Skocz do zawartości

Miecz z czasów Mieszka I...


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Myślałem że poczytam tu o odkryciach, skarbach i historii a tu wiedzę zlot jakichś wieśniackich politycznych troli.

Nikt nie każe tu pisać. No chyba, że policjant ci kazał. Wtedy nie masz nic do gadania.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Landszaft napisał:

Janko - jak będziesz dłużej to kiedyś może zrozumiesz dlaczego niektórzy po latach takich dyskusji mają ich już z pewnymi osobnikami dość  ale możesz jak masz ochotę poczytać tego którego bronisz  jego wypowiedzi w dziesiątkach innych tematów wtedy będziesz miał ogląd w sytuacji.  Tu zawsze po pewnym czasie wyskakują obrońcy tych co kradną po chamsku lub przepuszczają publiczną kasę a niszczą prywatnych kolekcjonerów . Poczytaj posty z ostatniego roku wtedy zrozumiesz dlaczego niektórych mamy dość

Mam dysonans poznawczy.

Czytam arcyciekawy i merytoryczny post w historii i potem ten sam autor ( teraz akurat nie Pan) błyszczy chamstwem z powodu jakiejś błahostki .

Jak jakiś żul mi pokaże faka to znaczy że mogą go opluć, skopać i nasrać mu na głowę ? staram się zrozumieć co tu niektórzy odpierdalają i jak można to usprawiedliwiać.

Odnośnik do komentarza

Janko,

dorośniesz, zaczniesz sam dokonywać wyborów czy np opłacać rachunki, a zrozumiesz...
Pomocne będzie także rozszerzenie horyzontów i czerpanie wiedzy i/lub informacji z czegoś więcej niż prawilne media...



PS Ale ciekawym jest, że wierzysz Sasinowi czy rzeczniczce "sponsora", a prof. Wagnera, Biborskiego czy Urbańskiego nie poważasz...

 

PS Strata grupy Enea w ostatnich trzech miesiącach 2022 roku wyniosła 825 mln zł, a strata netto przypadająca na akcjonariuszy jednostki dominującej sięgnęła 743 mln zł.

Odnośnik do komentarza

Erih

"Bijecie pianę, toczycie ideologiczne spory, tymczasem co do w/w artefaktu w zasadzie wszystko już wiadomo."

Jakie ideologiczne spory?
To coś, ma być jednym z najważniejszych eksponatów w muzeum, na które złożyliśmy się wspólnie w kwocie +/- 200 mln złotych.
Masz świadomość, jaka tam cepelia i popelina będzie?

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

Janko,

dorośniesz, zaczniesz sam dokonywać wyborów czy np opłacać rachunki, a zrozumiesz...
Pomocne będzie także rozszerzenie horyzontów i czerpanie wiedzy i/lub informacji z czegoś więcej niż prawilne media...



PS Ale ciekawym jest, że wierzysz Sasinowi czy rzeczniczce "sponsora", a prof. Wagnera, Biborskiego czy Urbańskiego nie poważasz...

Jak czytam forum to na równi z moim młodym wiekiem groźna jest demencja, polityczne zafiksowanie i Boskie poczucie wyższości i nieomylności.

Nie mam pojęcia kto ma rację. Jednak argumentowanie że lewackie media są bardziej czy mniej niż prawilne wiarygodne w sprawie autentyczności czy wyceny miecza jest żenująco dziecinne.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Erih

"Bijecie pianę, toczycie ideologiczne spory, tymczasem co do w/w artefaktu w zasadzie wszystko już wiadomo."

Jakie ideologiczne spory?
To coś, ma być jednym z najważniejszych eksponatów w muzeum, na które złożyliśmy się wspólnie w kwocie +/- 200 mln złotych.
Masz świadomość, jaka tam cepelia i popelina będzie?

No właśnie mam. Składak z końca XI z elementami od czapy będzie robił za autentyk z X wieku. Kupiony za ciężkie pieniądze. A co do sporów ideologicznych, patrz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie