz ostatni wers z mojej cytowanej odpowiedzi.

asia - moim skromnym zdaniem, to ty wlasnie wywolujesz te klutnie które przerastają epoke" i to ty a prawde jestes zabawny"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 10 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie