Skocz do zawartości

Miecz z czasów Mieszka I...


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kazik.S napisał:

"profesorowie" po zdjęciach w telewizji orzekli. hehehe błazny nie profesorowie. jak można oceniać eksponaty poprzez transmisję TV. Nie zmienia to faktu że cena to przewał.

Jak rozumiem jesteś większym fachowcem od średniowiecza niż profesor Urbańczyk? 😁😁😁

Odnośnik do komentarza

Nie karmcie....

 

Ale strach pomyśleć, jaka część z tych +/- 200 mln zł, które dał "rząd"*, została lub zostanie wydana na tej jakże wysokiej wartości merytorycznej zabytki i "zabytki"**....

 

 

* podpowiem, że rząd nie ma własnych pieniędzy...
** wystawa stała i jej "wyposażenie" to +/- 50 mln zł...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Jak rozumiem jesteś większym fachowcem od średniowiecza niż profesor Urbańczyk

Litości.  Pomyśl jak można robić ekspertyzę ze zdjęcia w TV? Siedzę w badaniach naukowych 30 lat i mam ubaw czytając takich "ekspertow". Może to być fals. Ale to dopiero dokładne oględziny mogą przesadzić. Nie zmienia to faktu, że cena to obłęd i jawne przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Pani Berenika Ratajczak, rzeczniczka Enei, całą winę zrzuca na Fundację Pamięć i Tożsamość, to znaczy pisze mi w mailu, że miecz został znaleziony przez fundację, to ona dostarczyła ekspertyzy fachowców, których to nazwisk niestety pani Berenika nie może mi zdradzić, a które to głosiły, że miecz jest oryginalny. I Fundacja Pamięć i Tożsamość, pobrawszy pieniądze od Enei, sobie ten miecz kupiła - wyjaśnia Głuchowski.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, bodziu000000 napisał:

Obejrzyj film i posłuchaj co gada ten złodziej

a następnie poproszę o zamieszczenie zdjęcia miecza z czasów Mieszka I z tymi wszystkimi zdobieniami o których jest mowa w tej żenadzie

 

Skoro 99% ludności PL to katolicy to przed kim ten miecz ma bronić? Przed Minionkami?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, fala napisał:

Skoro 99% ludności PL to katolicy to przed kim ten miecz ma bronić? Przed Minionkami?

Toż to sprawy czysto biznesowo- partyjne i możliwe, że mafijne( defraudacja, nepotyzm, łapówkarstwo). Kościół katolicki się od tego oficjalnie odcinał( trochę za późno).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie