Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Czlowieksniegu napisał:

Idę po pop-corn.. tylko chyba będę musiał na taczkę załadować :-)

"
...Pismo z Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście X Wydział Karny Sekcja Wykonawcza, że kara orzeczona prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego wobec Mariusza K. i Macieja W. ma być skierowana do wykonania najpóźniej do końca dzisiejszego dnia"

  Zaś sprawy pana Grodzkiego czy Karpińskiego mają spore szanse na przedawnienie pod 25 latach.

Odnośnik do komentarza

Janko..

"Podsumowując - po co niszczarki..."

Oplułem kawą monitor... płyty się łamią, laptopy topią... a ty "coś" o elektronicznych śladach....
Przecież te kanalie albo nie mają świadomości, albo są przekonani o swoim geniuszu, czyli "Najlepszym dowodem na wybuch jest brak śladów wybuchu, które w tym wybuchu znikły" :-)

 

"Zaś sprawy pana Grodzkiego czy Karpińskiego mają spore szanse na przedawnienie pod 25 latach. ...."

Nie podejmuję się oceniać, czy Grodzki brał, czy nie...
Z kilkoma zastrzeżeniami- miejsce i osoby, które z ramienia prokuratury sprawę prowadziły i pewne... "niejasności", jak świadkowie oskarżenia, którzy się rakiem wycofywali przepraszając Grodzkiego, ale wspominając za to o różnych czy naciskach czy próbach przekupstwa ze strony śledczych.

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 

"Nigdy nie widziałam tak uczciwego człowieka"- to świadczy o tej pani i jej otoczeniu.

Dla betonu- ułaskawienie jest potwierdzeniem i uznaniem winy sprawcy.  

Nie jest uniewinnieniem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Czlowieksniegu napisał:

"Zaś sprawy pana Grodzkiego czy Karpińskiego mają spore szanse na przedawnienie pod 25 latach. ...."

Nie podejmuję się oceniać, czy Grodzki brał, czy nie...
Z kilkoma zastrzeżeniami- miejsce i osoby, które z ramienia prokuratury sprawę prowadziły i pewne... "niejasności", jak świadkowie oskarżenia, którzy się rakiem wycofywali przepraszając Grodzkiego, ale wspominając za to o różnych czy naciskach czy próbach przekupstwa ze strony śledczych.

 

Ja też nie przesądzam. Jednak pan Grodzki od ponad 1000 dni skutecznie zasłania sie immunitetem.

A pan Karpiński ? Nawet żaden członek PiS nie wykonał takiej sztuczki.

Dziwne że na forum te sprawy nikogo nie poruszyły.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, karpik napisał:

"Nigdy nie widziałam tak uczciwego człowieka"- to świadczy o tej pani i jej otoczeniu.

Dla betonu- ułaskawienie jest potwierdzeniem i uznaniem winy sprawcy.  

Nie jest uniewinnieniem.

Dal jasności - cytat z Wikipedii przypominający że w tej aferze gruntowej jednak kogoś sąd skazał czyli coś musiało być na rzeczy:

13 listopada 2014 Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia orzekł 2,5 roku więzienia dla Piotra Ryby i 54 tys. zł grzywny dla Andrzeja K. sąd uznał za adekwatne do społecznej szkodliwości czynu, jakim było powoływanie się na wpływy w tak wysokiej instytucji państwa, w uzasadnieniu sąd uznał, że działania oskarżonych były podstawą do wszczęcia operacji specjalnej CBA

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, bjar_1 napisał:

No patrz. Mieli całe sądownictwo i swojego prokuratora generalnego i nie mogli mu odebrać immunitetu?

Taki to był terror w praktyce. I pierwszy reżim co nie fałszował wyborów, nie wyprowadził wojska na ulicę po przegranych wyborach.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Janko Muzykant napisał:

Taki to był terror w praktyce. I pierwszy reżim co nie fałszował wyborów, nie wyprowadził wojska na ulicę po przegranych wyborach.

Powiem Ci czemu go nie wsadzili. Bo nic na niego nie mieli. Dziwnym trafem przez te 8 lat nie wsadzili nikogo. Mam nadzieję, ze Tusk będzie skuteczniejszy.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza

Mieli 8 lat i nic m, a tam mogło być coś na rzeczy. Lekarze to jednak niegłupia część systemu i potrafią zgrabnie go obejść. 

Tłumaczenie Grodzkiego, że były to "dobrowolne wpłaty na fundację" ciężko będzie obalić, nawet jak będą świadkowie.

U nas jest podobny sposób. Lekarz z państwowego szpitala, przyjmuje cię prywatnie na wizyty po XXX złotych, do czasu, aż osiągniesz sukces i zwolni się miejsce na "państwowy" zabieg.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, bjar_1 napisał:

Powiem Ci czemu go nie wsadzili. Bo nic na niego nie mieli. Dziwnym trafem przez te 8 lat nie wsadzili nikogo. Mam nadzieję, ze Tusk będzie skuteczniejszy.

Nie rozumiem. To mogli ale nic nie znaleźli. A ja naiwny myślałem że to z powodu immunitetu.

Co do skuteczności Tuska to nie ma porównania z czałymi 8 latami rządów PiS - z więzienia na europosła z immunitetem to jest coś.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Janko Muzykant napisał:

Podsumowując - po co niszczarki do papieru jak są na serwerach ich elektroniczne kopie ? Nie znam się, ale nie wierzę że można teraz zatrzeć ślady darowizny dla Rydzyka na skromne 100 tyś. nie wspominając o tonie wędlin z dziczyzny. Czy sie mylę ?

No właśnie na serwerach nie ma kopii. Jak coś jest tylko na papierze, to rączka rączkę myje. 

I uwierz mi, można zatrzeć dużo większe przekręty, ja w odróżnieniu od Ciebie się znam.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie